.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Паднал Пиърсинг

    ПОДЯВОЛИТЕ... си казвам още/ събудих се тази сутрин, и гледам аз в огледалото, нещо милипсва- ПИЪРСИНГА на веждата. от няколко дни имасх наблюдения че там кожата ми е нещо червено но си казах "ще ми мине, ще почистя" и така... татко беше казал че кожата ми изтънява и пиърсинга стои на косъм там. и аз се чудих кво да правя. а то стана квото трябваше. сега вместо пиърсинга ми е червеничко. просто имам там нова кожа, а другото ми се е разкъсало явно, и търся аз пиърсинга на пода... татко пита кво правя и аз с ядосан тон му казвам че си търся падналия си пиърсинг. стига толкова история
    кажете... вие имали ли сте такъв случай?
    дали мога да правя пиърсинг на същото място? явно този който ми го е направил на много тънко го е направил, или.. де да знам защо. даже година не ми мина, откакто си имам пиърсинг.
    малко подкрепа приятели.. кво да правя подяволите..

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofiq, ZP
    Мнения
    58
    Gadno e stanalo...Emi az ne sum osobeno zapoznata, no nai-veroqtno 6te moje6 da se probie6 na su6toto mqsto, no mislq 4e tva 6te moje da stane sled kato ti zarasne napulno sega6nata dupka...Kakto kazah ne sum osobeno zapoznata, neka kaje nqkoi, na koito mu se e slu4valo ili znae kakvo moje da se napravi.
    Уникати...

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    out of heaven...
    Мнения
    158
    Имах подобен случаи, обаче на пъпа и малко преди да падне го махнах. След това ми казаха, че не е бил направен като хората. Пак си направих, обаче малко по-вцтрани от белега на предната.
    Да обичаш значи да си изтъкан
    от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел!
    Шекспир

  4. #4
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    Mi da po princip e taka.obicite se izhluzvat.moita na pypa o6te ne se e izhluzila ama i tova vreme 6e doide!napravi si po-vstrani i po-dobre da se xvane pove4ko koja(kolko e vyzmojno pove4e de)za da ne se izhluzi tolkova byrzo
    Let The BEAT Control Your Body

  5. #5
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Пиърсинга на веждата е временен, т.е. все някога се пре*бава, намалява кожата, къса се. А ти като си забелязала че почти не ти е останала кожа, е трябвало да го махнеш разбира се. Можеш да се пробиеш пак там, но трябва да изчакаш пак да зарастне, което става бавно, а също така ще имаш белег, и според мен пробиването върху белега ще стои кофти, щото и той ще се вижда. И най-добре - виж ми подписа.

  6. #6
    И аз така предположих че ще ми остане белег. дали да ходя при тозикойто ми продупчи, или да разчитам на някой друг..?
    а ако бях махнала обицата , когато видях че стои хлабаво, сега щях ли да имам такъв проблем?

  7. #7
    Аз имам такъв проблем .. и мисля че преди време бях пуснала тема дали може отново да се пробия ( става въпрос за пъпчето). Мисля утр да си сложа пак обеца.. ама да видим. Надявам се да стане и да не седи грозно от белега.

  8. #8
    egati gadnoto da imash beleg na vejdata na liceto ot piarsing

  9. #9
    Guest
    Двама познати си правиха пиърсинги на веждите около 3-4 пъти и все им падаха по същия начин - явно е нормално там да изтънява кожата.

  10. #10
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    na men mi se slu4i predi vreme s piercing-a na nosleto... sled sedmica pak se produp4ix na sashtoto mqsto ama boleshe mn pove4e -normalno vse pak e bilo malka rani4ka.. sega oba4e vs e nared...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    мдаа
    кофти
    аз 2 пъти съм си дупчила веждата върху белег,не е мноо приятно усещането...сега се налага 3ти
    съвет-мажи го с нещо против белези и си направи пиърс на другата вежда

  12. #12
    това е добра идея, да си я мажа с някакъв крем за белезите. аз пък днес бях си решила да си продупцха носа този път. щото и от другата ми вежда ако падне пиърсингга този път ще имам белег на и на двете.
    тск тск.. значи пада и от носа???! еее... то пиърсингите излиза че не са за постоянно значи.

  13. #13
    Guest
    Ами аз имам лабрет (пиърсинг под долната устна) вече към 3 години ще станат и си седи, но това място по принцип е по-подходящо за дупчене, заради слюнката...

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не ми се е случвало и не мисля да се дупча.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    482
    Цитирай Първоначално написано от MoNI_the_StrAnge
    И аз така предположих че ще ми остане белег. дали да ходя при тозикойто ми продупчи, или да разчитам на някой друг..?
    а ако бях махнала обицата , когато видях че стои хлабаво, сега щях ли да имам такъв проблем?
    отиди при този, който ти го е поставил. Попринцип би трябвало да ти го продупчи отново - безплатно...ако не иска мога да ти препоръчам много добро студио за пиърсинг на един приятел е и е гарантирано, че ще ти я сложи добре

  16. #16
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Абе не всичко зависи от студиото и пиърсъра. Има някфи кофти места, които каквото и да ги правиш все някога ще ти падне пиърса. Веждата, струва ми се, е такова място...
    Много е глупаво, ама... :/

    Saatana vittu perkele hate crew!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си