.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    Guest

    Moderated: Чист българин съм, но кожата ми е тъмна. Как да..

    Здр на всички ...проблема ми може да ви се струва адски смешен или ще се кажете тоя избива комплекси МОЛЯ ВИ БЕЗ КРИТИКИ ....та проблема ми е че съм си чист бългрин но кожата ми е тумна баш кат мангал съм и адски МНОГО СЕ ДРАЗНЯ ....има ли някакъв начин да избелея малко !!!! 10000Х предварително

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Guest
    aZ HARESVAM MURGAVI mom4eta

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Komshiikata
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Във филма
    Мнения
    343
    Неразбрах какво е лощо да си имаш тен порождение И няма начин да "побелееш".
    Мечта: Да карам "Мицубиши" (бяло,защото от червените ми става лошо по завоите), да имам много "$" в джоба, двора ми да е пълен с "пеперуди", в басейна ми да има "делфини", децата ми да имат големи "".

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    469
    Цитирай Първоначално написано от Komshiikata
    Неразбрах какво е лощо да си имаш тен порождение И няма начин да "побелееш".
    Точно,кратко и ясно Такъв е генът ти и ти не можеш да го промениш.. \/ Иначе какво лошо има едно момче да е малко по-мургаво

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    То си има и положителни страни- не изгаряш на плажа, по-малко си предразположен към алергии......

  6. #6
    Е на лицето можеш да си слагаш фон дьо тен , но на цялото тяло малко трудно ще стане . Няма смисъл . Радвай се на това , което имаш и бъди убеден , че много момчета искат да са на твое място .
    All that I wanted were things I had before
    All that I needed I never needed more
    All of my questions are answers to my sins
    All of my endings waiting to begin

  7. #7
    Питай тук.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Na men lichno mi haresvat po murgavi momcheta..nekfi belichki kato sirence ne me kefqt..Ako pitash men ne ti trqbva da se promenqsh shtoto horata davat po sumati pari da napravqt ten i tn po solariumi plajcheta i nekfi takiva a ti si si estestveno taka....Tfa mnogo radva pone men de....A tfa s fondiutena nedei da go probvash she se poluchi mn smeshen efekt po svetlo lice i vrata tumnichuk..mnogo e ujasno
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  9. #9
    ее ми кво..супер че си имаш тен. аз предпочитам по-мургавите момченца,даже преди време бяхх луудоо влубена в един такъв..мургав!така чее трябва да се гордееш че си такъв
    Печена супа.. :>

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    165
    Радвай се че си такав като гледам повечето момичета (включително и аз) харесват по мургави момчета.Няма начинн да избелееш пък и спореед мен не е нужно

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 375
    ааа 4уек не се заблуждавай 4е си единствен с този проблем мн мом4ета познавам които са мургави...дори мом4ето с което се зарибявам е мургаво..ии май не6то като теб..6тот първо го помислих за мангал4е..но..после ве4е изоб6то тва не ми прави6е впе4атление така 4е..споко и за теб 6те се намерят моми4ета
    Take off your clothes...relax on your bed,close your eyes and open your legs..as much as you can..it's time for......PAMPERS ..xhayx

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    най-забавното е че "ЧИСТИТЕ" българи са с тъмна кожа
    принципно ние (българите де) сме с тъмен тен на кожата,тъмни очи,прави тъмни коси (прабългариииии),високи и клечести
    аз нито съм тъмна,нито съм висока,нито клечеста
    при някой липсват определени белези-смесили сме се с другите племена
    буга-буга!

  13. #13
    Guest

    Re: Moderated: Чист българин съм, но кожата ми е тъмна. Как

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здр на всички ...проблема ми може да ви се струва адски смешен или ще се кажете тоя избива комплекси МОЛЯ ВИ БЕЗ КРИТИКИ ....та проблема ми е че съм си чист бългрин но кожата ми е тумна баш кат мангал съм и адски МНОГО СЕ ДРАЗНЯ ....има ли някакъв начин да избелея малко !!!! 10000Х предварително

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

    Приятел аз съм като тебе. Бях че преди в един вестник че има начини да се избели кожата. Работата става с някакви си лъчове правят се някви терапии и след няколко месеца кожата ставя по-бяла. Само че не съм се допитвал повече. Аз съм от провинцията и няма такива неща. Ако си в София или в друг голям град поразпитай...

