.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Guest

    Moderated: Не ми е идвало от 23ти август и мн се притеснявам

    Значи първо да кажа че съм на 13 год. ..декември месец ставам на 14.Идва ми от 2 год някъде като в на4алото ми доиде после не ми идва малко повече от половин год. и после започна ,но не съвсем редовно..всмисъл закъсняваше ми с 3-4 дни най-много месец.Но сега мн ми закъснява не ми е идвало от 23 август и мн се притеснявам.Ааа и да уточня девствена съм.Моля ви кажете от какво може да е...и аз знам,че може да е от време,притеснение,настинка ама чак пък 2 месеца.. Мнннн се притеснявам.Моля ви помогнете [-o<

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 и 7 точка от правилника!

  2. #2
    Guest
    Mале хора темата е сериозна.Плссс помагайтеее [-o<

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Стига паника бе мила! Нищо ти няма
    Както сама каза може да е от времето от нерви и от кво ли не
    Да не говорим 4е все още ти е нередовен цикълът и докато се регулира си е напълно ок да те пропуска с няколко месеца.
    Изобщо наред си, радвай се 4е те е пропуснал и не бери грижи

    Робинята на Quench

  4. #4
    Guest
    Mале SINDEL миличка нз колко ти благодаря че ми отг ..направо камък ми падна от сърцето .мерси мннннн. аз си мислех че нещо не съм редовна 2 месеца са все пак.мерсиии =D>

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Mале SINDEL миличка нз колко ти благодаря че ми отг ..направо камък ми падна от сърцето .мерси мннннн. аз си мислех че нещо не съм редовна 2 месеца са все пак.мерсиии =D>
    Моля моля
    Само без нерви.
    Аз като бях на твоята възраст и не ми беше редовен, ме е пропускал за по 3 - 4 месеца. А на сестра ми (тя е на 16) и идва от 13годишна и най-много се слу4ва да е в цикъл 2-3 пъти през годината. Прави си сметка
    А най-важното е 4е и гинеколог сме питали и той казва 4е е напълно нормално да те пропуска първите 2,3 и дори 4 години.
    Да не говорим 4е в слу4ая има зна4ение колко тежиш - на по-слаби4ките моми4ета им идва по-късно и им се регулира сравнително по-късно от на по-пълни4ките.
    Айде успех

    Робинята на Quench

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си