.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Ub Jeans

  1. #1
    loli_bon
    Guest

    Ub Jeans

    kvo mislite za taq marka dunki?kude se prodavat v sf?kva cena sa?i moje li nqkoi da mi dade saita na markata?Blagodarq predvaritelno

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    На мен ми харесват като моделчета.
    В София имат магазин на Графа и в Сити Центъра.
    Цените на дънките са около 50 - 70 лв.
    За сайт незнам
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  3. #3
    loli_bon
    Guest
    pove4eto modeli 6antavi li sa ili gore-dolu obiknovenni?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от loli_bon
    pove4eto modeli 6antavi li sa ili gore-dolu obiknovenni?
    Поне тези, които съм виждала, да обикновени...нищо особено...но не знам

  5. #5
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    На мен ми харесват като моделчета.
    В София имат магазин на Графа и в Сити Центъра.
    Цените на дънките са около 50 - 70 лв.
    За сайт незнам
    Абе я бегайте бе!За 70 лв. си зимам Denyl и са МАРКА братче не тия дет сега се появиха ..това ми мирише на "луксозен Harrison"..ххаха ...или не направо Energie...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  6. #6
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Макар,че мога да си го позваоля,не бих си купил модни дънки,не защото не зиповядвам таквава култура,но защото не са много качествени. Из рови-рови има за 20 лева много добри стари модели,които са били на глупаци и глупачки,дето не са ги износили. Аз например имам едни Мадок,които вече 10-та година не са се скъсали,а на какво съм ги подлагал. Ей,на,преди година си взех едни "модни",направих едно лимбо с тях и те се съдраха...
    А като искате,можете да им пришиете разни фантифлюшки и джобове отпред,това лесно става,ако знаеш как да работиш с шивашката машина вкъщи - баба ми поне има...
    Знам,че изглежда странно,но пък можеш сам да си направиш нужния модел,а не да идеш в нагъзина и да гледаш,а накрая да кажеш "Е,не са толкова готини,но стават,ще ги взема"
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Разград
    Мнения
    581
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Макар,че мога да си го позваоля,не бих си купил модни дънки,не защото не зиповядвам таквава култура,но защото не са много качествени. Из рови-рови има за 20 лева много добри стари модели,които са били на глупаци и глупачки,дето не са ги износили. Аз например имам едни Мадок,които вече 10-та година не са се скъсали,а на какво съм ги подлагал. Ей,на,преди година си взех едни "модни",направих едно лимбо с тях и те се съдраха...
    А като искате,можете да им пришиете разни фантифлюшки и джобове отпред,това лесно става,ако знаеш как да работиш с шивашката машина вкъщи - баба ми поне има...
    Знам,че изглежда странно,но пък можеш сам да си направиш нужния модел,а не да идеш в нагъзина и да гледаш,а накрая да кажеш "Е,не са толкова готини,но стават,ще ги взема"
    mda,tei e
    ...TaKe mE In YouR ArmS...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си