.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Guest

    ОТНОСНО ТЪПИТЕ ПИШЛЕМЕТА

    НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!

  2. #2
    Guest
    Пък ти си педерас

  3. #3
    Guest
    Пък ти си ПИДЕРАС!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339

    Re: ОТНОСНО ТЪПИТЕ ПИШЛЕМЕТА

    Цитирай Първоначално написано от Умнияя-Дъ Ретърн!
    НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!
    podkrepqm te

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Rousse
    Мнения
    6
    absolutno suglasna sum s tova(ot li4en opit).prosto decata na 14-15 god9z-to za men sa deca)nqmat ama absolutno nikakva sexualna kultura.i posle kato stane ne6to olele kvo 6te pravq sega,kak 6te kaja na mama i t.n!za da ne se stiga dotam prosto trqbva vseki da vzeme merki i tova e.razbira se az ne podkrepqm mnogo mnogo prezervativite-za men nai sigurno e hap4eta no vseki si izbira.
    Pitbull-the best dog in the whole world!!!!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    161
    Ми не дай си боже СПИН да хванат "Nasty Bitch"

  7. #7
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    пеавилно.. съгласна сам без презерватив НЕ

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Grenland
    Мнения
    182

    Re: ОТНОСНО ТЪПИТЕ ПИШЛЕМЕТА

    Цитирай Първоначално написано от Умнияя-Дъ Ретърн!
    НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!
    И аз се ядосвам като ги гледам....Лудост е бе хора,пазете се! Може и да се намалява удоволствиетоуно пак е мнооого по-приятно да правиш секс с презерватив,отколкото аборт

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Няма да си първия,нито последния,който им го казва.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    как така още няма 20 човека които да развиват темата за доверието и така нататак ... ?! мно странна раута ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #11
    и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!

    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си!!!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от brutal_baby
    и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!
    kakuv e problema li problema e 4e kokoto i da se obi4ate kolkoto i da vnimavate edna secunda samo edna moje da vi dokara nepriqtnosti e kakvo az kato go pravq s prezervativ zna4i ne obi4am priqtelq si i si nqmame doverie li?!?!?! 6to za gluposti

  13. #13
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Знаят го това...и какво? Те не го правят => да се спасяват

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от teen_girl4e
    Цитирай Първоначално написано от brutal_baby
    и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!
    kakuv e problema li problema e 4e kokoto i da se obi4ate kolkoto i da vnimavate edna secunda samo edna moje da vi dokara nepriqtnosti e kakvo az kato go pravq s prezervativ zna4i ne obi4am priqtelq si i si nqmame doverie li?!?!?! 6to za gluposti
    никой не е казал че аз го правя без!!! но не виждам че тук НЯКОЙ ИМА ПРАВОТО ДА МЕ УЧИ кво да правя!!! така че ако обичаш не ме обиждай а и от всичкото нагоре не съм те питала нали????и не съм казала че щом го правиш със не обичаш приятеля си!!! кво ме поучаваш все едно съм в детската градина и съм тръгнала да правя секс !!!ти ли ще ме поучаваш..... смееех

    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си!!!

  15. #15
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...щом са създадени значи имат определена цел..И тази цел е да предпазва от нежелани неща така че "Ако искате да има Клеца Клеца и да нема Деца Деца..ползвай куробранка марка Партизанка"

  16. #16
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от AngelOfMercy
    Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...
    'Човека' deto gi e suzdal gi e 'suzdal' predi mnooooogo mnoooogoo godini(daje vekove ) i toi prosto se e zaigral s nekvi (svinski li,tele6ki li?? ) 4erva...

    inak po temata,TVURDO zastavam ZAD Умнияя-Дъ Ретърн!..a toi da vnimava
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от AngelOfMercy
    Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...
    'Човека' deto gi e suzdal gi e 'suzdal' predi mnooooogo mnoooogoo godini(daje vekove ) i toi prosto se e zaigral s nekvi (svinski li,tele6ki li?? ) 4erva...

    inak po temata,TVURDO zastavam ZAD Умнияя-Дъ Ретърн!..a toi da vnimava
    Правилния отговор е кози или овчи. По дискавъри дават една реклама как са измислени презервативите, че първоначално са били от животни(все ми се струва че показват апендикса на животното (оттук идва въпроса дали животните имат апендикс) а не точно одрязана част от истинско черво защото на картинката тва черво е доста завършено и наподобяващо на член с дупка в едния край за да си го сложиш, а ако беше част от черво тогава щеше да има две дупки и съответно едната трябваше да бъде зашита и щеше да изглежда мн нехилитно), после като чорап в Китай, после направени от гума и накрая латексовите.

    Само немоа загрея с кво да внимавам?

  18. #18
    Абсолютно съгласна.Ебат се без да мислят , после помогнете.Ами момичето като е тъпо никой не може да и помогне!!!!!!!

  19. #19
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от Умнияя-Дъ Ретърн!
    Само немоа загрея с кво да внимавам?
    6te vidi6 ti s kvo..nali 4ete temata za strap-on
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    =D> =D>

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Пък ти си гей
    Ако бях гей до сега да не се беше родил/а

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от Умнияя-Дъ Ретърн!
    Само немоа загрея с кво да внимавам?
    6te vidi6 ti s kvo..nali 4ete temata za strap-on
    НенененнНЕНнненен аз не употребявам!

  23. #23
    пък каквото сте тръгнали да се ядосвате пф то си е за тяхна сметка майната им
    Real Warrior's Don't Dance

  24. #24
    Да бе, бахти тъпите путенца.. ами като и представа си нямате от тея работи не занимавайте хората точно с това, седни приказвай с майка си.Има презервативи, хапчета, тестове.ЧЕТЕТЕ УПЪТВАНИЯТА, НЕ СИ БЪРШЕТЕ ГЪЗА С ТЯХ!!!

  25. #25

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    81
    подрепям............... пак съм пиян .... едва пиша

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си