.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    vupeosi za produkti na AVON!!!

    Nqkoi bi li mi kazval kak se izpolzva Vuzstanovqvashtata maska za mn suha i iztoshtena kosa i Kislorodniqt serum za vuzstanovqvane korenite na kosata i kojata na glavata?
    KOga se nanasqt predi miene na kosata,dokato q miq ili sled tova?kolko vreme trqbva da stoq s tqh dali se otmivat i kolko chesto?dali moje sled vsqko kupane ili primerno edin put v sedmicata?
    molq nqkoi da mi otgovori na vuprosite zashtoto distributorkata ot koqto si gi poruchah e tolkova zagubena che nz kak se izpolzvat

  2. #2
    Значи аз използвам Кислородния серум за възстановяване корените и кожата на косата. Слага се на суха и чиста коса,нанася се в корените. Надявам се да съм ти помогнала

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Kaliq
    Значи аз използвам Кислородния серум за възстановяване корените и кожата на косата. Слага се на суха и чиста коса,нанася се в корените. Надявам се да съм ти помогнала
    kolko chesto go nanasqsh?i posle trqbva li da se otmie .. neshto?kosata omaznqva li se sled tova?

  4. #4
    ами не пише колко често трябва да се нанася,но аз го правя всеки ден и опредерено има ефект-вече нямам пърхут Значи след като се изкъпеш и си изсушаваш косата-слага се на суха е чиста коса

  5. #5
    Guest
    Nqkoi drug nqma li da pomogne za drugiqt produkt?Zashtoto taka izliza che sum si gi poruchala naprazno i shte si izgniqt u nas!

  6. #6
    Защо така си мислиш,по принцип продуктите на Avon са хубави,а и на всеки различно им действат Например даден продукт на мене може да ми действа добре,а на тебе не

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    А аз съм супер доволна от продуктите.. нямам никакви оплаквания,освен в червилата който малко се разминават от картинката..
    2 т. от правилника. Бан на профил

  8. #8
    Guest
    No az ne se oplakvam, naprotiv i az sushto sdum dovolna ot produktite na Avon prosto me interesuva kak se izpolzvat zashtoto ne iskam da gi polzvam bez da znam... da ne mi stane neshto na kosata i bez tova ne e cvete za mirisane

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си