.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45

Тема: Metal Obshtestvo

  1. #1
    Metal Obshtestvo
    Guest

    Metal Obshtestvo

    Kakvo muislite za tova obshtestvo . Ne che haresvam nqkakvi vechno mrachni oblecheni se v cherno i verigi po tqh nadrusani . az haresvam obiknovenni hora s danki nqkaf anorak i dalga kosa kakto sam i az de ta kakvo mislite za tova obshtestvo



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?
    He who runs with aggression walks with no dignity

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    House Music
    Мнения
    126
    харесвам House обществото... някак си готино и откачено облечени и забавни хора с принципи еее... има и гнили места(наркомани)
    Armin van Buuren - A State of Trance 328 (2007)

  4. #4
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    пффффффф, имам достатъ4но добри връзки с метъл обществото в моя град, пове4ето са пи4ове, има някои, за които мога да кажа, 4е са ебати добре изглеждащите, просто има хора, които са родени да имат дълга коса и да носят 4ерно
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  5. #5
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Не виждам какво прави темата тук и все пак мен ме радват тея пичове до някаква степен стига да не са някви изруди.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    746
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?
    и аз това питам?!?
    DoN`t ReGreT SoMeThiNg ThaT OnCe MaDe You SmILe ...


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    House Music
    Мнения
    126
    абе вие сте много тъпи... повечето задавате излишни въпроси който не са ви работа. Като не е за тук модераторите ще я преместат вас кво ви бърка за къде е темата !!!!
    Crafter написа:
    За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?


    и аз това питам?!?
    Много сте зле !
    Armin van Buuren - A State of Trance 328 (2007)

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?
    И аз съм пас....квото и да кажа всичко се обезмисля с това че всеки си има личен вкус и паво на избор...например аз обичам чалга и вискчо останало...но никога не бих не с екъпал от години обсипан с вериги обеци и кво ли не....въпрос на вкус...

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

    Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Свирено е. Явно тази тема успя да развие някаква форма на живот.

    С очите си съм виждал, че има такива индивиди. Те не знаят къде се намира банята и не могат да свикнат с вкуса на сапуна. Това е факт. Освен това по други форуми съм ставал свидетел на подобни теми. Повече от половината коментари изказват мнението, че метъл е "нечистоплътна" дума. Сигурно голяма част от привържениците на този стил музика не са мърлячи, но щом толкова много хора го твърдят, няма как това да е само мит, нали?

    Обижда се само този, който е виновен.

    He who smelt it, delt it.
    He who runs with aggression walks with no dignity

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от Crafter

    He who smelt it, delt it.
    Има и хубави песни но определено като седна на маса не ги почитам особенно....а за хората както казах-личен вкус....


    П.С тва последното ме искефи....По скоро ше е по яко е така:
    He who smelt it, dell it!

  13. #13
    Guest
    Гадни Металисти! Я бегайте ве! Скрийте се ве! Мразим ви!

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

    Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!
    Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

    Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!
    Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.
    Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....

  16. #16
    човека-с-магнума
    Guest

    Re: Metal Obshtestvo

    Цитирай Първоначално написано от Metal Obshtestvo
    Kakvo muislite za tova obshtestvo . Ne che haresvam nqkakvi vechno mrachni oblecheni se v cherno i verigi po tqh nadrusani . az haresvam obiknovenni hora s danki nqkaf anorak i dalga kosa kakto sam i az de ta kakvo mislite za tova obshtestvo
    АНОРАК !?!? тфа ако ми обясниш кфо е .. ти даам 5 леа

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

    Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!
    Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.
    Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....
    Какво би твърдял?Че са пропаднали и надрусани или,че не е така?

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Въпрос на избор. Такива са, значи трябва да ги приемем по този начин и нямаме право да ги съдим, само защото се носят в черно или някаква подобна простотия. Мен ме кефят, въпреки че съм пънкарче по душа. Всичко опира до човека, а не до музиката, която слуша или дрехите, които носи.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

    Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!
    Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.
    Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....
    Какво би твърдял?Че са пропаднали и надрусани или,че не е така?
    Не ако бях метъл не бих казал нищо подобно дори бих защитил тезата нанякои че метъла е най великата музика!

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    не познавам метали.. хм.. черно, вериги ала бала.. даже май не съм виждала такива хора..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    не познавам метали.. хм.. черно, вериги ала бала.. даже май не съм виждала такива хора..
    Ако си от софя се разходи някои ден по НДК или околието и ще видиш всякакви и всичко....

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    House Music
    Мнения
    126
    познавам доста металисти и като хора са много добри... сега кой се къпе и кой не това си е тяхна работа. за другата нация така наречените "чалгари" изкъпаните , сресаните , надутите .. мисля ,че са нещо по зле и от металистите !!!
    Armin van Buuren - A State of Trance 328 (2007)

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от Azlan
    познавам доста металисти и като хора са много добри... сега кой се къпе и кой не това си е тяхна работа. за другата нация така наречените "чалгари" изкъпаните , сресаните , надутите .. мисля ,че са нещо по зле и от металистите !!!

    Да тва е проблема...просто някои не сички са прекалено вижте ме и за тва можеби тва е еднаот причината чалгата да се мрази като стил у нас....не секи харесва гейчета....ето например аз слушам и сръбко и чалга нонито съм рус нито съм гей нито си завирам крачолите в ботушите не си слагам гланц за устни и не си бръсна карката!
    Но се пак съм на мнение че е по добре да съм си къпън и сресан

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Ти мислиш едно, аз мисля друго. Защо въобще зададе този въпрос?
    Какво милсите за металистите.
    Мисля, че повечето от тях са станалите такива в резултата на тежкото им детство, парично състояние, умствена травма.
    Смешно е когато се каже "Той избива комплекси". В този случай, обаче това важи с пълна сила. Слушането на силната музика целяща да приглуши и най-натрапчивата мисъл, текстовете на самите песнички, отношението в стил " а-ла не ми пука к'во мислят за мен" - все показатели за една изтормозена душа. Сигурен съм, че това не се отнася до всички хора, които са любители на тази музика. И все пак...
    He who runs with aggression walks with no dignity

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    Ти мислиш едно, аз мисля друго. Защо въобще зададе този въпрос?
    Какво милсите за металистите.
    Мисля, че повечето от тях са станалите такива в резултата на тежкото им детство, парично състояние, умствена травма.
    Смешно е когато се каже "Той избива комплекси". В този случай, обаче това важи с пълна сила. Слушането на силната музика целяща да приглуши и най-натрапчивата мисъл, текстовете на самите песнички, отношението в стил " а-ла не ми пука к'во мислят за мен" - все показатели за една изтормозена душа. Сигурен съм, че това не се отнася до всички хора, които са любители на тази музика. И все пак...
    Знаеш ли уважавам тва твое мнение....обаче забрави това че с какъвто се събереш такъв ставаш...нали това + нещата изредени по горе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си