.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Neverland
    Мнения
    368

    Прецаках си монитора ;(

    Хора,помощ!Играх на една игра,от която ми се бъгва монитора.Обикновено ми праи проблеми с резолюцията,но аз знам как да си ги опражя.Обаче сега проблемът е по-голям - сичко ми е на обратно!!! С главата надолу!И мишката се движи наопаки!Рестартирах,опитах да възстановя системата,но не можах.И сега не знам какво да правя.Бърниках в настройките - пак нищо Вий сте ми надеждата,кажете ми кво да правя.
    I'm your dream,
    make you real
    I'm your eyes when you must steal
    I'm your pain when you can't feel
    Sad but true!


    http://brutalplanet.19.forumer.com/ - my forum

  2. #2
    Здрасти, ще се опитам да помогна.. натисни дясното копче в/у десктопа, properties... От тук обикновенно се сменя картинката на десктопа и скрийнсейвъра, сети се нали? После чукни на Settings отгоре, после Advanced -> После в менюто отгоре трябва да ти се появи името на видеокартата (примерно Geforce не6то си..) От менюто вляво избираш NVrotate, после отдясно чукваш на 0 degree rotation...
    Пробвай оттам, казвай ако не става, надявам се 4е помогнах..


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Neverland
    Мнения
    368
    Цитирай Първоначално написано от one_more_minute
    Здрасти, ще се опитам да помогна.. натисни дясното копче в/у десктопа, properties... От тук обикновенно се сменя картинката на десктопа и скрийнсейвъра, сети се нали? После чукни на Settings отгоре, после Advanced -> После в менюто отгоре трябва да ти се появи името на видеокартата (примерно Geforce не6то си..) От менюто вляво избираш NVrotate, после отдясно чукваш на 0 degree rotation...
    Пробвай оттам, казвай ако не става, надявам се 4е помогнах..

    Помогна ми,мерси много
    I'm your dream,
    make you real
    I'm your eyes when you must steal
    I'm your pain when you can't feel
    Sad but true!


    http://brutalplanet.19.forumer.com/ - my forum

  4. #4
    Пак заповядай. Веднъж стана така в информатиката. Първото, което направихме беше да обърнем монитора наопаки... Но някак си не стоеше добре естетически

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си