.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Moderated: Искам да ми дойде по-бързо

    iskam da mi doide po byrzo az sym 7-mi klas i na celiq klas im e do6lo sao az kato nqkva bavno razviva6ta se

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    214
    ne se pritesnqvai az sy6to sym 7-mi klas i na skoro mi doide za pyrvi pyt.skoro i na teb 6te ti doide...a kakvo zna4enie ima tova za teb? dali 6te ima6 malko 4erveno na ga6ti4kite vseki mesec ili ne ti pak 6te si si ti!
    Only God can Judge me... Be the Best!

  3. #3
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    da sega razbiram 4e si pritesnena ama pusni q taq tema oshte 2437855 pati ne vidq li 4e e zaklu4ena vednuj ve4e!!!-daden si ti e i adres sas dr strani4ka ot foruma-4eti tam!!! ina4e spoko na nqkoi po kusno im idva

  4. #4
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    i az iskah da mi doidi ama kat mi doide veche neiskam .. po hubu se radvai che nqmash...
    pak i nqma kade da idesh she ti doidi .. ama posle she si govorim dali she ti e mn hubuvo pak ti za gazariq li iskash da ti doidi? apf..
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    346
    Я тея от твоя клас ги питай дали са девствени.. щото ако не са тряа и ти да прайш секс веднага (ако още не си го правила) за да не те помислят за бавноразвиваща се...

  6. #6
    na mene mi doide prez dekemvri kogato bqh v 7mi klas ... pomnq 4e i az se pritesnqvah za6toto vsi4ki dr momi4eta ot klasa mi ve4e imaha menstruaciq
    hah oba4e pisva kato po4ne da ti idva seki mesec samo se capa6 i takiva gadorii .... taka 4e se radvai 4e o6te ne ti e do6lo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си