.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853

    Priqteli vs Gadjeto ...

    S Nai-dobriqt priqtel na moq priqtel bukvalno nemojm da se ponasqme.I tozi typak e kazal na priqtelq mi che sam spala s bifshiq si Koeto e apsolutno nevqrno.Obqsnih na moq priqtel,che tova sa gluposti,savesta mi e chista ,no...... kak da go ubedq che ,,nai-dobriq '' mu priqtel lyje ??????????Ako az se postavq na negovoto mqsto,bih povqrvala na choveka kogoto poznavam ot malka i na kogoto sam spodelqla vsi4ko ... Ochaqna sym
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481

    Re: Priqteli vs Gadjeto ...

    Цитирай Първоначално написано от He3HauKa
    S Nai-dobriqt priqtel na moq priqtel bukvalno nemojm da se ponasqme.I tozi typak e kazal na priqtelq mi che sam spala s bifshiq si Koeto e apsolutno nevqrno.Obqsnih na moq priqtel,che tova sa gluposti,savesta mi e chista ,no...... kak da go ubedq che ,,nai-dobriq '' mu priqtel lyje ??????????Ako az se postavq na negovoto mqsto,bih povqrvala na choveka kogoto poznavam ot malka i na kogoto sam spodelqla vsi4ko ... Ochaqna sym
    Не се притеснявай мила!!!Ако гаджето ти наистина ти вярва и държи на теб няма да обърне внимание на тези приказки!!!Но като се замисля и аз бих се замислила като него!!!Така че му дай малко време!Надявам се че нещата м/у вас ще се изяснят!Стискам палци!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.Не знам какво е станало с вас,но просто е в твоя полза да се разберете.Не се харесвате,ок,но това не трябва да става повод да късате.Все пак той иска приятелят му да е щастлив....

  4. #4
    ATAKABG
    Guest
    Амана от приятели

    С "най-добрата" приятелка на една моя бивша не можехме да се понасяме и тя и наговори какво ли не и направи куп интриги между мен и няколко мои и нейни (общи) приятели за да скъсаме...

  5. #5
    ATAKABG
    Guest
    Аман от приятели

    С "най-добрата" приятелка на една моя бивша не можехме да се понасяме и тя и наговори какво ли не и направи куп интриги между мен и няколко мои и нейни (общи) приятели за да скъсаме...

    Бог да ме пази от приятелите ми. От враговете ми сам ще се пазя...

  6. #6
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.Не знам какво е станало с вас,но просто е в твоя полза да се разберете.Не се харесвате,ок,но това не трябва да става повод да късате.Все пак той иска приятелят му да е щастлив....

    Дали ...
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.

  8. #8
    Guest
    Подкупи го със секс за да каже че е излъгал и пак ще бъдеш с приятеля си

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    Sega priqtelqt ti e mnogo oburkan sigurno,dai mu vreme da razmisli,puk ako vqrva na priqtelqt si,a ne na teb...Tova govori losho za nego,nameri dokazatelstva,che tova ne e vqrno.
    Ne znam prosto....V dneshno vreme horata stanaha mnogo zavistlivi,ujas!Imam chuvstvoto,che jiveqt,za da komentirat,oglejdat drugite,koito sa po-dobre ot tqh.I na mene mi e pisnalo ot takiva hora,nqkoi put nervite mi ne se sdurjat,kak moje da ima tolkova dosadni hora ne znam..Kliukari,i puk kato pochant da si izmislqt..Neshto si napravil malko i neznachitelno,ukrasqvat si go s chereshki i smetanka posle...UJAS!
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Еми нормално е да повярва на приятеля си, но ако пък ти има доверие би трябвало и на теб да вярва!Нормално е да е объркан, но според мен трябва да поговориш с приятеля му и да се разберете като хора!Не е хубаво да прави така..дали има някаква причина според теб??!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си