.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    Kakva e vredata????????!!!!!!!!

    kakva e to4no vredata ot pu6eneto na 4ai(bong) ili pu6eneto na treva????????????????????

  2. #2
    хахахах ти от марс ли падаш бе
    THE GREATEST THING YOU'LL EVER LEARN IS JUST TO LOVE AND BE LOVED IN RETURN

  3. #3
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  4. #4
    mamijuana
    Guest
    абеее..кфа е врвдата от пученето на чай никфа само после малко боли глава...а от чадела ми бате,убива мозъчните клетки и затъпяваш казано най-просто...

    е научно доказано е разбирасе че си има полза в медицината... хахахаха

    respect!!!!!

    по добре да пушиш и да летиш в небесата,от колкото да пиеш и да лазиш по земята... !!!!!!

  5. #5
    Ne e li malko glupawo da pu6i6 4ai?
    What you do that's nothing new
    It's all been said and done
    You can do whatever you want
    If it's what you call fun
    You can hang around with all you pals
    Drink 'til you are beat
    Dirty looks to all you pass
    Walking down the street

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    але те не вредят ве ...супер полезни са ...! само дето тревата не я продават в аптеката

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    але те не вредят ве ...супер полезни са ...! само дето тревата не я продават в аптеката
    Otde toq kusmet....
    What you do that's nothing new
    It's all been said and done
    You can do whatever you want
    If it's what you call fun
    You can hang around with all you pals
    Drink 'til you are beat
    Dirty looks to all you pass
    Walking down the street

  8. #8
    Guest
    за пушенето на 4ай не знам, аз го пия.
    За вредата от тревата- да в България пушенето на трева може да доведе до съд, глоба и дори затвор.
    Затова ако не искате да поенмате този риск- не пушете трева в България.
    Пушенето на трева в
    Холандия
    не е доказано дали помага на нещо друго, освен на холандската икономика, но определено няма да навреди на нищо друго освен на джобните ви пари.
    а българските политици да вземат пример от италианските си колеги
    http://news.ibox.bg/news/id_510762051
    Здравният министър на Италия Ливия Турко подписа днес заповед, с която разрешава притежанието на до 40 дози марихуана без опасност от арест, съобщава БНТ.

    Една доза е около 25 милиграма вещество.

    Здравният министър обясни, че е стигнала до решението, за да опази пристрастените към марихуаната деца и юноши от затворите.

    п.с. статистиката показва , 4е най много хора запо4ват да употребяват хероин в ЗАТВОРИТЕ.

  9. #9
    Фен Аватара на Basketball
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    184
    Trewa-Prechinqwa rakowi zabolqwaniq,po bawno mislene,i prechinqwane na seriozni zabolqwaniq na syrceto i t.n
    Cigari-Ot tqh se minawa na trewa towa i bebetata go znaqt Ot towa kakwo prosto moje da stane ?!? Da ti namali jiwota s 20 godini .. Dobre li wi se struwa?
    Изморен съм да бъда, какъвто ти искаш да бъда чувствайки се толкова обезверен под повърхността. Не знам какво очакваш от мен. Тласкаш по принуда аз вървя по твоите стъпки.Всяка стъпка, която направя е поредна грешка за теб...

  10. #10
    emm da ti kajaa v grupata mi kat hodehme na terapiq imashe edin det si zabravqshe imeto
    бан по ип и профил 12 точка от правилника ( подстрекаване към употреба на наркотици )

  11. #11
    Guest
    при пушенето на каквото и да е се отделят вуглероден окис и катрани, които са токси4ни и дори канцерогенни.

    НО е доказано, 4е ТНС има антираково действие- пуша4ите на трева страдат от рак по-рядко не само от пуша4ите на цигари, но и от "пасивните"пуша4и.

    ТНС НЕ убива мозъ4ни клетки, дори е Доказано, 4е спомага за възстановяването ан увредени нервни и мозъ4ни тъкъни и функции.

    Пушенето през ниргиле/бонг е най-безвредния на4ин на пушен, защото филтрира най-голям % от катраните.
    Харе със Здраве,
    Бом, Шива-Шанкара,Бом-Боленат,
    Соме-Ишварай Шива Нама Шивай!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си