.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: gsdagasd

  1. #1

    gsdagasd

    gsdagsdsgdg

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Те са няколко.
    Първо е нещо, като регистрация. Попълваш документи и тн.
    Следващата е рентгенова снимка.
    Третата е цялостен преглед. Там в най-лошият случай ще ти бръкнат в задника... на мен тази част ми се размина. Взимат ти кръв от пръста, урина и мисля, че това е...
    Нищо страшно. И без друго ще сте поне десетина говеда.
    He who runs with aggression walks with no dignity

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    най-много се притеснявай от бъркането в задника

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    abe pich ne gi slushai be
    tva da ne e komunizum
    toq "cqlosten" pregled e da ti zapishat kolko si visok , koko tejish , che nemash psihichni otklonenq i tva e
    nito te sublichat celiq gol i ti barat onaq rabota , nito ti burkat v zadnika

    ne se kosi..

  5. #5
    Флорограф и Манту ако си за втората

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Нищо по- различно от един обстоен профилактичен преглед. Ако ти се стори, че нещо не желаеш да ти преглеждат или изследват няма кой да те застави - не го забравяй.

  7. #7
    aha mersi da tova v na4aloto dvete sa qsni registraciq i hlorograh mene pove4e me interesuva6e tazi s pregledite 6toto dosta gluposti bqh 4el za neq i po specialno za tozi pregled kydeto te sybli4at gol

  8. #8
    zaichooo
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от teen_boy
    aha mersi da tova v na4aloto dvete sa qsni registraciq i hlorograh mene pove4e me interesuva6e tazi s pregledite 6toto dosta gluposti bqh 4el za neq i po specialno za tozi pregled kydeto te sybli4at gol
    ami,az znam p1k che te s1blichat i proverqvat dali ne si "isipan"..i te pipat tam..brat mi e hodil i zatva znam

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    abe pich ne gi slushai be
    tva da ne e komunizum
    toq "cqlosten" pregled e da ti zapishat kolko si visok , koko tejish , che nemash psihichni otklonenq i tva e
    nito te sublichat celiq gol i ti barat onaq rabota , nito ti burkat v zadnika

    ne se kosi..
    Човеко, казвам го напълно отговорно. Мен ме накараха да се нагъзя, но нищо повече. Знам и за случаи в, които взимат анален секрет с парче памук(един вид избърсват ти задника). Но като цяло няма нищо, за което да се притесняваш и тн.
    На въпросният гол предглед само си свалих гащите, човека ме пита дали съм бил опериран и това е.
    Другото е кардиограма, кръв, урина, един смешен тест за вестибуларния апарат( дали можеш да пазиш равновесие), височина, килограми и мисля, че е това. На мен ми откриха повишено количество белтъци в урината (пълни глупости) и ме мотаха по военна болница още две седмици, за да ми кажат "А.... то всичко си ти е наред".

    Две неща, които много ще ти помогнат:
    Независимо от това в колко часа са ти писали да отидеш, ти отиди сутринта. В 8:00 ако си тям няма да сбъркаш.
    Предишната вечер яж нещо леко и гледай да няма месо, за да не се изкривяват резултатите при кръвния тест и после да те разкарват.

    Хич да не му се плашиш. На мен нямаше кой да ми обясни какво става. Само ме затрупваха с коментари от сорта на "ще ти скъсат задника; много е гадно и тн." Истината е, че е голям смях.
    He who runs with aggression walks with no dignity

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си