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от forrzi
    най-забавното е че "ЧИСТИТЕ" българи са с тъмна кожа
    принципно ние (българите де) сме с тъмен тен на кожата,тъмни очи,прави тъмни коси (прабългариииии),високи и клечести
    аз нито съм тъмна,нито съм висока,нито клечеста
    при някой липсват определени белези-смесили сме се с другите племена
    буга-буга!
    Пънкарски простотии - "пра"българите са били с всякакъв тип кожи и коси, но е преобладавал т.н. Понтийски тип, характеризиращ се с тъмна коса, светли очи и кожа по-светла от южноевропейската (италианци, испанци и т.н.).
    Нормално е, естествено, да си по-мургавичък, стига тенът ти да влиза в категорията на бялата раса - иначе е лошо
    Има едни живачни кремове за избелване, но не са много за препоръчване, защото все пак са отровни пък и не спират производството на меланин, който е "виновник" за пигментацията на кожа, коса и т.н. 100% има методи за редуцирането на този ген, но те не са достъпни за масовия потребител.

    П.С. Как може да харесвате мургави, бе? Бахти гадното

  15. #15
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Ох божее ама аз много харесвам мургави момченца

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    214
    и аз съм за по-мургавите... абе не можеш да се промениш .Има лосиони за тяло за потъмняване ама за побеляване не съм чувала....
    Only God can Judge me... Be the Best!

  17. #17
    Hmm..az pyk haresvam myrgavkite..Ima neshto nogo sladursko v tqx..I az syshto ne sym ot nai-belite .. AMa na mene mi haresva..A ii horata davat parii za sulariumi i otivat na more za da hvanat ten a vie si go imate..Ne si i pomislqite da stavate po-belii..
    Вече Нямам Сълзи Пада Само Дъжда..!

  18. #18
    доста хора казаха,че няма начин да станеш по-бял но всъщност не е така. има кремове за лице (във всяка по-голяма апртека или места от сорта на метро,пикадили,била и тн) които избелват кожата.няма да станеш съвсем бял но кожата ти ще стане по-светла.

    но и аз като момичетата до сега си падам по по-мургавките даже баба ми помисли сегашния ми приятел за мангал и ми беше доста трудно да я обедя че не е

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    аз харесвам мургавичкии шоколадчета

  20. #20
    Guest
    az sam s normalna koja , no mnogo haresvam savsem bqla ,v takiva i mom4eta se vlubvam . probvai s izbelva6t krem , ili bqla pudra , no s neq ne biva da se prekalqva za6toto izglejda vse edno si se mazal s bra6no . ne izlizai lqtoto navan dokato e svetlo . sama se u4udih kolko mnogo sam potamnqla samo dokato varvq po ulicata , bez da hodq na plaj . no kato cqlo ne moje drasti4no da se promeni6 ..... i az mnogo sajalqvam , ako ima nqkakvi terapii s la4i i moga da si gi pozvolq sas sigurnost bih se podlojila. za mom4e e po trudno , no az kato momi4e eksperimentiram mnogo s razli4ni cvetove kosi , grim i le6ti . nqkoi kombinacii naistina sazdavat iljuziq za po svetal ten

  21. #21
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Имам една приятелка, която е наполовина испанка и кожата й по принцип е доста тъмна, обаче си пада готик фенка и почна да си я изсветлява с маски за лице от сок от краставици и лимонов сок... май и някакви купени маски използва. Мога да те уверя, че ефекта е поразяващ, в момента е направо смъртно бледа. Ама тя и изобщо не излиза на слънце...
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    214
    BrokenInnocence 6te dade6 li malko info 4e mi stana interesno...
    Only God can Judge me... Be the Best!

  23. #23
    Повече от фен Аватара на Komshiikata
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Във филма
    Мнения
    343
    [/b][/quote]
    П.С. Как може да харесвате мургави, бе? Бахти гадното
    [/quote]
    ХаХаХа и кое му е гадното това,че ти си бяло копеле не значи ,че трябва да харесваме сирена като теб ! Секи си има мнение и ние си го казваме така че млъкни !
    Мечта: Да карам "Мицубиши" (бяло,защото от червените ми става лошо по завоите), да имам много "$" в джоба, двора ми да е пълен с "пеперуди", в басейна ми да има "делфини", децата ми да имат големи "".

  24. #24
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Цитирай Първоначално написано от SlaVen4eEto`
    BrokenInnocence 6te dade6 li malko info 4e mi stana interesno...
    Мхм, само трябва да я видя и да я питам как точно си ги прави маските.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  25. #25
    моя брат е са6тия и доколкото знам неможе да се лекува тва(остажа6 си 4ернокож)


    НИКОЙ НЕ УМИРА ДЕВСТВЕН,ЖИВОТА ВСЕКИ ПРЕЕБАВА!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си