.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 130
  1. #1
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261

    Ше ям ли бой заради тия кубинки?

    Начи стаа въпрос за ъндърграунда дето е с UK знамената навсякъде(на места бледи на места не-толкова). Са не моа да издиря снимка ама хората дето си струва да отговарят ше се сетят за кои стаа въпрос.. Начи принципно аз се рязнасям със един зелен каре бомбер, тесни дънки и кубинките страшно мноо ме кефят(най-невероятното лъскаво и симпатично нещо което съм слагал на крака си) ама ако ше ме набеждават за анти-фа през 10 крачки нема смисъл да си ги взимам.. Та идеята е - ще ям ли много бой заради тях?
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  2. #2
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха знаех си че бомбъра е малко вреден. Тва обяснява ситуацията като едно наци седеше до мене в рейса и се надпреварвахме кой ше си изпука повече стави на пръстите. :>>
    Иначе номера ми е 3 идеи под 44 значи няма проблеми :> Щото тия невероятни красавици ако си ги взема, и няма да имам прекалено излишни проблеми за тях бих ги носил и на +40 градуса :> (най-сетне разбрах какво е любов от пръв поглед ;Пп)
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  3. #3
    fake
    Guest
    ква пара е тфа бе)
    иначе що се притесняваш за бой, нали ше си с кубинки

  4. #4
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха връзките ше са си черните. Бели нема да сложа щото не съм от ваште. Нема да сложа и червени щото анархията е за празноглавците - мое да звучи романтично и готино ама можеш да се надяваш на тва колкото и да почнат да валят долари от небето. И комунизма не ме влече демек нещо политиката като цяло имам чувството че ме чука. Тия като мене кито и политици да дойдат на власт ше живят зле така че ми дреме :>
    Въпроса беше че ми изглеждаха прекалено пънкарски пък не искам да се числя към скейтъро подобните смотаняци така и не искам да се числя към пънкоподобните(истинските пънкове са на херца и на кале пък другите са фейкъри.. къв е кефа да си пънк не знам ахах :>). Всъщност просто искам да си нося кубинчиците без да ме причисляват към никви групички.. може би а-политични скинове ама такива няма така че няма къде да се редя :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  5. #5
    fake
    Guest
    вили ся шта светне
    п.с. ихихихи "от ваште" - вярват ти бе

  6. #6
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Е че пънк дето да не е умрел от дрога - евала на човека.. ама с тия стечения на модата думата "пънк" си стана мръсна дума.
    Иначе аз верно съм си с впечатлението че де-що има скин е нацист(комуняги също има ама на тях много си им личи че не са наци :>).
    Иначе за връзките е верно че белите стоят най-добре ама идват нацистски проблеми като дали си кръщаван, що носиш такива като не си и т.н. работи дето бих ги пропуснал ;> Пък и тия точно си бяха невероятни и така както си бяха с черните връзки.
    БТВ верно мислех че си наци :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  7. #7
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха значи това е историйка дето някой път бих искал да чуя ;> Всички дето съм чувал по въпроса с кръщенето са брутални което ги прави доста интересни :>
    БТВ тва че цвета на връзките няма значение, ама на черни кубинки белите стоят най-добре ше го приема като уловка ;> Което ме замисля и за другата част от разговора ;Пп
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  8. #8
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Иначе тва с едно на ум е ясно.. Въпроса е да нямам непосредствен проблем с нацисти щото след оная историйка с пича дето бил ударен в гръб с бутилка в главата и после парализиран, не ми се иска особено да изглеждам антипатичен на нацита.. Бой се преживява ама парализиране..
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  9. #9
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    рано или късно ще ядеш бой, ако не заради кубинките, то заради нещо друго. сега е ненужно да си тормозиш акъла с тия неща, като те нападнат изодзадзе тогава ше му мислиш.
    алелуя.

  10. #10
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Мм тва с кръщенетата винаги ми е било странно.. Ама все едно - не съм тръгнал да се кръщавам нито при едните нито при другите :>
    I'm so excited то тва е ясно, ама въпроса е да не е всеки път като срещна назита щото аз срещам честичко. Верно едно време като по-малък като си мислех че да си пънк е готино с гащеризони и тениски на групички се отървавах даже и без шамари ама са е друга работа :>
    Просто тва знаме на ю-кей много ме озадачи като прекалено пънкарско, което води до проблема с нацитата, който бих си спестил :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    абе като ти харесва, кво ше се съобразяваш само с някви нацита. без тях нито ше те бият по-малко нито нищо. просто носи си ги и го мисли толкова.
    алелуя.

