.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 183
  1. #1

    цветни лещи

    Какво мислите за цветните лещи

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq LOL!!
    Мнения
    117
    ami az gi xaresvam ama kogato nqkoi
    drug si gi e sllojil az nikoga ne bix si slojila
    po prostata pri4ina 4e sum mn zle s rucete
    6e zema da si izvadq okoto
    знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА.. прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:. нЕ мЕ поЗнАъЪш пО хУу сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е

  3. #3
    И аз отначало преди да си ги взема се чудех как ще ги слагам,но вече свикнах и си ги слагам за нула време

  4. #4
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    emi gotini sa - i az iskam sini ama,...

  5. #5
    абе, най-хубу си е по принцип да са ти сини очичките \/

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    316
    Ем много ми харесва, защото изглежда съвсем истинско И аз исках да си взема, но първо възникна въпросът от къде и за колко, а след коментар с приятели- не затормозяват ли очите
    Хакерка с пистолет !!!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Kakvo mislq za cvetnite leshti li?Ami gotini sa,haresvat mi,dori mislq da si vzimam,no trqbva da si izbera tochno kakuv cvqt shte sa.Sus sigurnost nqma da sa sini,zashtoto tova veche e poveche ot banalno.....vseki vtori e s takiva.Nqkakuv drug po-interesen cvqt shte budat.A avtorkata na temata,ti kakvi si vze?

  8. #8
    Мен най-много ме кефат зелените наситено зелено дет са.Преди много искаш но отмина мерака...
    dA sE OpItAsH dA zAbRaViSh nQkOi kOiTo sI oBiChaL e sE eDnO dA sE OpiTvAsH dA zApOmNiSh nQkOi kOiTo nIkOgA nE sI sReShTaL ... !

  9. #9
    Guest
    moite sa spored pritelki neshto sredno m/u zeleno i sinio-sivi
    a az iskam kato na brat mi maslineno cherni :P

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Kakvo mislq za cvetnite leshti li?Ami gotini sa,haresvat mi,dori mislq da si vzimam,no trqbva da si izbera tochno kakuv cvqt shte sa.Sus sigurnost nqma da sa sini,zashtoto tova veche e poveche ot banalno.....vseki vtori e s takiva.Nqkakuv drug po-interesen cvqt shte budat.A avtorkata na temata,ti kakvi si vze?
    аз имам два вида едните са зелени-слагала съм си ги само 1-2 пъти а другите които ми харесват повече са синьо-зелени много яко седят особенно на слънце

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    E-az taka ili ina4e 6e si zimam le6ti s diopter,pone 6te sa i cvetni-ili tumno sini,kato na Mariq v klipa i "ne te obi4am",ili 4isto 4erni....

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    А някой може ли да ми каже на какви цени долу-горе вървят?

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Цветните лещи са голяма гъзария, в най-положителния смисъл на думата. Тези, които най ми допадат и бих си взел, са "Котешко око". Ето:

    С такива лещи ще приличам на говедо, не че сега не приличам де, но повече ще се засилва ефектът.

    За цени, можете да поразпитате в някоя оптика. Вървят по около 90-120 лв. и трайността им е година-година и половина. Естествено има и по скъпи, за които трябва да се бръкнете с по 300-400 кинта. Те обикновено са ръчно изработени и рисувани. Не избирайте най-евтиното, защото лещите дразнят лигавицата на окото, както знаете.
    Успех!

  14. #14
    Guest
    abe na baush &lomb sa kachestveni le6tite i ne sa tolkova skupi ...

  15. #15
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от ludo_mace
    Ем много ми харесва, защото изглежда съвсем истинско И аз исках да си взема, но първо възникна въпросът от къде и за колко, а след коментар с приятели- не затормозяват ли очите
    ами да, седи съвсем истинско ама зависи и от човека. аз имам една позната която си взе сини лещи и очите й бяха като стъклени. ужасно е , но пак казвам зависи и от човека според мен
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  16. #16
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    аз съм манячка на тема лещи имам поне 5-6 едни сини зелени лилави сиви .. и от тях разлицхни нюанси
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Вървиш направо,продължаваш и завиваш надясно спускаш се надолу и така в един кръг а посредата-аз
    Мнения
    147
    Е няма нищо лошо.....ако ти са некъв гаден сбирщайн или се боядисваш а очите ти изглеждат ужасни...що не!?
    АЗ бип си слложила котешки или някви такива...по-абстракни!

  18. #18
    loli_bon
    Guest
    iskam nqkoi da mi podari le6ti

  19. #19
    Аз ще си взимам сини лещи за рожденния ден - сини.Аз съм с черна коса и бяла кожа и си мисля че ще ми стоят добре.Мисля преди да си взема обаче да пробвам ,, за да не тръшна толкова пари на вятъра

  20. #20
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    Ми според мен хубви очи са тези,които виждат,а колкото до лещите...готини са :P И аз бих си взела ама..много пари ще трябват
    skype: esperansa91

  21. #21
    Повече от фен Аватара на VeSna
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    472
    Ако някой може да ми отговори на 2 вапроса добре ще е:
    1 - колко пари струват?
    2 - има ли начин да се видя с тях преди да ги купя?

    Мерси предварително!

  22. #22
    За тези, които се интересуват могат да отидат на ул. Клокотница 22, до центъра по кръводаряване. Това е мястото за контактни лещи, цветни с или без диоптер. Хората които работят там наистина си разбират от работата.
    А за това при кой доктор да отидете -> ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ Д-Р БОЙЧЕВА!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от VeSna
    Ако някой може да ми отговори на 2 вапроса добре ще е:
    1 - колко пари струват?
    2 - има ли начин да се видя с тях преди да ги купя?

    Мерси предварително!
    Ами не съм много сигурен, но около 25лв. на леща (50лв. двете), а ако отидеш в клиниката която съм написал по горе, ще имаш възможност да пробваш различни цветове и да избереш наи-подходящите.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от VeSna
    Ако някой може да ми отговори на 2 вапроса добре ще е:
    1 - колко пари струват?
    2 - има ли начин да се видя с тях преди да ги купя?

    Мерси предварително!
    1-мойте струват 160лева
    2-ами поне в тая оптика дет аз си ги взех ми дадоха да ги пробвам преди да си ги купя

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ganeca
    Цитирай Първоначално написано от VeSna
    Ако някой може да ми отговори на 2 вапроса добре ще е:
    1 - колко пари струват?
    2 - има ли начин да се видя с тях преди да ги купя?

    Мерси предварително!
    Ами не съм много сигурен, но около 25лв. на леща (50лв. двете), а ако отидеш в клиниката която съм написал по горе, ще имаш възможност да пробваш различни цветове и да избереш наи-подходящите.
    а тези лещи за по 50лв предполагам че са пълни боклуци,ако въобще има толкова евтини лещи де По добре си вземете някои качественни защото това не е шега работа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си