.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    482

    !!!Мразя те!!!

    поредната глупост...Този път по-кратичка,за да не ви мъча...Искам само да кажа, че той не влиза в този форум, но в моя си въображаем свят влиза и ще види поста ми и ще се трогне Айде, оставям ви да четете...


    Знаеш ли...от отдавна искам да ти го кажа. Мразя те! Да, искрено те мразя. Мразя усмивката, завладяла мислите ми, мразя погледа ти, който гледа право в сърцето ми, мразя косата ти, скрила в себе си снопчета светлина, мразя лицето ти, което виждам всяка вечер в моя сън, мразя устните ти, които още не излизат от съзнанието ти, мразя гласа ти, който утеква в главата ми...мразя ВСИЧКО в теб...И най-вече мразя хладното ти сърце, сякаш направено от камък...

    Колко пъти само казах 'мразя'...Да, това е моята тайна надежда че с многократното повторение ще повярвам в собствените си думи...

    Трябва да те мразя! Защото иначе трябва да призная колко много те обичам...

    Днес е хубав ден...
    Дали ще дочакам утрешния?!

  2. #2
    Голям фен Аватара на Iviqna
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stranata na 4udesata :Pp
    Мнения
    714
    оуу страхотно е браво!!!
    http://www.vbox7.com/play:6c61a679 БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    out of the reality
    Мнения
    185
    До сега не бях чела в категорията "Култура..." Тази вечер обаче се реших. Твоите творби(малкото,които съм прочела за сега) мн ми харесаха. Вече като ти видя ника и съм сигурна,че ще се разчувствам. Само едно нещо има,което ме тормози...споменаваш самоубийство...Не мога да твърдя,че те разбирам,защото едва ли някога съм изпитвала това,което на теб не ти дава мира. Но в някой моменти думите ти наистина ми напомняха за мен. Виж той живота е затова-хобави и лоши мигове,гонят се,преплитат се и си играят с нас. Но едва ли да сложиш край е най-доброто,което можеш да напривиш. Просто дори и в трудните моменти се опитай да намериш нещо хубаво. А и не искаш да изоставиш всички от форума,който ти се възхищават нали? Ае мацко усмихни се и не спирай все така да ни разчувстваш с нещата,които пишеш
    Just a little secret...just a little world...just a perfect story,but something had gone wrong...it`s just a little girl with not so little heart...just a little beauty drowning in so much tears...

  4. #4
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    браво .. супер е..много ми харесва... особено тва " Да, това е моята тайна надежда че с многократното повторение ще повярвам в собствените си думи... " ........ =D> =D> =D> =D>

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    482
    мерси

  6. #6
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    мм готино имаш дарба да пишеш готини неща успех за напред и се така да ни радваш

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    482
    radvam se 4e pone nqkoi go radva moeto ne6tastie

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    На гъза на географията
    Мнения
    274
    mnogo e hubavo i kato se zamislq vi4ko tvoe mi haresva
    Да пушиш е вредно, да пиеш е гадно, да умреш здрав е жалко!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си