.
Затворена тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84

Тема: AmfEtI

  1. #1

    AmfEtI

    здравейте искав да ви питам за амфетите кой е взимал как се взимат шмъркат ли се или ......... и мн ли са вредни има ли вероятност от пристрастяване плс кажете ми мирси предварително

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofiq, ZP
    Мнения
    58
    Emi bratov4edka mi vzima ot avgust mesec..vsqka sedmica petuk ili subota. Tq mi kaza 4e se 6murkat kakto ti kazva6. Moje6 da se pristrasti6 razbira se, po dobre ne po4vai...Moje efekta da e mn gotin kogato gi vzima6 no posle stava naistina opasno. Tq mi kaza su6to 4e efekta e za 12 4asa..posle trqbva da qde6 vednaga..a i be6e pripadala v u4ili6te taka 4e nedei da vzima6 po dobre!!!
    Уникати...

  3. #3
    ujas na4i e po opasno otkolkoto si misleh

  4. #4
    Guest
    efekta ne trae 12 4asa zashtoto nemoje da vzemesh 1 liniq amfet i 12 4asa da ne te pusni,apuk tova 4e trqbva da qde sled efekta ne e zaduljitelno,a tova 4e e pripadnala qvno e imala po visoko kruvno i kogato i gi e vzela oshte pove4e i se e poka4ilo i zatova e stanalo taka ,zashtoto amfetite vdigat telesnata temperatura sledovatelno i kryvnoto nalqgane.Mojesh da se pristrastish edinstveno ako vseki den vzimash,ina4e ot vednuj v sedmicata nishto nemoje da ti stane osobeno ako si go vzel kato si na disko.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    efekta ne trae 12 4asa zashtoto nemoje da vzemesh 1 liniq amfet i 12 4asa da ne te pusni,apuk tova 4e trqbva da qde sled efekta ne e zaduljitelno,a tova 4e e pripadnala qvno e imala po visoko kruvno i kogato i gi e vzela oshte pove4e i se e poka4ilo i zatova e stanalo taka ,zashtoto amfetite vdigat telesnata temperatura sledovatelno i kryvnoto nalqgane.Mojesh da se pristrastish edinstveno ako vseki den vzimash,ina4e ot vednuj v sedmicata nishto nemoje da ti stane osobeno ako si go vzel kato si na disko.
    можеш да си се престрастиш,дори да ги зимаш 1 път в седмицата
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  6. #6
    e ako probvam smao 1 i posle ne zimam ne mog da se pristrastq nali

  7. #7
    Пълни боклуци, няма смисъл да си давваш парите за глупости..

  8. #8
    6to be kazvat 4e bilo mn qko ma me e strah da probvam da ne zem emi haresa

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    108
    ............. тапо поколение е нащо!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    амфетите.. в началото е хубаво.. дига те.. яко ти е.. имаш енергия.. еуфория.. намираш удоволствие във всичко което правиш.. влизаш във филма и виждаш света различно.. харесва ти и искаш пак да се почувстваш така.. първо е само на един купон.. после си казваш айде пак ще си направя кефа.. зарибявате защото чувството за освободеност те кара да се чувстваш щастлив.. и неусетно почваш все по-често и по-често и се самозалъгваш че може да спреш когато поискаш.. всеки път си казваш само тоя път и после спирам.. но когато на другия ден ти е адския шит и се чувстваш като парцал пак удряш линията за да се оправиш и да се дигнеш.. и така неусетно става сложно.. единствено това те прави щастлив и свободен, дава ти смисъл.. да усешането е невероятно.. но..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  11. #11
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    От амфетите не спиш, не ядеш ... като те пуснат се здухваш, няма смисъл от тях. По-добре вземи бонбон, а най-добре Кока. И все пак наркотиците не са оферта.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  12. #12
    extazygirl
    Guest

    ..

    v prodaljenie na pove4e ot polovin godina adski mn se bqh zaribila s teq afeti.Vzimah nai-malko 2pati v sedmica!Tova e narkotika koito nai-mnogo te sasipva fizi4eski i psihi4eski(ne vklu4vam heroina).kato se na6murka6 s amfeti i ima6 4uvstvoto 4e si na sedmoto nebe,v absolutna euforiq si...no...na sledva6tiq den prosto NQMA TAKAVA DEPRESIQ,ne moje6 da qde6,ne moje6 da spi6 gadno ti e bez daje da znae6 za6to,prosto ti e gadno bez pri4ina,4uvstva6 se izceden otvsqkade...abe gadna rabota...NEDEITE DA VZIMATE AMFETI MN SA VREDDNI!!a ako vzeme6 vednaj haresa li ti povqrvai mi 6te vzeme6 i vtori i treti....!!!nai-dobre ako 6te vzima6 ne6to da e koka!TQ DAJE TI SAZDAVA 100pati po-golqma euforiq ot gadnite amfeti i te kara da se 4uvstva6 mn po-qko!!!no 4estno da vi kaja...narkotika si e stra6na zaribqvka..po dobre ne pravete tazi gre6ka i vie