  12. #12
    Guest
    хахахахахахах

  13. #13
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Уау тоя последния текст е яко добър :>
    Деа накрая ше си ги зема пък съм го ебал. И без тва не мязам нито на пънк, нито на анти-фа демек като ме накацат ше знам, че така и така е щяло да стане.. Пък с красавиците поне ше съм по-подготвен :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  14. #14
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха тва май си беше заговор да увеличите броя на буут бойс с един ама май подейства :> Начи ше започна събирането на пари и по някое време ще си ги нахлузя на краката като мои собствени :>
    БТВ какво му е на каре бомбъра.. аз толкова му се радвах като му се натъкнах, и още мноо си му се кефя, и никога не ми се е струвал пънкарска дреха :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Както каза експлойтедта, може да хапнеш малко бой зарди бомбера, а не толкова заради кубинките. Ако си мислиш че тез кубинки много ще те спасят...добре, мисли си така. Туй к'ви връзки носи и дали ги е заслужил е много интересна тема на разговор, ама е и до някъде глупаво. Вече кръщаванията не са толкова "модерни", но може скоро пак да станат. От всичко друго...май връзките и якето ще те отличават най много. Не всички (вече) са с гребени или бръснати, все с кубинки..дърнки ако са...само отгоре с какво си И не си мисли че като е каре..че к'во толкова...все пак марка а-у, но.."всичко е от значение"
    Ако се чудиш само заради това дали ще те бият не си струва...смисъл не го мисли, а просто си ги вземи. Пък един бой не прави два

  16. #16
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Е то дефакто щом съм с кубинки и не мязам на наци, директно се начислявам за пънк деа..
    БТВ тва "един бой не прави два" ми се струва като няква мъдрост хаха :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  17. #17
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха еми... май не е вариянт т'ва :>
    Ми кво да се праи.. просто явно както каза ше тряя да си имам по едно на ум винаги :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от BornFromPain
    Е то дефакто щом съм с кубинки и не мязам на наци, директно се начислявам за пънк деа..
    Недей тъй... Прозвуча гадно
    Стига с тоя бой. Нема те убият (да се надяваме). Един, два, три пъти ... на четвъртия ще знаеш. Тея кубинки съм ги виждал и са отвратително готини. Сабирай стотинките и ги вземай.

  19. #19
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    тежък е живота в субкултурата

  20. #20
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
    Guest
    e az neshto ne sum zapoznata...kvo kato si s kubinki Kato te kefqt si gi nosish kvo gi ebe drugite che si s kubinki....az li ne sum v chas ili tva mi namirisva na neshto ot roda na "opredelqm horata po drehite im"

  21. #21
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
    e az neshto ne sum zapoznata...kvo kato si s kubinki Kato te kefqt si gi nosish kvo gi ebe drugite che si s kubinki....az li ne sum v chas ili tva mi namirisva na neshto ot roda na "opredelqm horata po drehite im"
    ъЪъ!?!?!Ти не си в час явно...и очевадно не сим прочел/а темата внимателно!Става въпрос за различията между две субкултури и последствията от това да се сбърка субкултурата (доколкото разбрах автора не принадлежи към определена субкултура или поне с такова впечатление останах), а не дали изобщо си с кубинки или не си!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  22. #22
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Мда а различията вече са толкова тънки че и на мене ми е объркано вече хах :> Откак много комуняги и анархисти почнаха да се маскират като скинове нищо не се знае ;>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  23. #23
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    А докат съм писал и ти си писал.. Ский - не мразя пънкс, просто думата пънк вече е опъната до скъсване от значения и предпочитам да не се числя и аз там :>
    Иначе идеите и на пънковете и на скиновете ме кефят, ама не ме кефят начините им на осъществяване.. политически.. тъпо е при положение че обикновения човек винаги го чукат.. Blood, Death and Taxes.. Никога няма да видиш това което на други места е нормално да видиш и да имаш.
    А и аз си се кефех на смъкнатите дрехи и кецовете докато не започна всеки да се облича така - и да никнат магазини с такива дрехи за ненормални цени.. Да дадеш 1000 лева за да изглеждаш като отрепка.. Да си отрепка си е за отрепките ебати.. Са кво - виждам некъв изглеждащ като мене в общи линии а изведнъж учи в американския и мама и тати му наливат по 100 на закуска..
    П.С. аз в думата отрепка не влагам нищо негативно - просто тип човек :> Да не решите че страдам от остра липса на самочувствие и желание за живот :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  24. #24
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    1. Явно приемаш значението на думата отрепка прекалено отрицателно за да разбереш к'во имам в предвид.
    2. Главните идеи - борбата за по-добър живот от това което имаш. Не да се примиряваш. За тва и начините за осъществяване ми се струват тъпи.
    3. Да се правя на готин във форум?? И като всички решат че съм готин - какво.. Владея пустинята предполагам. Не мерси.
    А тва с извъртането - кажи ми кое точно съм извъртял та да се реши че ме тресе яко шубето.
    4. По въпроса за тва с външния вид можеше със същия успех да ми съобщиш, че тва жълтото отгоре през деня е слънце..
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Pico-Union District
    Мнения
    288
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Страх те е да не изглеждаш като пънк или някакъв такъв, страх те е да не те набият, защото носиш нещо, което те кефи...

    не познавам пънк, скин или някой друг ИСТИНСКИ, който да се притеснява от такива неща...

    естествено винаги има разни позьорчета, които се правят на "готини" и пънкове или каквито и да е... после им минава и стават други- рапъри, чалгари, гъзари или каквито и да е...

    таааа сега ти го казвам открито- ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ да носиш кубинки, бомбер или каквото и да е...

    ТОлкова...
    аз ако те видя на улицата и те позная кой си- ще ти метна един бой...



    оффффф стига съм пускал песни и писал глупости...

    казвам ти- купи си тези кубинки и имай нещастието да те срещна някъде...

    научи се, че за да си някакъв трябва да си отстояваш позицията- на цената на всичко...
    Ти най-вероятно си най-заклетия, тези историйки с боя се вписват в графа data.bg 14 годишен келеш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си