.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    didencetoo
    Guest

    ot koe kosata se izto6tava pove4e?

    poneje iskam dulga kosa a q tretiram postoqnno-poneje ne moga da hodq kato ko6nikkajete mi kak moga da si spestq malko ot izto6tavaneto i kato q kudrq s defuzera ili si q pravq s presa????

  2. #2
    Guest
    nesumneno presata vredi nai mnogo

  3. #3
    Guest
    osven vsi4ko drugo dori i prekaleno 4estoto miene na kosata e vredno...prosto vsi4ko v umereni koli4estva e poslezno i obratnoto!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    osven vsi4ko drugo dori i prekaleno 4estoto miene na kosata e vredno...prosto vsi4ko v umereni koli4estva e poslezno i obratnoto!
    Зависи от шампоана и въобще продуктите....има си шампоани за честа употреба-Garnier Fructis например... А косата определено се изтощава повече от пресата наистина Къдри я на ролки

  5. #5
    didencetoo
    Guest

    neznam

    neznam za izto6tavaneto na kosata kato se mie oba4e az opreleno nqma da trugna s mrusna kosa poradi pri4inata 4e se ito6tavamiq si q prez den za6to q 4ustvam mrusna i ot kafetata se omirisva na cigari i tn
    az polzvam 6ampoan na johnsons baby, mislq 4e e po bezvreden a tozi na garnier frutti hubav li e za6toto misleh da si vzimam na dove?koi ot 2-ta 6te mi preporu4ate

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Според мен всякаквите гарниери, хед-енд-шоулдърси и т.н. изтощават прекалено косата. Кой квото иска да ми говори. Истината е в бебешките шампоани. Можеш да си сигурна, че няма да я премият, а някои дори я правят по-мека
    Купи си и маска за третирана коса и кристали, за да сведеш ефекта на изтощаване до минимум.


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ако ти е дълга косата тва да я миеш през ден много я изтощава. Така изобщо не даваш никъв шанс на косата си да се омазни, което всъщност си е полезно. Не казвам да ходиш с мазна или мръсна коса, но само защото като си била на кафе и се е вмирисала на цигари не зна4и да я къпеш до побъркване. Поне през 2 дена я мий. Даже най-полезно е 2 пъти седми4но. В на4алото ще ти се стори ужасно и косата ти ще се омазнява по-бързо, но после като свикне и си изглежда по 3-4 дни без да я миеш Аз ли4но съм на тоя принцип.
    Ина4е купувай си бебешки шампоани, те са най-безвредни, вземи си хининова вода, прави си маски за коса (домашните определено са по-добри според мен), купи си бирена мая и рибено масло - те мн добре влияят на косата

    Робинята на Quench

  8. #8
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    opredeleno presata vredi pove4e,kakto kazaha opitay s rolki,li4no az taka pravq

  9. #9
    didencetoo
    Guest

    ami

    ami az izpolzvam kristali ot 1 mesec i sum mnogo dovolno poneje mnogo q hvalite tazi hininova voda dnes si kupih))otnosno mieneto na kosata naistina e gadno kato si na mqsto kadeto se pu6i i ima6 pqna,lak ili nqkakuv takuv produkt za kosa vsi4ki mrusotii polepvat 2puti pove4e i kosata ti miri6e ujasno puk i kogato e vlajno vremeto dori i da ne e vlajno poneje kosata mi e mnoogo meka kosamut mnoogo tunuk kato si q nakudrq i kavoto i da slagam za 1-2 4asa po4ti ne si li4i 4e sum q prazila s defuzera naprimer a presata prekaleno izto6tavala i nz ve4e kakvo da pravqa iskam da imam malko obem za6toto mi stoi mnogo slepnata razbirate me nali

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Аз си бях взела преди време едни ролки от Орифламе и мн ми харесва как къдрят...и примерно,за да не си супер къдрава пробвай само горния или дония пласт да направиш на ролки...хем имаш обем,хем не е някакво супер къдраво Само,че щом ти е права ти трябва и лак,а от първи ден с лак не е мн хубаво
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  11. #11
    Ами аз имах много хубава коса,но започнах да си правя кичури,да използвам лакове и пяни за коса,да я правя с преса и маша и тя много се изтощи Използвам кристали от които съм много доволна и балсам при къпането
    Stop it .. I just want Somebody to Get fLy it .. I got what I neEd , but can you top it ?! I may be younG , but I know whaT I want .. If you show mE Baby , you can Get on .. So come on ..

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    325
    Абе тия преси,маши и глупости са толкоз вредни...все едно си минаваш косата с ютията(една патка така си я изправяше, ужас, слага вестник и я "глади" на дъската)А пък къдренето(химическото) е най-лошото което да направиш с косата си-знам от опит.То дори сешоара изтощава,ама ако седя с мокра коса ще се разболея Така че, колкото по-малко си пипате косите,толкоз по-добре ще изглеждат. Нормално е да са изтощени и нацъфкани като се боядисват,изрусяват, "пресират" , къдрят и други такива.
    Ще си позволя едно негативно мнение- с тия преси косата изглежда грозно,прилича на купчина пържени картофи(нарязани с ония къдрави ножчета)Нищо лично,ама как може една да си го направи и всички да си накупят преси...

  13. #13
    didencetoo
    Guest

    ami

    ami spored men s presata kosata isglejda hubavo ama zavisi kak si q napravi6 puk i vseki ima razli4en fkusmoqta kosa e prava i stava dobre ama ako kosata ti e na4upena i ne sedi kato"duska" i otgore q na6traka6 s presata e mn sme6noi sega mislq da q izpolzvam po rqdko i si q pravq s defuzer ama nali i toi izto6tava 6te si q napravq s 4upe6ti rolko kato se izkupq malko, da izsuhne 6te si sloja pqna i 6te sloja rolkite ama samo na nai dolniq i nai gorniq plast kakto nqkoq ot vas kazadano stane

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    изобщо ако питаш мен нищо не прави използвай продукти а не я третипарай било то пяни гелове всякакви има на пазарасамо се позайнтересовай

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Opredeleno presata uvrejda kosata nai mnogo..ako siaksh da q kudrish probvai s rokli
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  16. #16
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от bUmM`bAmM`TrEsS
    Ами аз имах много хубава коса,но започнах да си правя кичури,да използвам лакове и пяни за коса,да я правя с преса и маша и тя много се изтощи Използвам кристали от които съм много доволна и балсам при къпането
    Олеее колко ми е познато... Косата ми беше адски густа обаче си направих 3 пъти кичури и много опада.Сега обаче ще ви кажа една рецепта.Листа от брашлян ги сварявате и се получава една отвара,леко жълтеникава дето няма никакъв мирис.След всяко къпане с памучен тампон се маже от това нещо в корените и не се изплаква(спокоино нищо не и става на косата,нито изглежда мазна нито нищо)
    Права го едва от месец и косата ми вече почти не пада.Докато преди ми падаше на цели кичури.Другото което ми казаха за това е, че и подсилвало растежа на косата.На мен ми хареса как ми действа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си