.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Лицето ...

  1. #1
    Neizvestna:)
    Guest

    Лицето ...

    Кажете ми някакъв крем за премахване на белези от минали пъпки? плс и ако може да е нещто ефективно

  2. #2
    Има един ексфолииращ тоник на Биотрейд.Може да го пробваш.

  3. #3
    Neizvestna:)
    Guest
    Dobre mersi

  4. #4
    Моля.дано ти помогне.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq LOL!!
    Мнения
    117

    Re: Лицето ...

    Цитирай Първоначално написано от Neizvestna:)
    Кажете ми някакъв крем за премахване на белези от минали пъпки? плс и ако може да е нещто ефективно
    abe az ne sum mnoogo sigurna 4e 6te ti pomogne 6toto vse pak belega si e beleg ako zeme da pomogne suob6ti 4e da go probvam i az 4e imam edin beleg ot edin xerpes koito mn mi se nabiva v polezrenieto...
    знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА.. прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:. нЕ мЕ поЗнАъЪш пО хУу сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е

  6. #6
    Sensibio Repair na Bioderma- 17lv, La roche posay su6to imat takuv, vlez v nqkoq apteka i razpitaj aptekarkite- tursi medicinska kozmetika. Efekt ima pri 4esta i produljitelna upotreba ot nqkolkjo meseca, 1 tupa krem ne stiga.

  7. #7
    Guest
    vzemi se 3derm treederm stryfa okolo 10-11 leva tva e kato lekarstvo koeto kato s emaje6 4esto i redovno ti izsy6ava papkata(belega) i na negovo mqsto izrastva nova koja tarsi v aptekite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си