.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    hell_boy
    Guest

    Moderated: Момчета, бихте ли тръгнали с момиче, което няма..

    Abe mom4eta bihte li trugnali s momi4e koeto nqma cici, a ina4e e simpati4no i ima gotin harakter? Tva momi4e me privli4a, ama iskam da si ima cici kato ostanalite, i plus tova ne e da kajem 14 godi6na, po-golqma e....

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Ако ми беше най важното да има цици не бих тръгнал. За щастие не ми е !
    2т. системно

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    392

    Re: Moderated: Момчета, бихте ли тръгнали с момиче, което ня

    Цитирай Първоначално написано от hell_boy
    Abe mom4eta bihte li trugnali s momi4e koeto nqma cici, a ina4e e simpati4no i ima gotin harakter? Tva momi4e me privli4a, ama iskam da si ima cici kato ostanalite, i plus tova ne e da kajem 14 godi6na, po-golqma e....

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!
    И какво трябва да разбираме под "да няма цици"!? .. .. И какво значение за теб би имало нашето/моето мнение? Не е ли по-добре да си решиш сам? .. Но щом циците са определящ фактор за една връзка според теб .. не е лошо да се замислиш дали не е време да минеш маймуните ( не искам да обиждам животните ) на интелектуално ниво ..
    The ghosts of my dead brothren lies silent now.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    awe eiiiiii cicite li sa nai-vajknoto ne6to we!!!!!!kvo momi4etata koito nqmat kvo da pravat da se grumnat li....aide molq ti se!!!gledai li4nosta,ne tva dali ima cici ili ne......bojeeee
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    ми замисли се дали искаш да съдят за теб само по тва колко големи мускули имаш или къв цвят са ти очите ... тва е природа и за щастие не всички момичета прибягват до пластика ...
    Освен това е супер тъпо едно момче да не може да вземе самостоятелно решение дали харесва дадено момиче или не ... това говори,че нямаш собствено мнение
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393

    Re: Moderated: Момчета, бихте ли тръгнали с момиче, което ня

    Цитирай Първоначално написано от hell_boy
    Abe mom4eta bihte li trugnali s momi4e koeto nqma cici, a ina4e e simpati4no i ima gotin harakter? Tva momi4e me privli4a, ama iskam da si ima cici kato ostanalite, i plus tova ne e da kajem 14 godi6na, po-golqma e....

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!
    bih i daje bih kazal 4e me keqt malkite, no oformeni cici

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    Оф егати хората наистина циците ли са най-важното нещо?според мене всеки би тръгнал с някое момиче,което не е много надарено стига да я харесва
    Бъди себе си-трудно е,но не и невъзможно!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    331
    Е неможе всичко да е както ти искаш момче
    Мен ако питаш бих тръгнал да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си