.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31

Тема: PEUGEOT

  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    21

    PEUGEOT

    KAKVO MISLITE ZA MAARKATA PEUGEOT?
    Аз мога да не ти говоря вече,
    мога да те гледам отдалече,
    мога аз името ти да не изричам,
    но не мога да спра да те обичам!

  2. #2
    miiiiiiiiiiii men li4no me radvat az si padam po po-kompaktnite koli (daje kolkoto po-malko tolkova po-dobre) i ima modeli na peugeot koito mn me diveqt kato 20 cup (trikolkata) \/ \/

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    307 CC -> моята кола мечта

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    307 CC -> моята кола мечта
    Нали не говориш сериозно ???
    Френските коли не са най зле - се пак има и италиански и руски.
    2т. системно

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    307 CC -> моята кола мечта
    Нали не говориш сериозно ???
    Френските коли не са най зле - се пак има и италиански и руски.
    Я хвърли в битка една лада 5-ца и една западна съвременна кола, да видим коя ще издържи на по-голям тормоз

    307 ЦЦ ме кефи много, не знам защо.. има много хубав вид, не и знам техническите дадености, но не вярвам да са за изхвърляне

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Бате ше изглеждаш се едно някоя изявена гей мутра е подарила количка на кучката си .
    2т. системно

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ако се притеснявах от това как изглеждам пред другите хора, до сега да съм се пръснал от притеснение

    Нека мога да си позволя нова ЦЦ-тка, пък ограничените нека си злобеят, то си е за тяхна сметка В случая не аз ще съм смешният

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Бате ше изглеждаш се едно някоя изявена гей мутра е подарила количка на кучката си .

    Хахахахах. Абе мачок, Ладата я остави. А пробвай една стара руска УАЗ-ка (от тея зелените големите) просто кво прай... тва и по тавана ша кара.
    С едни приятели обмисляме закупуванетона една Уазка и да я тунинговаме като Г-класа Брабус http://free.bol.bg/oyama//UAZKAAAAA.jpg Ето го проектът на фотошоп. [/img]
    2т. системно

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Ако се притеснявах от това как изглеждам пред другите хора, до сега да съм се пръснал от притеснение

    Нека мога да си позволя нова ЦЦ-тка, пък ограничените нека си злобеят, то си е за тяхна сметка В случая не аз ще съм смешният
    Кой квото го кефи, бре. Аз искам колата да върви във всякакви условия. Не некво купе от фибростъкло да я лизна в некое дърво да се чуда после кво да правя... Моето изискване от колата е да вози, не да е гъзарска, не да има последния тунинг и няколко мегавата туба в багажника... искам да върви когато й кажа. :P За това се ориентирам към моделите отпреди '87


    Едит:

    Е тва е да си Ояма! Респект!
    Ако искаш кола която да върви си земи или хонда сивик 91-95 1.5 или мерцедес 124 комби - за доказателство следното филче http://www.vbox7.com/play:e0428ded
    2т. системно

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    490
    Аз пък искам да си купя........КРАЗ!!! Някой идиот като мине пред мен на червено, просто ще усетя леко друсане докато минавам през него
    Ползва търсачката.

  11. #11
    peugeot?
    thehood:
    Motherboard: Asus M2N SLIDeluxe
    CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+
    Video: Asus EN3700GT 256MB
    HDD: Hitachi 160GB SATA2
    FAN: Cooler Master Susurro
    Case: CM Centurion 534+ Black
    Monitor: IBM LCD ThinkVision 17' Black

  12. #12
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами не разбирам много от коли,но от приятеля ми знам,че има далеч по-хубави коли.Естествено,че само за дизайна мога за говоря аз,а той не ми харесва много-много.

  13. #13

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от InHell
    Аз пък искам да си купя........КРАЗ!!! Някой идиот като мине пред мен на червено, просто ще усетя леко друсане докато минавам през него
    Виж това е идея. Досега се бях сещал за ЗИЛ, КАМАЗ, МАДАРА но никога за КРАЗ .

