.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    fondioten protiv stareene

    zna4ii edna moq priqtelka polza fondioten na oriflame koito e protiv stareene oba4e az go probvah i mnogo mi e haresa.ta se 4uda sega dali da si go pora4am(na 16 sum).spored vas she mi navredi li neshto na kojata ako ispolzvam takuv findioten?
    Admin-Coki:
    Неподходящ размер на аватар!

  2. #2
    Когато не слагаш нищо кожата най-малко старее.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Имам същият фон дьо тен и не съм си го взела, защото е против стареене , ами защото е наистина много хубав
    Не смятам, че има проблеми да го ползваш
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    mila ako na 16 polzva6 takav fon dio ten kakvo 6te izpolzva6 kato stane6 na 30???
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Ммм...за Джордани Голд ли говорим?Перфектен е!Обожавам го! Само че ми е кофти...а и той е на майка ми попринцип и тя сега си го взе и сега съм с Римел ..е,и той е хубав де

  6. #6
    emi daa vsa6tnost to4no za tozi fondioten govora i naistinaa e mnogo dobyr no edinstvenoto koeto me pritisnqva ee 4ee e protiv stareene
    Admin-Coki:
    Неподходящ размер на аватар!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си