.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pld
    Мнения
    186

    vapros4e za filmite..

    taka ne sam sigurna 4e e za tuk temata no se pak..
    Iskam nqkoi da mi kaje kak stava kato gledam film i da si svalq opredeleniq kadar (kartinka) i da si q zapametq. Probvah s PrtScSys i nali posle v paint oba4e kartinata iz4ezva kato isklu4a filma nqkva specialna programa li mi e nujna ili kakvo trq da napravq pls nqkoi da mi obqsni ili kaje kade moga da pro4eta ne6to po vaprosa... mn 6te sam blagodarna [-o< \/
    Loving is not how u forget but how u forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but how u feel, and not how u let go but how u hold on.....

  2. #2
    a~n~i~t~y
    Guest
    mii az izob6to ne sam na ti s programi i takia ralti, no... az si gi pravq s MovieMaker vkarvash di filma i ima spec. kop4e za snimki dano sam ti pomognala po nqkaf na4in a i ne e trudno 6tomi az se spravqm

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pld
    Мнения
    186
    ee az q nqmam taz programka sq 6a vidim dali raoboti 10x za informacion \/
    Loving is not how u forget but how u forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but how u feel, and not how u let go but how u hold on.....

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pld
    Мнения
    186
    ne6to ne moga da namera takava programa imam samo ot kartinki da praq klip4eta.. a na men mi trq kato gledam fimla i opedeleni kadar da si go svalq kato kartinka...
    Loving is not how u forget but how u forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but how u feel, and not how u let go but how u hold on.....

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от s3xy_d0ll
    ne6to ne moga da namera takava programa imam samo ot kartinki da praq klip4eta.. a na men mi trq kato gledam fimla i opedeleni kadar da si go svalq kato kartinka...
    Emmm za kvo ti e ????? Ina4e ima koi da pitam !!!
    МеН Р&Б музиката къртиииии :Р
    За всички газари "елате по повече !!!"
    Давам Любов на тоя който ме уважава,
    Давам Любов на тоя който гърба ми пази,
    Давам Куршум на тоя дето мене ме мрази!!!!!!!!!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pld
    Мнения
    186
    emi trqbva mi .. mn 6a sma ti blagodarna ako mi kaje6..
    Loving is not how u forget but how u forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but how u feel, and not how u let go but how u hold on.....

  7. #7
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от s3xy_d0ll
    emi trqbva mi .. mn 6a sma ti blagodarna ako mi kaje6..
    Почти всеки плеър си има CAPTURE фунцкция . Кажи ми с какъв плеър си ?

    Предложението с MOVIE MAKERA (който м/у другото да поясня на неразбралите върви заедно с WinXP се намира : Start>All programs .... почти най-отдолу) не е удачен начин да вложиш толкова труд само за да направиш един capture на фрейм ....

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    НяКъДе В НиКъДеТо :)
    Мнения
    27
    Попринцип BSPlayer-а си има Capture опция, но ако са ти разебани кодеците, снимките не се получават. Предлагам ти да си свалиш една програмка - нарича се Virtual Dub, служи за един куп неща, свързани с видео файловете, но могат и да се правят шотове. Просто си отваряш клипчето, отиваш на мястото, което искаш да отрежеш и или даваш Print Screen, или от падащо меню Video избираш Copy Source Frame To Clipboard. И в двата случая ще трябва да отвориш графична програма, в която да пейстнеш снимките. = )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си