.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    tdjgutj
    Guest

    KOLA MASKA PLSSSSSS HELP

    Momi4eta plsss kajete mi kakva kola maska izpolzvate za triugulnika i za tam otdolu abe za navsqkade Ako moje to4no ime da mi dadete 6te sam mn blagodarna \/
    Mersi predvaritelno

  2. #2
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    strep
    алелуя.

  3. #3
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    veet
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  4. #4
    ytjgfh
    Guest
    Pak sam az mersi mn za otgovorite
    oba4e kato otida v kozmeti4niq magazin trqbva li da kazvam 4e kola maskata e za intimnite 4asti
    (4estno kazano me e malko sram )

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687
    4e Veet kola maska li se vodi Po princip ne sam polzvala,no kato sam gledala reklamata ne e kola maska,pak nz pak i az kato otida v aptekata ili kozmeti4niq magazin kazvam Iskam kola maska i te ne me pitat kva marka a samo studena ili te4na i tva e

  6. #6
    uegfjk
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sladkata_Nansi
    4e Veet kola maska li se vodi Po princip ne sam polzvala,no kato sam gledala reklamata ne e kola maska,pak nz pak i az kato otida v aptekata ili kozmeti4niq magazin kazvam Iskam kola maska i te ne me pitat kva marka a samo studena ili te4na i tva e
    hehe mersi mn no kakva kola maska e po dobre da izpolzvam studena ili topla i ako mojete da mi kajete koq e po lesna za upotreba ???
    (Ako moje i ceni da mi kajete 6e sam mn blagodarna )


    P.P.-Tova pak bqh az

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687
    Amiii zna4i 6te ti kaja kak se pozlvat dvete pak ti preceni koq e po-lesna za upotreba Studenata kola maska trqbva da postoi na studeno /frizer ili hladilnik/,sled koeto se nanasq i e ne6to kato lenti4ka,koqto se upotrebqva mnogokratno.Zalepva6 i otlepva6 i taka.Toplata ne sam q polzvala,no dokolkoto znam se raztapq i taka se nanasq,samo 4e za neq nz sas sigurnost Ina4e i dvete sa pod 1 lv Ta taka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си