.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    Зачерви се и сърби,ако може само момчета-те трябва да знаят.

    Ами аз съм на 14 години и бях болен от пневмония.Оздравях напълно но гледам на главичката на пениса ми има едно като пъпка и започна целия ми пенис да се зачервява и сърби.Изкъпах се дезинфекцирах я напълно нослед 2 дни още ме сърби и е зачервена цялата главичка.Моля ви кажете ми какво да правя.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    може да е от лечението с антибиотици.Понякога се получава такова нещо.Ако се появят бели петънца ходи на лекар- личния.

  3. #3
    Guest
    10x за компетентното мнение,но само да попитам нещо стана започва много да се зачервява и много пъпки излезнаха.....вече спрях с антибиотиците но дано да отмине това....щото аз съм много болнав от малък......и нали много ме сърбеше ама тогава ме занимаваха сразни неща и просто го забравях сега просто.......абе да минава!

  4. #4
    Guest
    Сигурно е реакция от антибоитиците и все пак отиди на лекар!

  5. #5
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    отиди на уролог!
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  6. #6
    Guest
    Направо незнам...малко ме е срам да отида на уролог.....де да знам....ама като гледам понамаляха нещата не ме сърби и не е чак толкова зачервена...........

  7. #7
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    От антибиотиците е 100% и на един мой приятел му се е случвало просто някои антибиотици влияят зле на половата система и при секи различно сурбеж...обрив....зачервяван ....парене но ще те посъветвам отиди на доктор..просто да се подсигориш..защотот има едно нещо но мисля да не ти го казвам

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    33
    6te mine !!! i pri men be6ta taka kat bqh na 14 .. .
    prosto dobyr !

  9. #9
    Guest
    Оправи се!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    TEZI RABOTI NE MINVAT EI TAKA. SLED PRODALJITELNO ANTIBIOTI$NO LECHENIE ZADALJITELNO AKO NE SA SPAZVANI NIAOI PROSTI PRAVILA I SAPUTSTVASHTI LEARSTVA I VITAMINI se poluchavat DISBATERIOZi ili KANDIDOZI.! Dobre e da se konsultirash s GP-to si za savet!!!.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  11. #11
    Ако до 2-3 дена не мине отиди на лекар

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си