.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Guest

    До колко години расте човек?

    искам да ви питам до колко години разте човек...
    След няколко месеца ставам на 18, а приличам на някакъв 15 годишен льольо... лошото е че и достойнстовото ми е некво малко, детско ... абе мисълта ми е че още не съм "пораснал"... Чувал съм че човек разте до 18 години и след това спира разтежа му... леле ако си остана такъв дечко ще се самоубия... Чудя се дали да не почна да се тъпча с Витамин А, чувал съм че той е за разтежа..

    Моля ви за помощ...

  2. #2
    Guest
    няма такъв природен закон в деня в които станеш на 18 и спираш да растеш спокойно ми израстването е мн индивидуално , но по принцип е нормално растежа да се прекрати до 20 годишнината ти и без паника

  3. #3
    Guest
    Daaa bez panika... lesno ti e da go kajesh...
    Priateli oshte na 15 stavat nekvi "golemi" a az sum basi deteto oshte.. tova s vitamin A dali e dobra ideq?

  4. #4
    Guest
    mnogo kofti i az v podobna situaciq ama to si e do gen. ba6ta mi e vlqzyl v kazarmata 60 kila a sq ako go vidi6.....

    taka che vsichko si e do gen ne se pritesnqvai chak tolkova... eventualno moje da probva6 s nqkvi hranitelni dobavki i gluposti ama ne gi razbiram mnogo teq raboti razpitai nalqvo nadqsno...

  5. #5
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Ако се притесняваш за височината, тренирай баскет... Иначе съм съгласна с мнението :
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    taka che vsichko si e do gen ne se pritesnqvai chak tolkova... eventualno moje da probva6 s nqkvi hranitelni dobavki i gluposti ama ne gi razbiram mnogo teq raboti razpitai nalqvo nadqsno...

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MauMyHkaTa
    Ако се притесняваш за височината, тренирай баскет...
    Problema ne e v visochinata... kum 1,70 sum
    Prosto si imam i detsko izlu4vane... nikoi ne bi mi dal 17 godini...
    Az sum si sushtia kuvto si beh i predi 2 godini... dali e vuzmojno da sum sprial da rasta?
    Da ne govorim i 4e onaa mi rabota e nekva detska... ama predpolagam 4e tova she se opravi kato "porasna"...
    Off leleee ne znam... az sum nekuv nedorazvit...

  7. #7
    Guest
    Hora pomosh, kajete mi kakvo da pravia...

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    varna
    Мнения
    10
    4ovek uspokoi se be... Iskam da ti kaja nqkolko ne6ta:
    1.myjkiq organizym, kakto predpolagam znaesh, se razviva po-kysno
    2. rasteja ne spira na 18 v nikakyv slu4ai. Ima hora koito si rastat do 21-22 godini. Imam mnogo takiva poznati koito izrastnaha izvednyj
    3.spored men e glupavo da se vzemat razni dobavki zashtoto narushavat balansa na razvitie na oragnizma
    4. ima i drug faktor nare4en gen - ako roditelite ti sa slabi i drebni nqma kak ti da stanesh ogromen
    Ne sa panikiosvai imash vreme
    p.s. ako pushish spri ili pone namali cigarite zashtoto e dokazano che cigarite zabavqt rasteja

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от the_rest
    4. ima i drug faktor nare4en gen - ako roditelite ti sa slabi i drebni nqma kak ti da stanesh ogromen
    Ne sa panikiosvai imash vreme
    p.s. ako pushish spri ili pone namali cigarite zashtoto e dokazano che cigarite zabavqt rasteja
    maika mi e niska, bashta mi e visok...
    Perdi pusheh sega ve4e ne...

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    varna
    Мнения
    10
    dobre si napravil 4e si sprql da pushish
    moje da si nasledil maika si moje i ba6ta si tova ne moga da ti kaja
    no ne se pritesniavai 6te porastnesh imash dostaty4no vreme

  11. #11
    Guest
    Imam tochno 5 meseca brato... ne viarvam da porasna koi znae kolko mnogo za tezi 5 meseca...

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    varna
    Мнения
    10
    пак ти казвам човек не спира да расте при навършването на 18тата си годишнина!!!!!!!!!
    теб по-скоро те притеснява това че имаш детско излъчване, нали така?

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от the_rest
    притеснява това че имаш детско излъчване, нали така?
    da...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    еми и аз съм на 18 ама има некфи на по 14-15 дет изглеждат по-големи от мене.. ама кфо ми пука.. после като стана на 25 и да изглеждам като на 20 ше е яко хахахха но пък аз съм момиче..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    varna
    Мнения
    10
    ako sravni6 moi beb6ki i detski snimki i tova koeto sym sega nqma da nameri6 golqma razlika
    i az si prili4am na dete v lice vypreki 4e sam na po4ti 19.
    Spox 6te izraste6 ne sa pritesnqvai

  16. #16
    Guest
    A Da vi pitam otkude moga da si nabavia vitaminite - Vitamin A, Vitamin B1 i B9 i Vitamin D ?

  17. #17
    Guest
    Dokolkoto razbrah tova sa vitaminite za raztej... taka 4e ako mi kajete otkade da si gi nabavia 6te sam vi blagodaren...

  18. #18
    Guest
    например аптеката

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си