.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: probivane na ezik

  1. #1
    Guest

    probivane na ezik

    ei,horica iskam da si probiq obica na ezika,no na6ti ne mi davat.az oba4e mislq da q probiq zimata prez vakanciqta i da ne razberat 4e fuflq,za6toto 6te stane imenno taka parvata sedmica.vie kakvo mislite po vaprosa???????

  2. #2
    Guest
    skarai se s va6te i im kaji,4e nqma da im govori6 pove4e. kato ve4e ti se opravi ezika se sdobrete. \/

  3. #3
    Абе то фъфленето ще ти е най-малкия проблем ако питаш мен,аз лично 4 дена неможех да хапна нищо свястно-само кремчета и супички-бляккк
    Господи,прости за живота ми и в грях за това което съм,ще бъда или бях.Готова съм в Ада да горя цяла вечност за да си върна дори за миг неговата любов и честност

  4. #4
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    gledai purvite dni da ne im se pkazvash mn abe da ne si vav vas i ako te pitat kakvo ti e i zashto ne qdesh naprimer-zashtoto v na4aloto nali znaesh 4e nemoje da qdesh pove4eto xrani -samo sok4eta i supi4ki.. kazvash boli me zub naprimer i za4ezvash naburzo xax

  5. #5
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    izob6to ne boli spoko!mene posle me be6e mn qd 4e ne me bolq.az mn iskax! a edna priqtelka se probi bez tehnite da znaqt i o6te ne sa razbrali! \/
    Let The BEAT Control Your Body

  6. #6
    Guest
    stra6no mersi za mnenieto i v izvod na tova koeto kazahte vi zaqvqvam 4e 6te si go probiq okolko nova godina,za6toto togava e vakanciqta i po-malko sam vav ka6ti \/

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    ако чакаш разрешение от нас... иначе който много се кани нищо не прави след това
    "Целувка за лека нощ"

  8. #8
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Тя и майка ми не ми даваше да си дупна носа ама неска го направих

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Ех майка ми как ме излъга...Вчера ми вика , чв ми дава да си дупча веждата и днеска навита вече утивам да се дупча и ми вика , че не дава Много се ядосах пф...
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от ^^^niki7o^^^
    Ех майка ми как ме излъга...Вчера ми вика , чв ми дава да си дупча веждата и днеска навита вече утивам да се дупча и ми вика , че не дава Много се ядосах пф...
    Да 'е и мойта кифла тъй

  11. #11
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от perky_girl
    Абе то фъфленето ще ти е най-малкия проблем ако питаш мен,аз лично 4 дена неможех да хапна нищо свястно-само кремчета и супички-бляккк
    i az taka bqh
    a kolkoto do fufleneto - to si zavisi.az dokato ne se izplezih na na6ite(a tova be6e mnooogo sled akto se probih) ta te nz,ne im be6e napravilo vpe4atlenie (togava zakliu4ih slednoto - te qvno mislqt,4e imam govoren defect )
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си