  13. #13
    Da, 6murkat se, ma moje6 i prez ustata ama vkusut im e nqkuv gor4iv takuv... men sa mi mnou gadni na vkus. Xexe i samo kato probva6 nqma da se pristrasti6 ama po4ti sus sigurnost tolkova 6te ti haresa 4e 6te iska6 pak. 6te useti6 kolko e qko, trupkite, energiqta...6te si kaje6 edin put v meseca, posle dva puti, posle edin put na sedmica i posle ve4e 6te si pravi6 seki den linii i to vse pove4e i pove4e. 6te si kazva6 teq kato svur6at nqma pove4e da si vzimam i nqma pove4e da 6murkam... I minava malko vreme i si vika6 aide samo dnes puk posle pak nqma da tupam i posle 6te si kaje6 aide i utre aide i drugiden puk posle 6te spra... da, posle, a koga 6te e tva posle... Prosto e tolkova qko vsi4ko da ti e interesno, 4e nqma drugo takova 4uvstvo. Xexe malko povtarqm dumite na Illusion ma si e to4no taka. Da moje6 da govori6 bez da spira6, da misli6 pove4e ot vsqkoga, da zapomnq6 pove4e ot vsqkoga i vremeto da minava po-burzo ot vsqkoga. A kato te pusnat si skapan, sus presuhnala usta ili nqkoq druga pupka dosta 4esto. Znae6 4e hi4 ne e na dobre da ne qde6 tolkova dulgo vreme, ama kato pomisli6 da hapne6 prosto ti se ot6tqva. Ta tolkova ti e nqkvo bezinteresno i skapano i gadno 4e misli6 samo kak da vurne6 silata i neveroqtniq interes i pak 4ertae6 i posle vsi4ko se povtarq. Drusa6, qko ti e, spi6, a kato stane6 iska6 pak... po edno vreme se use6ta6 4e kato ne si nadrusan burza6 vuzmojno po-skoro da na4ertae6... posle zabelqzva6 4e si pootslabnal, 4e si dava6 vsi4kite pari za amfeta... abe ne mi se pi6e pove4e 6tot se povtarqm.
    Hehe tva e samata istina, amfetite kolkoto sa qki tolkova i sa gadni... Ne probvaite
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    можеш да се пристрастиш.. по хубаво не започвай.. става ти яко но е мн вредно.. смъркат се дам..

  15. #15
    Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ...
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ...
    Ххахахаххахаххахаххахахха ха

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Bounty`Killer
    ............. тапо поколение е нащо!
    mnogo daje

    In Search Of Sunrise 7 Asia

  18. #18
    extazygirl
    Guest

    leleee

    Цитирай Първоначално написано от one_more_minute
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ...
    Ххахахаххахаххахаххахахха ха
    lelee kolko si glupava kak moje spored teb amfetite da ne sa vredni slez na zemqta malko dai visi4ki da po4neme da se bockame to spored teb sigurno i tva ne e vredno ne ti li teji malko na savesta taka kato govori6 4e ne sa vredni nqkvi hora da ti povqrvat i da po4nat i te s teq bokluci amfetite nz dali vaob6te znae6 kakvo predstavlqvat 6tom misli6 4e ne vredqt,to ina4e normalen 4ovek koito pone malko ima informaciq za tezi ne6ta edva li bi govoril taka

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ниее сме на всекии километъъър... хлъц ! :D
    Мнения
    350
    Ммм праиш си една магистралка и дааи ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PaSsioN_GiRL
    Ммм праиш си една магистралка и дааи ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко
    hahah nqkoi "opiten" priqtel v tazi sfera ti e iskaral posta ,ti lud/a li si extazyto e mnogo po opasno ako trqbva da stava vupros za jivota ti zashtoto ot nego dotolkova ti se vdiga temperaturata i ako si na party mojesh da pregreish ot izmoritelnite tanci s 4asove koito sa i ako ne piish neshto postoqnno ili ako napraish greshkata da piish alkohol kogato si vzel hap i mojesh daje i svruhdoza da napraish .Mnogo si zapoznat!!!

  21. #21
    Gabichkata
    Guest
    shto pa da ne napoime gabite ?

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    АМФЕТИ СЪКС!!!

