.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Форума ми

  1. #1

    Форума ми

    Аз не можах да си намера темата в тея 15 страници и затова направих нова www.zaebavka92.IWannaForum.CoM ми е сайта.Ако някой иска да се регва ама само моля ви без: "ако ме направиш мод ше пиша..." ако искате да се регнете-ОК ма такива подмазваници... не права модове щото вече не ни трябват.КЪПИШИ??? Трбват ми потебители ама не такива.Мерси предварително ако сте решили да пишете.Пишете в темата за въпроси и мнения за форума,и пак благодаря!


  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    416
    Как може във форум да се прави инвайт за други форуми ?
    А относно форума ти не ми харесва цвета му и веднага щом влезнах се натъкнах на правописни грешки без да съм влизала във темите..
    Лесно е да мразиш,трудно е да обичаш...И винаги нещата с истинските думи да наричаш...

  3. #3
    Guest
    Правописни???Къде???А цвета можеш да си го смениш аки си решила да се регваш.

  4. #4
    Guest
    Кажи какви са правописните грешки и кажи ше се регваш ли или не?

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    416
    Ми мисля,че не е сериЯл,а сериАл,ако не се лъжа и аз,а за регистрация и писане в други форуми нямам време..аз за тук едва намирам време
    Лесно е да мразиш,трудно е да обичаш...И винаги нещата с истинските думи да наричаш...

  6. #6

  7. #7
    HeRo, форума е леко безсмислен

  8. #8
    Хах... и в къв смисъл безмислен?Без тема?Ми да той е форум за всичко.Ма как искаш де,ако искаш се регни и пиши. \/


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от HeRo
    Хах... и в къв смисъл безмислен?Без тема?Ми да той е форум за всичко.Ма как искаш де,ако искаш се регни и пиши. \/
    Нема пиша нито да се регна. Форума е тъп. Стига ти тоя за лигави проблеми пт спрта "бремена ли съм" "ебели ми се". Имам си дата.бг имам photoshop-bg.com, linux-bg.org

  10. #10
    Братле аз не те задължавам.Просто ако се регнеш добре,ако ли е-Жив и Здрав


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734

    Re: Форума ми

    Цитирай Първоначално написано от HeRo
    Аз не можах да си намера темата в тея 15 страници и затова направих нова
    и предполагам за миг не ти е минала мисълта, че темата ти е била изтрита, щото такъв вид са леко непозволени ?

  12. #12
    Ми да може и да ми е истрита-незнам.


  13. #13
    Форума вече има много повече потребители от преди и вече е подобрен.Оправени са грешките и останалите неща.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си