.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: balsam za ustni?

  1. #1
    Guest

    balsam za ustni?

    zdr zna4i kupih si balsam za ustni i sega postoqnno si slagam ot nego, ama bukvalno postoqnno, za6toto iskam ustinite mi da stanat po-meki4ki i po-qki, ima li efekt tva ili daje ne e polezno? pls i dr saveti za neveroqtni ustni

  2. #2
    намокри си устните с вода, после ги избърши с хавлиена кърпа, за да се махне мъртвата кожа или квото е там. накрая ги намажи с мед. стават мн хубави...

    няма нужда да ги мацаш непрекъснато... важното е да не ги хапеш, облизваш и подобни.
    иначе и балсамите са си задължителни, мда
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  3. #3
    fifi_friend
    Guest
    препоръчвам ти повече ЦЕЛУВКИ. Може да не станат толкова меки, но поне ще са червени и големи

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    препоръчвам ти повече ЦЕЛУВКИ. Може да не станат толкова меки, но поне ще са червени и големи
    emi az to4no zarad tui gledam da sa po0-meki 6toto di imam gadje pak e gadno da celuva6 napukani, suhi ili ustni celite v rani, nali se se6ta6? zatui gleam si gi praq po-meki4ki da mu e priqtno na mom4eto mi dr saveti?

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    mi trqbva da si slaga6 balsam,ama samo kogato 4uvstva6 4e ustnite ti sa suhi...a ot tva postoqnno macane nqma po-golqm efekt...

  6. #6
    Guest
    Pravilno-meda e nai-dobar za ustni A kolkoto do balsama-vaob6te ne vredi be,kvi sa tiq gluposti az sa6to postoqnno sam s balsam!Spox

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    162
    има едно лекарство-като се намажеш и буквално за няколко часа ти стават мекички-казва се Dulce(мисля че така се пишеше)!помага!
    Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Reich_06
    има едно лекарство-като се намажеш и буквално за няколко часа ти стават мекички-казва се Dulce(мисля че така се пишеше)!помага!
    Колко струва и във всички аптеки ли го има?

  9. #9
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    препоръчвам ти повече ЦЕЛУВКИ. Може да не станат толкова меки, но поне ще са червени и големи
    и ще изглеждаш все едно си правила свирки цяла нощ - и ако тва не е ме4тата на всяка жена...

    до авторката - и да се мацаш непрекъснато ефектът е същия, просто се мажеш и оставяш да попие, и преди да излезеш на студено задължително пак
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  10. #10
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Това DULCE да не е едно такова,мажеш си устните (прилича го на гланц) и след 30 мин.кожата на устните ти почва да се маха на люспи?
    ауу първия път като видях една съученичка как си маха напуканата кожа на устните с едно подобно нещо и щях да повърна .Имало го по аптеките...
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Hm.. spored mene ustnite ti sa si mnogo hubavi.. prosto nedei da izglupqvash tolkova.. balsami malsami.. E da ..slagai si.. no ne ochakvai da stane chudo.. kato po reklamite za chervilA.. :P

  12. #12
    Rojbeto
    Guest

    Sladko

    Az naprimer ne se razdelqm s balsama si za ustni,postoqno trqbva dai ma6 v 4antata si ama ne nekvi aromatizirni ili mazni,nai obiknoven bez mirizmi i razni vkusove,na LIOCREMA ti prepory4vam i na oriflame ima edno ne6to nare4eno eksfoliant za ustni, az go polzvam i e strahotno)

  13. #13
    awe ni6to nqma da ti stane ot mazane s balsam spoko
    samo 4e ako gi maje6 bukvalno seki 5 minuti efekta 6te e sa6tiq kakto ako gi maje6 na polovin 4as da re4em ... ama vse pak te razbiram i az sam pristrastena i ne izlizam nikyde bez balsam za ustni

  14. #14
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Абе има един гланц на ейвън който ползвам аз и е много хубав с вкус на манго и с такъв мирис много е хубав и като се намажеш след час два устните ти са мекички

  15. #15
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Има ефект от гланцовете за устни да, но не като се мажеш през 5 минути, няма смисъл..иначе и аз ползвам, да на Ейвън овлажняващия балсам и съм мн доволна от него!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си