    По темата: Мисля, че няма лоша нова кола (като не смятаме разни КУРейски глупости). Всичко си зависи от задволанното устройство.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Междудругото корейските автомобили са много напред с материала в момента. До година две очаквам да изкарат по добъри дизелови мотори с системата многоточково запалване от французите които се славят много с техните HDi.
    2т. системно

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Ето единствените пежа дето ме кефат http://www.youtube.com/watch?v=PR_y-jgKTA
    В нашият стрийт рейсинг клуб (който да ви се похваля има вече стотина члена) подготвихме състезателно пежо 205 ГТИ и имах честта с двете ми ръзце да му мъкна двитгателя от една морга, да помагам в обордването на мотора ходовата част и всичко което може да се откачи от колата.
    2т. системно

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Междудругото корейските автомобили са много напред с материала в момента. До година две очаквам да изкарат по добъри дизелови мотори с системата многоточково запалване от французите които се славят много с техните HDi.
    Това за дизеловите им агрегати не го знаех. Ако е така много добре, но засега не ми харесва, как се справят от KIA
    Сивика къде го спомена си е верно добър ама счупили се ти режат главата . Всъщност не съм толкова сигурен дали при по-старите модели частите са пак на убийствени цени, като на по-новите японски автомобили.
    Мен ме блазни SAAB 9-3, но не знам почти нищо за марката. Дано не е с качеството на форд.

    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Ето единствените пежа дето ме кефат http://www.youtube.com/watch?v=PR_y-jgKTA
    В нашият стрийт рейсинг клуб (който да ви се похваля има вече стотина члена) подготвихме състезателно пежо 205 ГТИ и имах честта с двете ми ръзце да му мъкна двитгателя от една морга, да помагам в обордването на мотора ходовата част и всичко което може да се откачи от колата.
    Еее то 205 си ненормална колица. Сумати ралита е спечилала преди да тупурдясат 206 на нейното място.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    шарнир за хонда е 23-40 лв. За сааб е сигурно едно 500-600 -1000лв
    2т. системно

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    шарнир за хонда е 23-40 лв. За сааб е сигурно едно 500-600 -1000лв
    Ааааа стига бе това е само шарнир. Представям си, колко ще ръснат за полуоски, пък недай боже да стане някой гаф с ангренажния или нещо подобно сериозно. Но по принцип сааб-а предполагам е доста по качествен от форд, макар да са от една страна производител или греша?

  20. #20
    ne razbiram mn`mn` ot koli ama ... tezi na vunshen vid nqkoi me kefqt

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    шарнир за хонда е 23-40 лв. За сааб е сигурно едно 500-600 -1000лв
    Ааааа стига бе това е само шарнир. Представям си, колко ще ръснат за полуоски, пък недай боже да стане някой гаф с ангренажния или нещо подобно сериозно. Но по принцип сааб-а предполагам е доста по качествен от форд, макар да са от една страна производител или греша?
    Моля ти се не се обаждай повече по повод страните производителки #-
    2т. системно

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    шарнир за хонда е 23-40 лв. За сааб е сигурно едно 500-600 -1000лв
    Ааааа стига бе това е само шарнир. Представям си, колко ще ръснат за полуоски, пък недай боже да стане някой гаф с ангренажния или нещо подобно сериозно. Но по принцип сааб-а предполагам е доста по качествен от форд, макар да са от една страна производител или греша?
    Моля ти се не се обаждай повече по повод страните производителки #-
    Грешка явно Поправи ме да не греша повече. В главата ми е останало от някъде така

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    Японските и въобще азиатските коли са хубави докато не се счупят.Прецака ли се нещо и си е***а майката.Цените за части са брутални и смразяващи кръвта.
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от magesnik
    Японските и въобще азиатските коли са хубави докато не се счупят.Прецака ли се нещо и си е***а майката.Цените за части са брутални и смразяващи кръвта.
    Мхммм Колата готина и същевременно сравнително евтина, но строши ли се по-добре да се самоубиеш.

  25. #25

    Re: PEUGEOT

    Цитирай Първоначално написано от dusa
    KAKVO MISLITE ZA MAARKATA PEUGEOT?
    Това са най-готините коли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си