.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: ZA DOVECHERA...?

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985

    ZA DOVECHERA...?

    Здравейте!
    Трябва ми съветът Ви...За довечера .
    Историята ми е следната...Страшно много си харесвам едно момче,с което постоянно си пишеме и на училище понякога се закачаме.Та всичко започна преди 1/2 седмици.Аз му имах Skype-a,но на инат не исках да му пиша аз първа(аз се познавам с него от отдавна),за да видя дали той ще се сети за мен .Той винаги ми е бил една несбъдната мечта!И от както започнахме да си пишем във всеки диалог присъстват много,ама много целувки!Постоянно ме пита дали го обичам и аз естествено му отговарям да,макър да не е точно така,защото все пак знам какво е да обичаш някого,но да не отмятам темата.И само сърчица си пращаме,въобще ако видите един наш диалог ще си помислите,че сме заедно.
    И преди един мой много добър приятел(бившето гадже на сестра ми,който е в неговият клас) ми е казвал,че не съм му безразлична,че му харесвам,обаче аз преди ходех с негов приятел,който още ме харесва и е казал,че не иска още да предприема нищо,за да не се скара с бившият ми!
    Веднъж като си писахме,той ме накара да му обещая целувка и му обещах,но го питах какво ще стане после,като го целуна.Тогава ми каза,че ще повторим,потретим...Но има един проблем,който за него явно въобще не е голям,а би трябвало...Има си приятелка,която страшно много го обича ,обаче не живее в нашия град,а си идва само в петък,събота и неделя,за да го вижда .И сега се чудя какво да правя...Аз,че ще си изпълня обещанието ще го изпълня,но според вас редно ли е да правя така.Аз не съм някаква гадна курва,която иска да ги раздели,но страшно много го харесвам.Какво да правя,да действам ли тайничко,без приятелката му да разбере,или да не се занимавам с него(понеже не е единственото момче,на което съм хвърлила око)..
    Искам само да напиша още,че той се държи много гадно с нея в повечето пъти и,когато бяха на кафе веднъж,той пред нея ми праща някви целувки,или нещо ме дърпа да ме пита...Не знам дали въобще ме харесва,но много ми е мерак да видя как се целува..Днес установих,че много го харесвам.Просто като мина покрай мен в стомаха ми се преобърна милион пъти и сякаш нещо ме гореше...Обичам да усещам това чувство
    Съжалявам за дългият пост,но исках да стане ясно всичко...Та,какво ще ме посъветвате?Благодаря Ви придварително
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481

    Re: ZA DOVECHERA...?

    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    Здравейте!
    Трябва ми съветът Ви...За довечера .
    Историята ми е следната...Страшно много си харесвам едно момче,с което постоянно си пишеме и на училище понякога се закачаме.Та всичко започна преди 1/2 седмици.Аз му имах Skype-a,но на инат не исках да му пиша аз първа(аз се познавам с него от отдавна),за да видя дали той ще се сети за мен .Той винаги ми е бил една несбъдната мечта!И от както започнахме да си пишем във всеки диалог присъстват много,ама много целувки!Постоянно ме пита дали го обичам и аз естествено му отговарям да,макър да не е точно така,защото все пак знам какво е да обичаш някого,но да не отмятам темата.И само сърчица си пращаме,въобще ако видите един наш диалог ще си помислите,че сме заедно.
    И преди един мой много добър приятел(бившето гадже на сестра ми,който е в неговият клас) ми е казвал,че не съм му безразлична,че му харесвам,обаче аз преди ходех с негов приятел,който още ме харесва и е казал,че не иска още да предприема нищо,за да не се скара с бившият ми!
    Веднъж като си писахме,той ме накара да му обещая целувка и му обещах,но го питах какво ще стане после,като го целуна.Тогава ми каза,че ще повторим,потретим...Но има един проблем,който за него явно въобще не е голям,а би трябвало...Има си приятелка,която страшно много го обича ,обаче не живее в нашия град,а си идва само в петък,събота и неделя,за да го вижда .И сега се чудя какво да правя...Аз,че ще си изпълня обещанието ще го изпълня,но според вас редно ли е да правя така.Аз не съм някаква гадна курва,която иска да ги раздели,но страшно много го харесвам.Какво да правя,да действам ли тайничко,без приятелката му да разбере,или да не се занимавам с него(понеже не е единственото момче,на което съм хвърлила око)..
    Искам само да напиша още,че той се държи много гадно с нея в повечето пъти и,когато бяха на кафе веднъж,той пред нея ми праща някви целувки,или нещо ме дърпа да ме пита...Не знам дали въобще ме харесва,но много ми е мерак да видя как се целува..Днес установих,че много го харесвам.Просто като мина покрай мен в стомаха ми се преобърна милион пъти и сякаш нещо ме гореше...Обичам да усещам това чувство
    Съжалявам за дългият пост,но исках да стане ясно всичко...Та,какво ще ме посъветвате?Благодаря Ви придварително
    Оффф,толкова е дълго че не съм сигурна дали разбрах какво става точно в този четириъгълник или триъгълник или де да знам кво е!!!
    Нещо не фанах мечта ти е ,харесваш го,той също ама те е страх дали ще постъпиш като курва като го целунеш знаейки че има приятелка!!!
    Ако бях на твое място щях да го направя-на теб ти е мерак на него също!!!Може съвета ми да не се хареса на др ама не ме интересува общо взето!Аз бих действала!Ако нещата м/у него и приятелката му бяха добре нямаше да търси целувки с др!!!Аз не бих се чувствала виновна!!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  4. #4
    Целуни го,той не е женен за нея я.........

