.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648

    Интересен тест

    Хмм...това тестче ми привлече вниманието.Пробвайте го и вие.
    http://www.maxima.bg/bg/library/zado...extip/VIII.htm

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Всъщност самият сайт е много добър според мен.
    http://www.maxima.bg/bg/library/zado...extip/main.htm

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Много готинко
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^^^niki7o^^^
    Много готинко
    ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

    Вие сте впечатлителна и твърде лесно се влияете от другите или от модата. Непрекъснато сте в търсене на новото, на стимули, на силни усещания. Резултатът: изглеждате като типичната жертва на модата и като цяло се обличате прекалено показно, прекалено екстравагантно и често пъти не съвсем подходящо за вас. Изобщо не ви идва на ум, че коженото палто не подхожда за училищно тържество. Или че съвсем не върви да прибирате детето си от училище с къса кожена пола.

    КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

    Тялото ви говори много за вас, срещу вас, въпреки вас. Прикрийте своите свръхсексуални склонности или ги запазете като изненада. Когато отивате на работа или на пазар, не е най-подходящо да носите дълбоки деколтета или пък скъсани джинси, през които се вижда дупето ви. Покажете се като малко по-сериозна. Отделете си кът в гардероба за класическо облекло, с два-три костюма, които можете да използвате във (почти) всякакви случаи.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от ^^^niki7o^^^
    Много готинко
    ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

    Вие сте впечатлителна и твърде лесно се влияете от другите или от модата. Непрекъснато сте в търсене на новото, на стимули, на силни усещания. Резултатът: изглеждате като типичната жертва на модата и като цяло се обличате прекалено показно, прекалено екстравагантно и често пъти не съвсем подходящо за вас. Изобщо не ви идва на ум, че коженото палто не подхожда за училищно тържество. Или че съвсем не върви да прибирате детето си от училище с къса кожена пола.

    КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

    Тялото ви говори много за вас, срещу вас, въпреки вас. Прикрийте своите свръхсексуални склонности или ги запазете като изненада. Когато отивате на работа или на пазар, не е най-подходящо да носите дълбоки деколтета или пък скъсани джинси, през които се вижда дупето ви. Покажете се като малко по-сериозна. Отделете си кът в гардероба за класическо облекло, с два-три костюма, които можете да използвате във (почти) всякакви случаи.
    Пак забравих да се логна Т`ва са ми резултатите
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    Готин е!

  7. #7
    Guest
    pulna prostotiq, izlqzoh to4no tozi tip hora, koito nai-mn mrazq i sum korenno razli4na ot tqh

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pulna prostotiq, izlqzoh to4no tozi tip hora, koito nai-mn mrazq i sum korenno razli4na ot tqh
    И на мене така ми излезе тоя тес ме изкара адски необщителна и затворена,което не е съвсем вярно На такива тестове не вярвам,но въпреки това винаги си ги правя,защото ми е мн забавно
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    само психологическият профил ми е верен. другите работи-не.

  11. #11

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    В България
    Мнения
    1 258
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности
    10 пъти Г и 9 пъти А ... Същата работа!


    "Веднъж загубиш ли себе си имаш две възможности:Да намериш човека който си бил преди или да загубиш този човек завинаги.”(OTH)

    "People always leave"(OTH)

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    Mn e gotino !

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности
    И моите резултати са същите...

  15. #15
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    мойто па излезе вярно
    алелуя.

  16. #16
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ВАШИЯТ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛ

    По-скоро не се чувствате уютно и не ви е лесно в присъствието на други. Винаги се страхувате, че ще ви съдят прекалено строго. Лесно се разстройвате от критики, чувствате се отчаяна и очите ви се насълзяват дори при намек за неодобрение. Поради тази причина имате склонност да се самоизолирате, да ограничавате връзките си (понякога сте изключително притеснителна) и да избягвате социални или професионални дейност, които включват важни контакти или срещи с хора.


    ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

    Правите всичко възможно, за да не бъдете забелязана. Имате склонност да се обличате твърде дискретно, без сексапил, да се сливате с интериора. Освен това, имате фобия от бутици и продавачки и това е една от основните причини да не отидете да си купите каквото и да било. В същото време, като че ли винаги носите едни и същи дрехи и без усилие си купувате подобни на тях. Външният ви вид е по-скоро тъжен, определено не съвсем модерен и често пъти доста непривлекателен.


    КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

    Започнете като изпразните гардероба си и дадете всичките си дрехи на някоя благотворителна организация. Това ще ви накара най-сетне да отидете на покупки. Помолете някоя приятелка да ви придружи, ако смятате, че няма да можете да обиколите всичките бутици сама. След това съзнателно изберете дрехи, които са съвсем различни от това, което обикновено носите. Може би не съвсем екстравагантни, но поне малко по-актуални.




    Определено това не се отнася за мен
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  17. #17
    Guest
    лелеееееее, а аз се хванах да го правя целия ахахаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си