.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: podaruk za rd

  1. #1
    Guest

    podaruk za rd

    Edna suu4eni4ka ima rd v petuk i se 4udq kakvo da i podarq.
    Tq mi e nai-dobra fr v u4ili6te, ama se poznavame ot malko vr(zai4e sum)
    i mn se 4udq kakuv podaruk 6te e podhodq6t.
    [-o< molq vi daite idei [-o<

  2. #2
    Guest
    vzemi i nqkoe sladko suvenir4e,ima mn hubavi vijdala sam,ako iska6 ne6to po nestandartnomoga da ti dam idei.Ako ne moje nqkoq bluzka ili 6apka i 6al ot teq gotinite ima mnogo hubavi.ako ne rezerven variqnt e kozmetika(az li4no ne obi4am da podarqvam).I vzemi nqkoe cvete i edna karti4ka s qko pojelanie!!!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Зависи с колко пари разполагаш, зависи какво харесва, какво ти е казвала,че иска и т.н. Ние НЕ я познаваме

    Иначе можеш да й вземеш някаква козметика (грим, диздорант), блузка...нз

  4. #4
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хахах дезодорант е гавра!! Тва е подарък тип "по принцип съм си безидеен ама тоя път дори не реших да се пробвам да измисля нещо по-оригинално".
    Не знам за вас ама аз като подарявам нещо на някой трябва да е с историйка.. Примерно крадеш табела от рейса, който най-много мрази и му я подаряваш да си я сложи на стената и да я надупчи с ножове :> Подарявал съм и всякакви готини рекламни табели от навън, столче от макдоналодс, щом сте от 1 клас можеш да надпишеш вместо картичка парче от дневника в даскало(естествено само ти и тя да знаете кой го е откъснал).. Изобщно идеи има много :> Аз на мойте приятели само такива неща подарявам, понеже е много по-готино да получиш подарък с история отколкото "ей ти тва, ей са го купих от магазина" :> Пък и тия работи се помнят повече :П
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  5. #5
    гостенче
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BornFromPain
    Хахах дезодорант е гавра!! Тва е подарък тип "по принцип съм си безидеен ама тоя път дори не реших да се пробвам да измисля нещо по-оригинално".
    Не знам за вас ама аз като подарявам нещо на някой трябва да е с историйка.. Примерно крадеш табела от рейса, който най-много мрази и му я подаряваш да си я сложи на стената и да я надупчи с ножове :> Подарявал съм и всякакви готини рекламни табели от навън, столче от макдоналодс, щом сте от 1 клас можеш да надпишеш вместо картичка парче от дневника в даскало(естествено само ти и тя да знаете кой го е откъснал).. Изобщно идеи има много :> Аз на мойте приятели само такива неща подарявам, понеже е много по-готино да получиш подарък с история отколкото "ей ти тва, ей са го купих от магазина" :> Пък и тия работи се помнят повече :П
    ако знаеш колко време търся човек с идеи,идеи за изненади =D> ,не само - "Какво да купя "
    И според мен,по-оригинално е самата изненада,начинът по който ще зарадваш човекът. Дай и други идейки

    ПП-Не съм момичето,което е пуснало темата

  6. #6
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Ами то си зависи от човека.. Примерно една от моя клас е неква доста готинка и само манипулира глупаците от класа ми като се понагъзи тук - там, и на нея ше и подаря дистанционно като й дойде рд-то.. Да ги управлява още по-лесно хах :>>
    Хаха много добър подарък дето съм си мислил също е бисквита с картичка.. Яко ми е любопитно дали тоя, на който ще я подаря ще я изяде или ще си я пази хахах.
    Лелеее и най-добрия подарък за човек, който може да пуши вкъщи!! Пепелник от БДЖ. Невеоятни са.. Заковаваш го до компа на някой шкаф и най-готиното е, че само слагаш едно пликче отдолу - дъпаш го и сичко се изсипва.. Без даже да го махаш.. Ей такъв колко искам :/
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си