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    мерси на тези,които се опитват да помогнат,все пак съм пуснала темата за мнения,който беха ми помогнали,а не,за да се водят спорове в нея,на който не му харесва ДА НЕ ПИШЕ.
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.

  9. #9
    koalka, приятелката му много го обича, за него не се споменава.

    По темата - playful_baby направо ми взе думите от устата (буквите от клавиатурата :P )
    Хич да не ти пука от това, че си има приятелка..

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    mne ama mnogo me draznqt ne6ta ot tipa : "toi e na 35 az sym na 16 hodim ot dva meseca toi iska da spq s nego no ne sym gotova" mi estestveno 4e 6te iska da te 4uka za kvo si misli56 4e e trygnal s teb

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    746
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.
    DoN`t ReGreT SoMeThiNg ThaT OnCe MaDe You SmILe ...


  12. #12
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Да,ок,ама не е прав,че се държи така,при положение,че едно момиче всичко дава за него.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на akademika
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Сливен
    Мнения
    334
    Не четириъгълник, ами затворен граф с цикли.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от gerinceto
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.
    На същото мнение съм. По-добре не се занимавай с него.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    playful_baby написа:
    Анонимко написа:
    vvs_go написа:
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва


    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    mne ama mnogo me draznqt ne6ta ot tipa : "toi e na 35 az sym na 16 hodim ot dva meseca toi iska da spq s nego no ne sym gotova" mi estestveno 4e 6te iska da te 4uka za kvo si misli56 4e e trygnal s teb

    Az ne sum kazala,che sum na 16,a toi na 35.Az sum na 15 pochti,a toi e na pochti 18!
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
    emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  18. #18

    lele

    Uff boje .. ei baby shtom sega ti se vartqt takiva misli v glavata .. kato stanesh primerno na 20 .. lele ne mi se misli kakva slava shte imash
    Savet:
    Ne tarsi tam tova koeto ne moje da namerish ili nqkoi drug go e nameril predi teb , zashtoto ako toi postapi taka kato teb ?!
    Kazvat 4e v Balgaria rap muzikata e pari,koli,seks,jeni i droga nee rap muzikata pokazva kakav si ti samiq

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
    emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!
    Za ne6tastie pove4eto sa tolkova typi kato teb

  20. #20
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Уният селянин от Катунци се изказа! Вие у циганския квартал имате ли интерент,бе? Боклук....
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Уният селянин от Катунци се изказа! Вие у циганския квартал имате ли интерент,бе? Боклук....
    E 6tom postva6 vuv foruma qvno imate

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от playful_baby
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от vvs_go
    lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
    чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
    Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
    emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!
    Za ne6tastie pove4eto sa tolkova typi kato teb
    radvam se!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си