  23. #23
    overlap
    Guest
    X-a e po opasen ot Amfet-a , obache ako ne se zloypotrebiava amfetkite sa si vredni !
    Predpolagam znaete , che navremeto (predi 20-40 godini) sa izpisvani za otslabvane , pri goliami dozi se polychavat i halycinacii .
    Sashto taka ne mislia , che ima niakakvo pole za sravnenie m/y X i Amf tyi kato efekta pri tiah e korenno razlichen . Dokato pri ecstasy-to efekta eyforia , izostriane na setivata i goliam priliv na energia to pri amfetkite eyforia i izostriane na setivata napraktika NE SYSHTESTVYVA !
    Tyk si govorim za Neveroiatno mnogo energia , lipsa na vsiakakva bolka , lipsa na glad , jajda , strah i tn ...
    Sigyrno ste chyvali , che prez 2rata svetovna voina jyltite kopeleta(iaponcite) sa si drysali pilotite s amfeti , syshto taka e bil izvesten i v evropa . Syshto taka amerikanskite voiinci prez Vietnamskata voina sa se rendeli s amfeti i lsd...
    Edna ot glavnite prichini amfetkite da davat tolkoz energia e Efedrina ,koiato do predi godini se prodavashe svobodno v aptekite
    Kolkoto do pripadacite i tem podobnite tova sa pylni glyposti . Ili nai-veroiatno e vzela niakakyv totalen shlt !
    Kogato predi 5-6 razbrah za amfetite te biaha chisti ! Sega gi primesvat sys vsiakakvi boklyci . Daje edno priatelche mi kaza kak v niakoi slagali herca 100% viarno
    V povecheto slychai dyrjat kym 5-6-7 MAX chasa

    ps. Samo da dopylnia - Niama nito fizichesko , nito psihichesko pristrastiavane kym X i Amfetkite
    Chestito

  24. #24

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    24
    Цитирай Първоначално написано от overlap
    X-a e po opasen ot Amfet-a , obache ako ne se zloypotrebiava amfetkite sa si vredni !
    Predpolagam znaete , che navremeto (predi 20-40 godini) sa izpisvani za otslabvane , pri goliami dozi se polychavat i halycinacii .
    Sashto taka ne mislia , che ima niakakvo pole za sravnenie m/y X i Amf tyi kato efekta pri tiah e korenno razlichen . Dokato pri ecstasy-to efekta eyforia , izostriane na setivata i goliam priliv na energia to pri amfetkite eyforia i izostriane na setivata napraktika NE SYSHTESTVYVA !
    Tyk si govorim za Neveroiatno mnogo energia , lipsa na vsiakakva bolka , lipsa na glad , jajda , strah i tn ...
    Sigyrno ste chyvali , che prez 2rata svetovna voina jyltite kopeleta(iaponcite) sa si drysali pilotite s amfeti , syshto taka e bil izvesten i v evropa . Syshto taka amerikanskite voiinci prez Vietnamskata voina sa se rendeli s amfeti i lsd...
    Edna ot glavnite prichini amfetkite da davat tolkoz energia e Efedrina ,koiato do predi godini se prodavashe svobodno v aptekite
    Kolkoto do pripadacite i tem podobnite tova sa pylni glyposti . Ili nai-veroiatno e vzela niakakyv totalen shlt !
    Kogato predi 5-6 razbrah za amfetite te biaha chisti ! Sega gi primesvat sys vsiakakvi boklyci . Daje edno priatelche mi kaza kak v niakoi slagali herca 100% viarno
    V povecheto slychai dyrjat kym 5-6-7 MAX chasa

    ps. Samo da dopylnia - Niama nito fizichesko , nito psihichesko pristrastiavane kym X i Amfetkite
    Chestito
    My name's Pitt and you'r ass ain't talkin' your way outta this shit !

  25. #25
    Mnogo ot vas sigurnu ne znaqt che,predi vreme amfetamina se e proizvejdal vuv "Farmahim"-v Dupnica,napulnu legalno i zakonno.Bil e tabletiran,daje po edno vreme zaedno sus aspirina.Sega veche gi pravqt v razliclichni nezakonni laboratorii,mazeta,obori i za tova izlizat v nasipno sustoqnie.Amfetamina se sintezira ot efedrina.V momenta v Shatite i nqkoi drugi strani ima takova sudurjanie v siropite za kashlica,estestveno samo sreshtu lekarsko predpisanie se otpuska,kaktu i da e,prosto iskah da spodelq tova neshto s vas.
    Onzi Koity Nqma Kakvo Da Gybi,Moje Da Specheli Vsichko!,A Chyvek Bez Chustva Ne Moje Da Byde Naranen!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си