.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    zaibal
    Guest

    Моля помогнете

    Една приятелка (в която съм влюбен ... май е доста важно .. ) ще заминава за празниците в друга държава при роднини ...
    Ще се върне на пролет ама смята догодина да отиде да учи и живее там!
    Кажете трябва ли да й кажа какво изпитвам към нея преди да замине или да не я натоварвам излишно с моите проблеми ! Държанието й е адски приятелско което ме навежда на мисълта че и тя ме има за такъв ... но постоянно излизаме заедно и си мисля и друго.
    Посъветвайте ме .. дали заради мен би си променила мнението или просто ще я накар да се чувства гадно за известно време(всичко минава все пак)
    Има ли смисъл ... или да я пусна свободно да лети ?!
    Супер ми е дилемично!(измислих си нова дума ... идва от Дилема )
    П.С. чакам само сериозни отговори ..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
    По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.
    He who runs with aggression walks with no dignity

  3. #3
    Повече от фен Аватара на svetlidim
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    in his mind
    Мнения
    393

    Kelly-Dilemma

    Приятел,като го прочетох...,реших да го прочета още 2 пъти,'щото ситуацията е много..."дилемична' Има изход.Всеки проблем си има решение,нали?Не знам дали точно моя вариант ще ти допадне,но съм длъжна да ти го предложа.
    Според мен най-добре е да и подариш нещо,с което да загатнеш своя по-особен интерес към нея.Идват празници.Това може да е като предтекст за подаръка.А самия подарък-нещо,което напомня повече за Св.Валентин,отколкото за Коледа.Вариант е плиушено мече държащо голямо сърце,или мече с червена роза,или друго.Запомни,че този подарък трябва да я озадъчи,да я накара да мисли за теб.Затова освен традиционното за празника,трябва да има и нещо изказващо чувствата ти.Не бива да ги криеш за себе си.Подскажи и малко.Виж реакцията и и тогава сам прецени дали ще стане нещо или тя те смята само за приятел.
    Опитай!Струва си!Искрено ти пожелавам успех! [-o<
    В чужда скръб мене ли ще утешиш?

  4. #4
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Сега е момента да й кажеш,защото после просто ще е късно и ще съжаляваш.Нека тя да реши дали ще замине или не,да учи там,но ти трябва да й кажеш...

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
    По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.
    mnogo to4no kazano(napravo mi vze dumite ot ustata/klaviaturata)
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  6. #6
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ами кажи й!Нищо не губиш все пак!Губиш само, ако не и кажеш...Успех!

  7. #7
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    не оставяй нищо скрито преди да замине
    заслужава да знае истината.. а след това вече тя сама ще си реши.. просто ако не й кажеш и след време узнае, съм сигурна, че би те упрекнала за това, че си скрил истината защото решението й може да зависи от теб повече от колкото предполагаш
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  8. #8
    MoHuTo каза точно каквото трябва... Ако не и кажеш ще ти тежи Много време. Кажи и всичко каквото изпитваш.. ако е свясно момиче ще се зарадва.. или ще ти отвърне на чуствата или ще станете приятели... ако не направи нито едно... значи не е за тебе
    I Keep the Demons in my Soul and every moment they can grip you...
    Only the SoulKeeper can save me from this hell

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
    По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.
    =D> =D> =D> =D> =D>

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    Кажи и какво изпитваш и от тук натам всичко зависи от нея.Винаги съм била за откритите неща!
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от Crafter
    Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
    По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.
    Абсолютно точно!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си