.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    писна ми от мъже

    такива гадни същества никаде ги няма мислят само как да ти вдигнат краката и шапка на тояга ама те незнаят че сме отмастителни ако някои има същия проблем да пише
    Аз съм барби гърл имам ли акъл,аз сам кукла с дълга 4ерна букла:PPppPPppp Лофкай ти са!!!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    недей така че ше зема да се намразя

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Macka ne vsichki sa takia.. Ili po tochno vsichki sa takiva no s opredelen tip momicheta.. ili v opredeleni situacii.. :P

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Macka ne vsichki sa takia
    Правилен отговор!
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  5. #5
    Guest
    Хах, да пък жените са цветя за мирисане, а ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    имай на предвид това, че винаги когато казваш нещо е хубаво да знаеш, че може и да грешиш в преценката си. в край на краищата аз познавам невероятни и страхотни като отношение към жените мъже, един от които е приятелят ми. така че не се поддавай на повърхностни разсъждения, а вникни малко повече в същноста на нещата

  7. #7
    Nqkoi maje sa smeli i si priznavat ,4e sa takiva kakvito ti gi opisva6,a dr se predstavqt za nejni....,vnimatelni......,i razbrani ...Dokato ne stignat po zaobikolen pat tam -kadeto ve4e sa drugite-mejdu ne4ii kraka...I koleloto se zavarta

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    392
    Ха-ха-га-ха-ха-га-га-га-ха .. пуберска му работа ..

    Сори ..

    Но .. тъпо е - зарязали те два-три пъти и айде всички под общ знаменател .. да си ги нямаме такива ако обичаш ..

    А аз ако кажа, че всички жени са курви/кучки? Няма ли да се обидиш? ..
    The ghosts of my dead brothren lies silent now.

  9. #9
    Guest
    И все пак това е най-логичното нещо, което може да каже една наранена тинейджърка.
    На кой ли не му се е случвало да го разочароват и да си каже "ебати тъпите мъже/жени". Но това си е някаква момента реакция. И аз често го казвам, но знам, че е просто заради дадената ситуация, която е възникнала.
    Има прекрасни хора. И мъже и жене.
    Поживейте и ще разберете.

    Вярвайте ми, че всички разчарования, които преживявате сега са за добро, защото след време, когато ви се случи нещо хубаво, ще го оцените много повече, и то ще значи много повече за вас.

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Абе то има изключения,ама ти май не си попадала на такива.Смея да твърдя,че повечето са така.Но не спирай да търсиш момче,което ти искаш-различно от останалите.Слава Богу,аз съм попаднала на едно от малкото,които не им е за цел да опънат някоя мацка и за тях чувствата са по-важни.Но не съм била в такава ситуация.

  11. #11
    еби им майката и ходи в манастир тогава!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Pepon
    еби им майката и ходи в манастир тогава!
    AXGHHAxhAXHAxhahXHAX ahxH QWXH whx HWXHAXHAXH AXH прекалено добре казано няма кво поече да добавя.. .

  13. #13
    staniiiiiiii
    Guest
    Pove4eto sa si gadni4ki,otna4alo e golqm zora dokato prespi6 s tqh i se uvle4e6,a kato usetqt tova zapo4vat da se pravqt na veliki i nakraq se okazva,4e ti si tazi deto gi drazni.Abe dokato ne useti6 nqkoe takova sy6testvo,4e se e zaribilo qko po tebe ne mu pokazvai 4uvstva,4e daje i tagava si zaslujavat da ne se razkriva6 syvsem.Malko feministi4no zvy4i ama 4ovek kato si izpati...

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    162
    явно някой те е наранил сега и затова говориш така,но ще ти мине и ще разбереш че не си била права!
    Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него!

  15. #15
    Голям фен Аватара на Bloodlust
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ...
    Мнения
    618
    Айде моля! Стига с тия простотии "Мъжете са еднакви, жените са еднакви". Най-елементарното: никой не познава всички хора на земята, или в България, или дори в собствения си град(освен ако не е някой град-село). Изказването ти е тъпо и показва умствения ти капацитет. Горкичката...
    let them have the
    stage
    so long
    as I need not be
    in the
    audience.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от Bloodlust
    Айде моля! Стига с тия простотии "Мъжете са еднакви, жените са еднакви". Най-елементарното: никой не познава всички хора на земята, или в България, или дори в собствения си град(освен ако не е някой град-село). Изказването ти е тъпо и показва умствения ти капацитет. Горкичката...
    Не е точно така .. всеки или повечето са минали през тия работи и просто идва момент в които теглиш една майна на всичко .. това вобще не говори за умствените ти възможности ..
    The ghosts of my dead brothren lies silent now.

  17. #17
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    Ц,ц пак всички под общ знаменател...Е не всички момчета/мъже са еднакви,както e и с жените..Това дали е свестен или не,зависи от самия човек,а не от пола му...
    Пък и към авторката на темата.Какво се чудиш на момчетата,че само гледат как да вкарат дадено момиче в леглото,при положение че като ни погледнеш нас-момичетата и всяка втора на 12-13 години вече е правила секс...
    f@nt@zi@

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си