.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Цигарите

  1. #1

    Цигарите

    Някой мои приятели и приятелки казват че като пушат цигарите ги успокояват.При вас така ли е или ви влият по-друг начин?

  2. #2
    ami i az sam 4uvala 4e uspokoqvat,ama az ne pu6a i nemoga da ti kaja!pak i za sega nqmam namerenie da opitvam :P
    I Love D.Berbatov!
    www.the-fashions.piczo.com
    ~***98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които не я харесват сложи това в подписа си***~

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    да така си е до някаде ... !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  4. #4
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    еми да, като се изнервя задължително искам да запаля цигара... чувствам се по-спокойна, а и ми минава щото съм заета с нещо
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  5. #5
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Донякде е така , но ако започнеш да пушиш постоянно и по много то вече ти ставяа навик и ти не усещаш кога те успокояват и кога не

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    И аз намирах успокояващо действие в цигарите .. имаше един такъв период от може би месец който пуших но за щастие се осъзнах на време и спрях.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  7. #7
    az pu6a i v deistvitelnost ne se gordeq s tova... ina4e po4nah to4no taka- sega sam nervna, aide da izpu6a edna cigara, posle pak se iznervq i taka mi stana navik. A kato se zamislq samo ti si misli6 4e te uspokoqva, a ne 4e tolkova uspokoqva v deistvitelnost

  8. #8
    Да, това ми е най-големия проблем по време на многото пъти, през които съм се опитвала да спра цигарите - изнервям се и паля една...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    успокояват ме

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    482
    ами аз ги използвам за успокоение, въпреки че на другите едва ли им вялияят така...
    Аз като съм нервна и изпуша 5-6 силни цигари една след друга за макс 10 минути и припадам...като се събудя вече не ми е до проблеми и ми е спокойно

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    746
    emi po princip tva s uspokoqvaneto ne e vqrno spored men,makar 4e i az kato se iznerva i si pala cigara.no misliq 4e tova prosto e nqkakav navik,koito sme si vnu6ili 4e ni uspokoqva
    DoN`t ReGreT SoMeThiNg ThaT OnCe MaDe You SmILe ...


  12. #12

    ....

    според мен успокояват,ама само понякога.....мене лично ме успокояват (ама до някаква степен е и самовнушение)

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    мене не ме успокояват.. никога не са ме успокоявали или да ми окажат некфо въздайствие.. просто навик

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си