.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    непознат
    Guest

    какво значи това????

    значи харесвам си едно момиче! беше ме страх да говоря с нея щото си харесваше някакво друго момче от доста дълго време и постоянно говореше за него но той не й обръщал никакво внимание! по едно време разбрах че и тя ме харесва много и след известно време тя ми призна че ме харесва и тръгнахме с нея! излизахме постоянно с нея на кафе, на разходка, на кино на всякъде! по едно време не се бяхме виждали 2 дена и тя ми звънна че трябвало да говориме за нещо сериозно и дойде да ми каже че й е супер гадно но си харесвала друго момче и скъсахме, не можахме да говориме много тогава щото така се стекоха обстоятелствата! после нейни приятелки са я видяли след като скъсахме да плаче щото сме скъсали и ми стана много гадно! как може едно момиче да дойде да ти каже че те харесва и след 2 седмици да ми каже че харесва друг! кажете ми какво да правя направо съм се побъркал по нея???

  2. #2
    Guest
    suberete se pak.

  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами може...просто не са и били сериозни чувствата и си харесва така различни момчета.Ами аз ти предлагам да проведеш едни последен и окончателен разговор,за да разбереш наистина каква е ситуацията.Според мен просто и е било гадно,че сте скъсали,но от друга страна според мен пак няма да се върне при теб-

  4. #4
    Ами чувствата не са били силни или просто е изпитвала симпатии към теб и когато е разбрала , че и ти я харесваш е решила , че ти си "нейното" момче . Има и трети вариант - страх от обвързване . Най - добре е наистина да поговориш с нея , за да се изясните , както казва и koalka .
    All that I wanted were things I had before
    All that I needed I never needed more
    All of my questions are answers to my sins
    All of my endings waiting to begin

  5. #5
    Повече от фен Аватара на ateto
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    343
    Ako lsuchaino reshite pak da trygnete i pak te precaka po dobre ne se zanimavai s neq. Ako se napravi i pochne da ti gi rasi nekvi ot sorta " Sajelqvam mn te haresvam nz kvo si " (az sam siguren che shte go napravi) i ako mislish che ima shans po dobre q podrazni malko. Da razbere kvo e da e bez tebe . Ako naistina te haresva pak shte probva i togava shte se poluchi. Neznam az imam 2 takiva slucheq i v dvate se vyrnaha Zavisi ot momicheto

  6. #6
    непознат
    Guest
    въпроса е че са и казала че я харесвам и едвам се е престрашила да говори с мене щото си е мислела че ще я отрежа разбрах че яко ме е харесвала ама защо така се получи не мога да си обясня! и даже се чудя дали да говоря с нея последно да ми обясни всичко.

  7. #7
    Такива са хората..понякога виждаш нещо по-добро и тръгваш с него и зарязваш тва дет имаш..пак и нищо не е вечно..Любовта боли...Може би тоя дет си харесаала се окаже грешка и тя може би ще се варне при теб...нали си чувал поговорката "пусни я на свобода ако се варне те обича ако ли не никога не е била твоя..."
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

  8. #8
    броикаджйика...
    Не насилваите нещата, просто вземето по-голям чук!



    95% от младото поколение не могат да броят, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си !

  9. #9
    непознат
    Guest
    не е брйкаджиика, разбрах даже че не е имала много гаджета и не знае как да се държи с тях много добре както трябва щото няма толкова опит! даже момчето където харесва то никакво внимание не и обръща и не знам какво толкова намира в него

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    Ami ne e naqsno kakvo iska.

  11. #11
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    възможно е, просто не те е харесвала кой знае колко, било е само някакво външно привличане и й е минало бързо, защото е срещнала друг, който я е привличал по същия начин

    а най-вероятно е плакала, тъй като й е било гадно за теб или просто те е имала за близък приятел и не е искала да те наранява по-добре не си прави илюзии, че още има чувства към теб, за да не останеш разочарован
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  12. #12
    Зарежи я ! Тя незнае какво иска от живота . Е такива не харесвам некви неорянтирани

  13. #13
    непознат
    Guest
    еми тя като дойде да скъса с мене ми каза че и е супер гадно щото преди това бяхме много добри приятели и и било тъпо че няма да е както преди да сме приятели! еми и аз така мисля да я забравя ама се чудя дали преди това да говоря с нея за последно!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от непознат
    еми тя като дойде да скъса с мене ми каза че и е супер гадно щото преди това бяхме много добри приятели и и било тъпо че няма да е както преди да сме приятели! еми и аз така мисля да я забравя ама се чудя дали преди това да говоря с нея за последно!
    няма смисъл

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181
    ми...много объркано момиче...ей такива много ме нервят....изясни се със себе си тогава трови чуждия живот..не ми се е случвало подобно нещо,но ако сеслучи бох дала игнор...
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  16. #16
    непознат
    Guest
    nasty_13 не си прав ако ти се случи така си мислиш че ей така ще дадеш игнор! дано не ти се случва честно!

  17. #17
    Guest

    .....

    vij spored men trqq da si pogovorite mnogo seriozno bez da se pritesnqvate ot ni6to i nai vajnoto e da ospee6 da q nakara6 da ti obqsni si4ko puk dali 6te ti haresa ili ne ,neznam spored men 6te te boli no pone 6te znae6 vsi4ko!tova e

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Момичето не заслужава чувствата ти! Явно нито знае дали иска да е с теб или не, нито знае как да ти го каже или какво да прави! Ясно е, че я харесваш, обаче не си струва, няма смисъл просто, защото само се измъчваш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си