.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Хора разчитам на помощта ви,плс вижте!!!

    ако може малко да ми порязасните..значи трябва ми някаква инфорнация за диско музиката,но не намерих нищичко в гугъл.Наистина ще съм мн благодарна ако ми помогнете и ми дадете нещо.Също така някой може ли да ми обясни електронната музика какво представлява,и някои примери за такава музика.Просто ми е много спешно.А,ако можете ми кажете според вас кои са най-известните и най хитовите песни стил-диско!!!мн 10х предварително!

  2. #2
    Guest
    Хора,всяко едно мнение(сериозно) ще ми е от полза!!!Моля ви се...

  3. #3

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  4. #4
    az 6te ti kaja edna pesen no mn qka (ili pone men mn me radva) ot samata zora na diskoto : john travolta & olivia netonjohn - you are the one that i want tazi pesni4ka e ot brilqntin

  5. #5
    Guest
    Mnogo blagodarq i na dvama vi!Dr. Kazimbutt 6te opitam da si pomogna s tova,makar 4e e na angliiski,dano mi pomogne,za6toto naistina mi e dosta spe6no.do nqkolko dni trqbva da sabera informaciq.Iskam da vi pomolq,ako moje da mi kajete koi pesni ot diskoto vi haresvat(ako moje po-novi).Ako mojete mi kajete i nqkoq po-nova latino pesen!!!Kakto kazah,vsi4ko 6te mi e ot polza

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sladka_niki
    az 6te ti kaja edna pesen no mn qka (ili pone men mn me radva) ot samata zora na diskoto : john travolta & olivia netonjohn - you are the one that i want tazi pesni4ka e ot brilqntin
    тва не е диско ма патка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си