.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Emkata66
    Guest

    ПАРКУР е по добре от фриирън

    фрииръна е само за некви смешковци които се праат на интересни а нишо не могат да напраат само некви ссалта фрииръна е салта салта салта салта вие идиоти такива не се ли сетихте че ПАРКУР е за хората които искат освн спорт да започна нов начин на живот ФРИИРЪN SUX

  2. #2
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Стига с тая пропаганда бе братче.. После и вие ще пискате като всички други, че е пълно с позьори, които го правят тва само за да са гъзари и тн :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    6tom kazva6.......

  4. #4
    Unnatural
    Guest
    Ти тъп ли си бе,не чакай ти Си тъп, фрий рън и паркур е ЕДНО И СЪЩО НЕЩО , малоумник ,ако мислиш че салтата са просто нещо грешиш мъжки,салтата са една от най-трудните части в паркура и плюс това ВСИЧКО е паркур, просто фрийрън е на английски (и съответно на американски) а паркур е френското значение.И кво имаш в предвид под

    " искат освн спорт да започна нов начин на живот"

    Бате ако искам , мога да започна нов начин на живот с лъжица и клечка за зъби.

    П.П.Имаш ли 13 години бе брат?

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ;]
    Мнения
    346
    От такива теми се плашех... не виждам смисал да си давам мнението по въпроса.


  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    и 2-те неща са пълна боза... измислица от някъф филм Ямакаши.. Айде като има филм Матрицата почвайте да мислите спортове свързани с нея..


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от Unnatural
    Ти тъп ли си бе,не чакай ти Си тъп, фрий рън и паркур е ЕДНО И СЪЩО НЕЩО , малоумник ,ако мислиш че салтата са просто нещо грешиш мъжки,салтата са една от най-трудните части в паркура и плюс това ВСИЧКО е паркур, просто фрийрън е на английски (и съответно на американски) а паркур е френското значение.И кво имаш в предвид под

    " искат освн спорт да започна нов начин на живот"

    Бате ако искам , мога да започна нов начин на живот с лъжица и клечка за зъби.

    П.П.Имаш ли 13 години бе брат?

    Хех..абе пич,тези неща ги разправяй на приятелчетата ти от НДК..ходи да цъкаш сал(А)та и да зарибяваш малолетните к*рви там,които се впечатляват от всичко ъндърграунд . Това,че едната дума е на английски,другата идва от френски (а не на френски,защото във френският няма дума parkour,има par-чрез и courir-бягам и оттам се е образувала думата паркур)е най-малката разлика?
    Такива разбирачи като теб до онзи ден викаха паркОур по Веселина ТВ,защото ги беше срам,горките да произносат думата в нейната цялост. .

    Ако ми дадеш мястото откъдето си прочел,че е едно и също и от някакъв смислен сайт примерно urbanfreeflow.com или parkour.net,а не някакъв смешен на измислено crew от Долна Митрополия,примерно..ще ти кажа евала..

    Взе ми се просвети малко кое какво е,ако те мързи да четеш на английски,виж какво съм писала..имаше и друга тема скоро..
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0
    Не знам що за трейсър си,щом не знаеш основните положения,ама хайде .

    и 2-те неща са пълна боза... измислица от някъф филм Ямакаши.. Айде като има филм Матрицата почвайте да мислите спортове свързани с нея
    Колкото до това,че паркура и фрийръна са плод на филма Ямакаши,си доста в грешка понеже той е от 2001 година,а началото на паркура е 1988 година..
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    RAWRRR не знам кога точно се е появил.. имах предвид, че с този филм самият спорт се комерсиялизира


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Нещо не си харесах с ко да се съглася

  10. #10
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Нещо не си харесах с ко да се съглася
    Защото ти тогава беше във въпросното предаване по Веселина TV
    Ти ми беше идол едно време .
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  11. #11
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха скива ли Jamalska.. Остаряваш и вече не ти се кефят девойките :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хаха не остарявам беее....рождения ми ден е след цели 18 дни.
    По-скоро се намирам с ко да са потроша...

  13. #13
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха познато.. Аз вчера в даскало си нажулих целия десен крак само щото реших, че не е нужно да заобикалям един чин.. Той па се оказа клатещ се хаха :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хаха за това е виновен министъра дет ни иска оценки заповедение ама не ще да дад пари за нови..мебели в даскало хахаха
    айде няа са обяснявам...
    онтопиците де са?

  15. #15
    Кви са тия смешни спорове тука. Като го можете кво ви интерсуват другите!?
    thehood:
    Motherboard: Asus M2N SLIDeluxe
    CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+
    Video: Asus EN3700GT 256MB
    HDD: Hitachi 160GB SATA2
    FAN: Cooler Master Susurro
    Case: CM Centurion 534+ Black
    Monitor: IBM LCD ThinkVision 17' Black

  16. #16
    Различни мнение, различни хора, различни интереси, различни характери... всичко е различно и индивидуално. Това че на теб ти харесва паркур, не означава че фриирън-а е лош. Познавам хора които мислят че фриирън-а е много по добър от паркур-а. Лично на мен и двете ме кефат, но не им съм заклет фен. Аз по предпочитам байка и скейта, но това е за мен. При останалите е различно и е нормално да е така.



    П.С. Към автора:
    Като ти чета пост-а, имам чувството че си нямаш напредстава нито от фриирън-а нито от паркур-а, а това си го пишеш колкото да се гъзариш и се правиш на интересен.....
    Skype: SpeeDLy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си