.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Пенис

  1. #1
    Guest

    Пенис

    Значи когато пенисът ми е в ерекция виждам, че по някога по целия пенис става нещо като леки издутинки.Виждал съм такива неща на презарватив и искам да попитам тия неща за какво служат и нормални ли са?Моето мнение е, че служат за по-добро задоволяване на жената?Вярно ли е?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Може би

  3. #3
    Guest
    Mojebi da ... a mojebi ne?

  4. #4
    Guest
    E,e nqma li koi da otgovori na vupros mi de?

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    190
    Tova sa veni..

  6. #6

    Re: Пенис

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Значи когато пенисът ми е в ерекция виждам, че по някога по целия пенис става нещо като леки издутинки.Виждал съм такива неща на презарватив и искам да попитам тия неща за какво служат и нормални ли са?Моето мнение е, че служат за по-добро задоволяване на жената?Вярно ли е?
    Наричат се вени, мой човек

  7. #7
    Повече от фен Аватара на the_man
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    369

    Re: Пенис

    Цитирай Първоначално написано от Klamer4o93
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Значи когато пенисът ми е в ерекция виждам, че по някога по целия пенис става нещо като леки издутинки.Виждал съм такива неща на презарватив и искам да попитам тия неща за какво служат и нормални ли са?Моето мнение е, че служат за по-добро задоволяване на жената?Вярно ли е?
    Наричат се вени, мой човек

    XAXaXaXaXaXaXa....po golqma idiot6tina ot tfa ne bqh 4uval. ae mn se draznq taka nqkoi kat ne e kompetenten i samo da puska mneniq v1preki 4e haber si nqma za kfo stava na vapros.
    taa otgovora za izdutinkite e sledniq. tfa ne sa ti nikfi veni a mastni kak da se izrazq strupvaniq. ne6to kato malki p1p4ici ama ne s gnoi. nz za6to se poqvqvat samo pri nqkoi m1je ama tova e nap1lno normalno. ne se opitvai da gi cedi6 6tot mogat da se v1zpalqt... nadqvam se 4e s1m ti bil ot polza
    Цитирай Първоначално написано от Maria98
    не помагат ли? ескапеле ли да купувам? преди или след се пие?
    Всеки луд с номера си...

  8. #8
    Guest
    Благодаря за отговора. Не съм пробвал защото и на мене ми приличат на "пъпчици" но явно не са. Както казах това го бях виждал на презарватив

  9. #9
    Guest
    да си си слагал скоро боровазелин????
    базикам се
    не ама определено не са за по голямо удоволствие на жената.аз съм жена.и поне за тоа съм компетентна.

  10. #10
    Guest
    spored men na teq pup4ici im vikaxa gubi4ki taka stava kato bluska6 bastuna bez da si mie6 racete

  11. #11
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    spored men na teq pup4ici im vikaxa gubi4ki taka stava kato bluska6 bastuna bez da si mie6 racete
    ....исказа са

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си