.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: ECSTSY

  1. #1
    ECSTSY
    Guest

    ECSTSY

    VZIMAL SUM 2,3 puti ecstasy..
    mnogo li e lo6o..i kakvi sa posledicite?
    mislya 4e ne e tolkova lo6o?
    blagodarya [-o<

  2. #2
    extazygirl
    Guest

    ..

    az sa6to kato hodq na party vzimam extazy ili koka,a otnosno dali ima posledici na organizma ako se drusa6,OPREDELENO IMA,no ot dva pati moje da si siguren 4e ni6to ti nqma

  3. #3
    ECSTSY
    Guest
    abe nekazvam za da sum lo6 be..
    iskam da kaja ako vzimam 2-3 puti v godina dali e lo6o...
    i kakvi sa posledicite
    ot extasy?

  4. #4
    Guest
    Ako stava vupros izobshto extazyto ne e bezvreden narkotik ili edin ot nai bezvrednite ami naprotiv tuka v BG po golqmata 4ast ot tqh ve4e sa na heringova osnova koeto na drygiq den te pravi parcal,apuk po temata nishto ne moje da ti stane ot 2,3 ili poi4e puti samo vnimavai da ne go smesish s alkohol i ako si zel poi4e moje da napraish svruh doza ili da pregreish

  5. #5
    Guest
    ДА бе нищо няма да ти стане,освен МОЗЪКА ТИ НА ПИХТИЯ

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    екс съкс. Не ми харесва.

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ako stava vupros izobshto extazyto ne e bezvreden narkotik ili edin ot nai bezvrednite ami naprotiv tuka v BG po golqmata 4ast ot tqh ve4e sa na heringova osnova koeto na drygiq den te pravi parcal,apuk po temata nishto ne moje da ti stane ot 2,3 ili poi4e puti samo vnimavai da ne go smesish s alkohol i ako si zel poi4e moje da napraish svruh doza ili da pregreish
    Ммммда едно е сигурно повечето бонбони в бг са тъпкани с хероин който е 100 пъти по скъп от МДМА. Както и да е не влагам чувства просто поредното неподготвено изказване от страна на разбирач...
    БТВ: Прочети 2-3 реда за Метадона

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ako stava vupros izobshto extazyto ne e bezvreden narkotik ili edin ot nai bezvrednite ami naprotiv tuka v BG po golqmata 4ast ot tqh ve4e sa na heringova osnova koeto na drygiq den te pravi parcal,apuk po temata nishto ne moje da ti stane ot 2,3 ili poi4e puti samo vnimavai da ne go smesish s alkohol i ako si zel poi4e moje da napraish svruh doza ili da pregreish
    Ммммда едно е сигурно повечето бонбони в бг са тъпкани с хероин който е 100 пъти по скъп от МДМА. Както и да е не влагам чувства просто поредното неподготвено изказване от страна на разбирач...
    БТВ: Прочети 2-3 реда за Метадона и извънмедицинските му употреби

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    Dam dam .....ctctctctctctctc....leleleleleee.dokyde stignahme,da se gordeem 4e se drogirame....MNOGO LO6O...oh kolko i jalko!!!! =D>

  10. #10
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733

    Re: ECSTSY

    Цитирай Първоначално написано от ECSTSY
    VZIMAL SUM 2,3 puti ecstasy..
    mnogo li e lo6o..i kakvi sa posledicite?
    mislya 4e ne e tolkova lo6o?
    blagodarya [-o<
    Стига си се правил на глупак, ами спри да взимаш наркотици докато е време.
    П.П. това се отнася за всички "готини" наркоманчета тука.
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Плевен'dgeee :)
    Мнения
    109
    da vi eba v tupite narkomani 6ibani!!!!!!!!!!
    prosto vi sajelqvam 6tot 6te vidite 4e nqkoi den 6te iskate da sprete ama edva li 6te stane 6tot organizma do takava stepen vi e sviknal s taq OTROVA 4e daje nqmate sobstevno mnenie
    taka 4e zemete se v race i si pomislete
    Leki narkotici NQMA!!!!!!! Tva 4e pu6i6 joint a ne se bocka6 neozna4ava 4e ne si vredi6 na zdraveto!!!!!!
    osuznaite se we hora nali vie ste Byde6teto POkolenie koeto t sled vreme trq da e za primer na dr sled nas!!!!!!!

  12. #12
    Guest
    abe pi4
    az vzimam 3 puti v godinata ne vseki petuk
    i iskah ako nqma ima opit dami
    kaje kakvo mu se e slu4valo
    ili kakvi sa vredite ot exstasyto...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си