.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Moderated: Появяват ми се някакви малки червени пъпчици...

    Значи докато правех секс с приятелката си с презерватив нямаше никакви проблеми, но когато го правим без кондом по главичката на пениса ми и близо до нея се появяват малки червени пъпчици и малко ме болят когато пенисът ми е в ерекция. Ако някой знае от каде идва проблема и как да го реша да каже. Благодаря предварително !!!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    Ами да ти кажа иди на лекарче..не съм сигурен ама тва може да са гъбички..доста често срещано заболяване което се лекува..но отиди на ЛЕКАР задължително и за напред ползвай кондом и ако са гъбички кажи на твоита да не крушка и да се мие често!!!

  3. #3
    А възможно ли е да се заразиш от тия гъбички ако някоя мацка ти прави свирка ?

  4. #4
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    Мне мисля..Предават се само по полов път..Всъщност ако е правила сфикра на някои болен от гъбички...и е имала раничка в устата..после и на теб и пак е имала тази раничка може и да може...Доктора му е майката!!!Отиди не е шега раута тва!!!

  5. #5
    Абе на мен друга една ми прави свирки та си мислех че от нея нещо ме е фанало ?!?

  6. #6
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    братле до ся четох и да ти кажа май са гъбички..незнам дали съм прав но мисля че е така...отиди на лекар задалжително колкото и да те е срам...здравето е на пруво място....и за напред внимавай с кой кфо!!Успех

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    Ae ti si bahti 4oveka, neka ti!!! Ima6 gadje, prai6 sex s neq, a nqkva tam ti prai svirki...ami ako si hvanal ne65to ot neq...ZASLUJAVA6 SI GO!!!
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    Цитирай Първоначално написано от shalis
    Ae ti si bahti 4oveka, neka ti!!! Ima6 gadje, prai6 sex s neq, a nqkva tam ti prai svirki...ami ako si hvanal ne65to ot neq...ZASLUJAVA6 SI GO!!!
    Pobre diabla se dice que se te a visto por la calle vagando , llorando por un hombre que no vale un centavo , pobre diabla llora por un pobre diabla !

    Обичам те мило {}{P}{}

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    оставете моля злобната женска псевдосолидарност настрана и нека се концентрираме в/у проблема на момчето!

    вероятността да е микоза е налице, но мен ме тревожи факта, че ти отчиташ субективно наличие на негативните ефекти СЛЕД полов акт с партньорката си БЕЗ кондом. така, че кой кому какво е предал е дискусионно. но за мен е - тя на теб по някакъв начин: химичен/ползва идиотските козметики на "ейвън" например/
    или бактериологичен - и тук вече тайната е пълна.

    да, може да се сдобиете с микоза и при орален секс, но не виждам защо тя ще се изявявя САМО при непротектиран полов контакт с определен индивид!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си