.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: filmite.com

  1. #1

    filmite.com

    Извинявам се ако някъде по темите има отговор на моя въпрос!
    Таммм...днес разбрах за този сайт filmite.com знаете ли дали може да се гледа със субтитри и дали мога да си свалям филмите (за това предполагам ,че не ,но все пак да съм сигурна)...Ако знае някой нека пише...
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    459
    нз.... за първи път го чувам тоя сайт


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ;]
    Мнения
    346
    Неможеш да си свалиш филмат по простата причина, че не можеш да гледаш филмат. Това не е сайт за филми, а сайт за трейлари на филми ;]


  4. #4
    Иначе ако искаш да си свалиш 1 има 1 програма VideoGrabber. Всяко видео което гледаш може да се свали с нея. После само си променяш формата и си го гледаш където искаш.

  5. #5
    Guest
    Мерси

    Inn0c3nCe Пуснато на: Чет Ное 23, 2006 12:34 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Неможеш да си свалиш филмат по простата причина, че не можеш да гледаш филмат. Това не е сайт за филми, а сайт за трейлари на филми ;]

    ам извинявай не съм запозната какво всъщност е "тейлар"

  6. #6
    Гост






    Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 8:39 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Мерси

    Цитат:
    Inn0c3nCe Пуснато на: Чет Ное 23, 2006 12:34 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Неможеш да си свалиш филмат по простата причина, че не можеш да гледаш филмат. Това не е сайт за филми, а сайт за трейлари на филми ;]



    ам извинявай не съм запозната какво всъщност е "тейлар"


    Това бях аз
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  7. #7
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    Там неможе да хледаш..там има само трейлари...на филми който са излизат или в будеще ще из;езнат....забавно е само дето ме дразни спама по пощата

  8. #8
    Не тейлар, а трейлар :] Това са рекламни клипчета на филми ;]

  9. #9
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Adrenaline
    Не тейлар, а трейлар :] Това са рекламни клипчета на филми ;]
    Не е ТейлАр , а е Тейлър как "мойте" да объркате името на жината ве. СтефанитУ от "Дързост и Грозота" кат ва чуй и само на брукчита ш'а станИти .
    Извинявам се за лекия диалект Това беше просто 3731982 -та серия на филма.


    А сега по темата : за първи път чувам някой да незнае какво е "трейлър"
    - Халоооууу живейм У 21 век .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си