.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Guest

    trqbva da pro4etesh!!!!

    ei hora, sega osuznah ne6to, i iskam da go spodelq s vas: nai dobriq i burziq na4in da zabravim nqkoi, na kogoto dyrjim naistina mn!!!
    ne prosto dyrji6 obi4a6 adski silno, i taka, 6te vi kaja samo 4e otkakto nesam s nego, izgubih smisala v jivota, stanah nepykistka, skarah se s fr si i t.n., i to za6to?! Abe kakto i da e
    Ta, sega otkrih nai - lesniq na4ih da go zabravq: qdosah go ama adski mn, moga da kaja 4e go nakah da me mrazi, celta mi be6e da se dyrji s men gadno \makar 4e ne e takyv po princip se dyrji bobre s vsi4ki e strahoten kavaler\, smqtaite za kakyv teror stava vapros, a i ne samo tva, no nqma da vlizam v podrobnosti
    vijte, vsi4ki kazvat vreme, trqbva ti vreme, e nestava taka, az ve4e mesec, 4e i pove4e, i nikakyv rezyltat, no samo za nqkolko 4asa go izkarah ot nervi, i si kazahme ne6ta, koito prosto........no vajnoto e 4e naistina ve4e ne mi pyka za nego, govorq absolutno seriozno!!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на HeDa
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    y nas :>
    Мнения
    534
    Да така е .. съгласна съм с тебе
    Аз до сега не съм го пробвала ама може някой ден като ми се наложи

  3. #3
    Глупости!
    Сега си мислиш така,но утре сутринта на свеж ум ще видиш какво ще ти е
    Да не мислиш,че като те мрази ще ти е по-лесно да го забравиш?!
    Хе-хе много глупаво ако си мислиш така!Аз от шест месеца съм разделена с човека на когото държа,той ме мрази от все сърце и това въобще не ми помага да го забравя!Даже напротив!Страдам,защото ми е мъчно,че изпитва толкова силна омраза към мен!Въобще не си и мисли,че така ще ти е по-лесно!Заблуждаваш се!
    Господи,прости за живота ми и в грях за това което съм,ще бъда или бях.Готова съм в Ада да горя цяла вечност за да си върна дори за миг неговата любов и честност

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    хах и аз така си мислех преди ... половин година, ама не стана

  5. #5
    Ами на някой хора това им помага на други не!Но пък и хората са каза ли:"По добре омраза отколкото безразличие"
    Любов е да дадеш на някого възможността да те унищожи, вярвайки че той няма да го направи!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    155
    има много вярни неща в тва!И при мен се е случвало същото,обичах едно момиче,докато 1 ден не се скарахме зверската и така тя престана да ми е интересна!
    много странно но факт
    sam ne moga :P

  7. #7
    Guest
    ami ve4e e sytrin, daje obqd, na trezva glava sam, zn 4e ako go vidq nqkade nqma da me podmine prosto taka, zn i 4e nai malkoto 6te napravi strahoten skandal, zn i 4e 4yvstvata mi kam nego se promeniha korenno za okolo 4as, 2, nz ytre kak 6te mislq, ili sled sedmica, no tova 4e go nakarah da me mrazi i to taka........., bas lovq 4e predi da go qdosam taka, ako se videhme nqkade po ylicata 6te6e da si obyrne glavata, ili posto da me pogledne sas sujalenie \znaeiki za 4yvstvata mi\, dokato sega znae 4e v o4ite mi e smeshen, jalak, protiven i t.n.
    i da, po dobre e da te mrazqt, otkolkoto da ne izpitvat ni6to kam teb!!!
    pone tova e moq na4in

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    tova e glupavo...ne e neachina da naranish chovek,koito si obichal,za da go zabravish....otmushtenieto ne vrushta zagubenoto...taka che sama si pravi izvodite...glupavko e....a i edva li trqbva da se chuvstvash gorda s postupkite si.....

  9. #9
    Зависи от чувствата.
    Някои не се изпаряват по този начин, просто не се.

    And each time I feel like this inside
    There's one thing I wanna know:
    What's so funny bout peace, love and understanding?

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от perky_girl
    Глупости!
    Сега си мислиш така,но утре сутринта на свеж ум ще видиш какво ще ти е
    Да не мислиш,че като те мрази ще ти е по-лесно да го забравиш?!
    Хе-хе много глупаво ако си мислиш така!Аз от шест месеца съм разделена с човека на когото държа,той ме мрази от все сърце и това въобще не ми помага да го забравя!Даже напротив!Страдам,защото ми е мъчно,че изпитва толкова силна омраза към мен!Въобще не си и мисли,че така ще ти е по-лесно!Заблуждаваш се!
    съгласна съм!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  11. #11
    и аз не съм на мнение, че омразата е най-добрия начин за забрава но щом при някои действа... браво на тези някои..аз лично не мисля че ще ми е по приятно да знам, че ме мрази.. предпочитам да знам че може да не сме заедно ама да знам какво съм имала с него и че ако искам мога да си поговоря като приятелка с него без да ме гледа на кръв..
    *** FoRevEr anD eVer.. Life Is n0w oR nEveR.. FoRevEr NeveR coMeS aRouNd.. ***

  12. #12
    не трябваше да го чета
    vengeance knows no mercy

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не винаги става така и не винаги можеш да се държиш така с човека,който обичаш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си