.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Обеци на бебе

    Здравейте, имам си бебенце (момиченце, на 3 месеца) и съм се замислила да й слагам обички, но се чудя дали стандартните 1 на лявото и 1 на дясното или да има и някоя "допълнителна" дупчица като например 3-4 на дясното и 1 на лявото или да я остава като порасне сама да реши?

  2. #2
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    mi spored men za sega i napravi samo dve4ki a posle tq kato porastne sama 6te si re6i! :P




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kudravoto
    mi spored men za sega i napravi samo dve4ki a posle tq kato porastne sama 6te si re6i! :P
    i az taka mislq.nqma smisul da i pavi6 pove4e ot 2 zasega.daje nqkoi maiki ne davat na decata si da si dup4at pove4e dupki,a tq kato ti poiska i ti i pozvli6 6te pokaje6,4e si tolerantna maika. a ako na neq ne i haresva posle da ima pove4e dupki...ne znam po-dobre ne i pravi drugi. \/

  4. #4
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    не е ли още прекалено мъничка ,аз знам че е хубавп да има 1 год.
    а относно дупчиците според мен 2 дупки са достатъчни,а като порасне ще реши сама дали иска още
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  5. #5
    e4o.
    Guest
    spored men e prekaleno malka za da i dup4i6 u6encata,koito o6te sa super krehki i malki

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от e4o.
    spored men e prekaleno malka za da i dup4i6 u6encata,koito o6te sa super krehki i malki
    i ne samo tova - spored men izob6to nedei da i gi dup4i6.na6te ne sa mi gi dup4ili i bqh mn mn 6tastliva bez takiva xtri(dokato ne doide bala de i ne se naloji )po-dobre kato porastne sama da izbere
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  7. #7
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Ми две са си достатъчни ,че и за 2 е дребна!

  8. #8
    Guest
    Що не й направиш и някоя друга татуировка и ще бъде супер бебче ?

  9. #9
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Що не й направиш и някоя друга татуировка и ще бъде супер бебче ?
    ахахаааха да бе?и някой и друг пиърсинг ами искам да питам майката ти колко дупки искаш да направиш на бебето,100?все пак е много малко.ушите си ги дупчих чак на 12 или 13,не помня точно на колко бях.нашите са искали още като малка,но много съм ревала и са се отказали.така че...ти си решаваш и все пак мисля,че е рано.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  10. #10
    Guest
    Ех, разубедихте ме значи! И на мен не са ме дупчили като малка, чак като станах на 13 и сама поисках, но се почудих дали пък няма да е добре, за да не би по-късно да иска, но да я е страх?!? А и аз възрастта, наистина е малка, не съм мислила да й ги дупча скоро, може би след 10-12 месеца

    ПС: аз съм "авторката" на темата

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ех, разубедихте ме значи! И на мен не са ме дупчили като малка, чак като станах на 13 и сама поисках, но се почудих дали пък няма да е добре, за да не би по-късно да иска, но да я е страх?!? А и аз възрастта, наистина е малка, не съм мислила да й ги дупча скоро, може би след 10-12 месеца

    ПС: аз съм "авторката" на темата
    хах защо и моита маика не е такава е ?! мен ми праиха проблем като си правих четвъртата маина .....пфуу както и да е .. може би за сега може да и направиш само по 1 на ухо ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мен са ме дупчили съвсем малка(ама вече съм можела да ходя тъй че е още рано за тфойто бебе).и си ми беше мн добре цял живот да си нося...свикнала съм с тях и после като си дупчих ушите допълнително и вече имах що годе опит най-малкото как да си слагам обиците...Според мен поне 2 дупки след година-2..може да й направиш...а аз гласувам и за повече ама това вече...

  13. #13
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ех, разубедихте ме значи! И на мен не са ме дупчили като малка, чак като станах на 13 и сама поисках, но се почудих дали пък няма да е добре, за да не би по-късно да иска, но да я е страх?!? А и аз възрастта, наистина е малка, не съм мислила да й ги дупча скоро, може би след 10-12 месеца

    ПС: аз съм "авторката" на темата
    когато съм станала на 4 сама съм поискала,и се радвам че наще са се сагласили да имам дупки,защото сега съм страхлива..и не бих се пробила
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  14. #14
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    Изчакай да навърши 1 год. и тогава дупчи.А по въпроса..по една на всяко ухо е достатъчно.
    skype: esperansa91

  15. #15
    Za6o ne i sloji6 i na nosleto...qko 6e e

    In Search Of Sunrise 7 Asia

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    trqvna
    Мнения
    761
    да ако можеш и на езичето и на пъпа абе направи й и тату

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ам не мога да разбера кфи са тези гаври?Не виждам нищо ненормално в това да пробиеш 1-2 дупки повече на ушето на малко дете.Не знам дали някога ще спре да бъде модно да си си пробил допълнително ушите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си