.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615

    Сайт в www.glog.dir.bg

    Здравейте на вси4ки!Дано съм уцелила правилно раздела на темата си,но моля за помощ!Много е важно за мен и класа ми да си направим сайт!Можете ли да ми кажете как да си направя такъв в www.glog.dir.bg!Имам регистрация,пробвах да регистрирам сайт,уж било безплатно,а за да полу4а необходимия ми вип код ми дава,4е трябва да се възползвам от някоя от услугите на БТК,но не мога да си го позволя!Моля ви,кажете ми как да полу4а такъв вип код,как вси4ки други могат да си регистрират такъв сайт,а аз не мога! Благодаря за помощта предварително!!!


  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    80
    mi az imam mnogo saitove tam i ne mi e iskalo nikvi uslugi q sa 6e vida sek

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    80
    хахаха еми са шти обясня еми значи парвото неправи там горе дет ти иска името на сайта ->|име на сайта|.glog.bg nali pi6e6 da kajem 7klas.glog.bg ,,,nali? samo 4e tam det pi6e .glog.bg ,, spusni lentata i go sloji ne na .glog.bg ami na .dir.bg togava ve4e si4ko ti e free[/img]

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    80
    uspeh!!!

  5. #5
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Мноооооого ти благодаря!!!СУПЕР СИ НАПРАВО!Не знам как да ти се отблагодаря!!!Ако искаш,когато завърша сайта си,можеш да го посетиш! \/ ПАК ТИ БЛАГОДАРЯ!!!ОХ,колко съм щастлива и доволна!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си