.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    aron14
    Guest

    xei balgaria si e balgaria

    na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno.i mejdy drygoto az iskam da y4a tyk niakoi bi li me naso4il kam yniversitet ili kolej kadeto bix mogla da izy4avam reklama kato specialnost e marketing no ne6to po naso4va6to kam reklamata

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687

    Re: xei balgaria si e balgaria

    Цитирай Първоначално написано от aron14
    na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno.i mejdy drygoto az iskam da y4a tyk niakoi bi li me naso4il kam yniversitet ili kolej kadeto bix mogla da izy4avam reklama kato specialnost e marketing no ne6to po naso4va6to kam reklamata
    Bravo =D> Kato 4etoh redovete ti za Bulgaria naprao nastrahnah 6tot si mn prav/a! Vinagi kogato 4ovek zagubi ne6to togava go ocenqva!I tuk ne6tata stoqt gore dolu taka,za6toto vseki si misli,4e v 4ujbina jivota e po-lesen,no s prestapvane na granicata osaznavat,4e vsa6tnost Bulgaria si e Bulgaria!A kolkoto do universiteti ami eto ti edin link s vsi4ki universiteti v BG-potarsi sam tova,koeto t itrqbva http://www.vobg.net/article.php?id=4

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: xei balgaria si e balgaria

    Цитирай Първоначално написано от aron14
    na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno...
    Много правилни думи.

  4. #4
    мда хубава си ни е страната.Ходих до банско и рилски манастир - мн мн мн красиво.Просто някои хора не оценяват в какъв рай сме се родили
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  5. #5
    Guest
    naistina e taka, znam go ot lichen opit , ot 3 godini veche jiveq v ispaniq i 08.2006 bqh v bg i naistina chuvstvoto koeto te obzema oshte ot nashata granica e neveroqtno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си