.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Търся ЕСЕ !

    Търся Есе на темя " Не всички могат да бъдат богати, красиви и знатни, но всички могат да бъдат добри" .
    Ако някой има Есето моля пратете ми го!


  2. #2
    1. Темата не е за тоя раздел .
    2. провери в :
    - referati.com
    - pomagalo.com
    - GOOGLE.com
    - в teen учителя има мн материал потърси и там се пак !

    НЕ НА ЧАЛГАТА !!!!

  3. #3
    Да, разбрах, че тази тема не е за този раздел, но беше късно, веча бях натиснала бутона "Прати" и...
    Търсих тази тема из тези сайтове, но никъде я няма, може би защото е по- специфична като тема, все пак ми трябва по Етика и Право.
    Благодаря!

    So, so you think you can tell
    Heaven from Hell
    Blue skies from Pain
    Can you tell a green field
    From a cold steel rail?
    A smile from a veil?

  4. #4
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Темата ти е изключително лесна. Вместо да си губиш времето в търсене, седни и напиши мнението си. Спомени, че няма перфектни хора, че всички си имаме своите недостатъци. Едни притежават физическа красота, но са душевно грозни. Други са красиви само душевно. При трети има хармония - външното е също толкова привлекателно, колкото и вътрешното. Но всички ние трябва да бъдем добри, защото сме хора. Омразата е негативно чувство, от което трябва да се отърсим. Не трябва да пренебрегваме някого, само защото няма хубава външност. Такива работи...
    Прочети малко от това есе, може да ти помогне.
    http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=13382
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  5. #5
    Есето, което ми даде е много хубаво.
    Попринцип пиша много, това ми е в кръвта, пиша много есета, но това ме затрудни, може би защото темата е цитат на Конфуций.
    Все пак мерси за Есето!

    So, so you think you can tell
    Heaven from Hell
    Blue skies from Pain
    Can you tell a green field
    From a cold steel rail?
    A smile from a veil?

  6. #6
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Виж, аз бих ти помогнала, аз също като теб обичам да пиша, но нямам никакво време, дори за моите неща и няма как Много успех ти желая, вярвам, че ще се справиш. Темата не трябва да те притеснява, страшно приятна и интересна е! Пиши личното си мнение за това колко от нас са наистина добри. Как сме затънали до гуша от лицемерие, лъскави думички, напудрени похвали и приказки зад гърба. Фалш, пари и злоба има около всички нас. Малко хора са искрени и наистина можеш да им се довериш. Все повече и повече убийства, все повече и повече престъпления се извършват и общо казано цялото човечество се срива...самите ние се унищожаваме. Тая омраза, тая злоба, те са наистина ужасни чувства. Пиши за всичко това. Пиши, че въпреки това, ние сме човешки същества, родени сме, за да бъдем добри. "Не за вражда, за обич съм родена", тая мисъл можеш да цитираш. Късмет.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Темата ти е изключително лесна. Вместо да си губиш времето в търсене, седни и напиши мнението си. Спомени, че няма перфектни хора, че всички си имаме своите недостатъци. Едни притежават физическа красота, но са душевно грозни. Други са красиви само душевно. При трети има хармония - външното е също толкова привлекателно, колкото и вътрешното. Но всички ние трябва да бъдем добри, защото сме хора. Омразата е негативно чувство, от което трябва да се отърсим. Не трябва да пренебрегваме някого, само защото няма хубава външност. Такива работи...
    Прочети малко от това есе, може да ти помогне.
    http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=13382

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си