.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    ул. Хан Аспарух 33? Даркмуун?

    Моля ви, трябва да купя на наи-добрата ми приятелка обеца за пъп. Харесала си е точно определена в магазина на Даркмуун. Проблема е, че не знам как да стигна дотам....някой може ли да ме ориентира къде се намира горе-долу....с какво може да стигна.... От обеля съм....

  2. #2
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Начии.. гледах го в бгмапс. Като тръгнеш от петте кьошета по патриарха на свиваш на третата пряка от ляво. После в първата пряка в дясно и си там.
    Абее... www.bgmaps.com
    И ако го намериш огледай дали има нормални пиърси без камъчета пеперудки и други лайна и после мини да споделиш. На тъпия им флаер има само разни блещукащи :-!

    Saatana vittu perkele hate crew!

  3. #3
    fake
    Guest
    абе...вие пък...аз дето не съм от софия ше го обясня по-добре...тръгваш от НДК по Витоша, минаваш кръстовището с патриарха и следващата пресечка ти е хан аспарух, свиваш наляво, вървиш20тина метра и магазина ти се пада от дясната страна на улицата

  4. #4
    Guest
    Фейк и Буут много благодаря! Тези дни ще отида и ще кайа има ли изчистени модели. Аз си търся най-обикновена черна...а приятелката ми иска няква с камъче....за мен не знам дали ще имано за нея....
    Още веднъж много мерси

  5. #5
    Guest
    Абе какво друго има в тва магазинче?

  6. #6
    fake
    Guest
    има още някфи пръстени, колиета, гривни и глупости..от стомана

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си