.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1
    uNd3rWa73r-a
    Guest

    Искам да си я върна!

    А уе хора защо когато си скъсал с едно момиче и после осъзнаеш какво си загубил тя не иска да се върне макар и не един път да сам и казвал ОБИЧАМ ТЕ!И пак не мога да си я върна ;(((Моля ви се ако можете дайте ми съвет Моля ви се

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    Приятел.. молил съм се.. ревал съм.. извинявал съм се за неща, които ги е правила тя, само и само да сме заедно.. просто ти казва - мога без теб...

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Само едно мога да кажа или сам прокълнат или някой иска да ме накара да страдам мн мн мн ама мн гадно ..

  4. #4
    Приятел, да седи момче, в дъжда, да я гледа в очите, да я обича от цялото си сърце, да плаче, ама да плаче... да и казва колко я обича, да я моли.. да я моли да бъде с мене, въпреки всичко,което не съм виновен аз... и нищо..

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Цитирай Първоначално написано от Цеци Пенев
    Приятел, да седи момче, в дъжда, да я гледа в очите, да я обича от цялото си сърце, да плаче, ама да плаче... да и казва колко я обича, да я моли.. да я моли да бъде с мене, въпреки всичко,което не съм виновен аз... и нищо..
    Да ти кажа праел сам го и то не един път сам плакал пред нея и ... не знам какво просто да напрая за да си я върна ;((( ОБИЧАМ Я И ИСКАМ НЯКОИ ДА МИ ПОМОГНЕ ПО НЯКАКЪВ начин..

  6. #6
    И аз я обичам, бих направил всичко за нея, но да се моля повече НЕ! не мога, сърцето ще ми се скъса, ако го направя пак.. плача си за нея, но... не мога да се моля и да я карам да бъде с мен, щом не иска, много гадно

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Ами човек значи вчера я сънувах и после целия ден ми беше много як!! Само за нея мислех и не знам се едно не бях на себе си супер зле бях;(( ама след като аз тапака скъсах с нея тя много се промени и ся не мога да я позная;((И след това като осъзнах какво сам загубил беше късно и затова искам да си я върна..

  8. #8
    Guest

    Re: Искам да си я върна!

    Толкова ли не схванахте от първия път че момичетата не искат да бъдат с вас?

  9. #9
    Като загубиш някого, тогава разбираш, че си е заслужавало...

    жалкото е, че не на време се усещата хората, дано един ден дойде и ми каже - обичам те, да се разплаче и .. да бъдем заедно..

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    И аз на това се надявам((( Ако стане това просто ...

  11. #11
    Ако стане това, ще съм първо най-щастливия, второ.. ще правя всичко, ама абсолютно всичко за да сме щастливи и ДВАМАТА, ЗАЕДНО!
    Но вече съм загубил почти вяра.....

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Никога не губи вяра ! Тайно се надявам това да стане да се съберем и ще продължа да се надявам, но ако ми дадете съвет по бързо да си я върна няма да откажа

  13. #13
    Всичко ти е в главата и неината..

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Ся за нейната глава не знам какво си мисли ама аз знам какво си мисля и ако скоро време се по напия може пак да я посетя да си поговорим на дълго и на широко

  15. #15
    Не го прави, пусни я, ако те обича - ще се върне.. знаеш го..

  16. #16

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    Аз го знам ама искам веднъж за винаги да се разберем кой какво ще прави.. Просто не искам напразно да се надявам и да ми каже не и да мине време се някога може някои ден да се върне .. Ще я чакам.. Но поне за сега искам да знам какво ще става..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от uNd3rWa73r
    Аз го знам ама искам веднъж за винаги да се разберем кой какво ще прави.. Просто не искам напразно да се надявам и да ми каже не и да мине време се някога може някои ден да се върне .. Ще я чакам.. Но поне за сега искам да знам какво ще става..
    Гледай напред, пък каквото ТРЯБВА, ще стане!

  18. #18
    Guest
    6toto jenite sa bez4uvstveni i zlobni... predpo4itat da si otmu6tavat za ne6ta za koito te samite sa si vinovni, i da im e zle i na tqh i na drugite
    no ne i da opravqt ne6tata
    emi prosto pove4eto jeni sa idiotki, ni6to ne moje6 da napravi6

  19. #19

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    А уе както гледам сам се навил да отда до тях и ще отида ама трябва да събера малко повече смелост , щот вече 4 пъти плаках пред нея заради това да се върне и нито един не я трогна казвах и 100 пъти ОБИЧАМ ТЕ !! Не знам какво да си мисля , може да сам я трогнал но не иска сигурно да я нараня 2ри път.. а уе не знам ама скоро ще се видя с нея ..

  20. #20
    Не е защото са злобни жените, а защото вие трябва да мислите преди да направите нещо! А повечето си въобразяват, че като са с някоя жена значи видиш ли вече тя му е вързана, може да се отнася както си иска. Да ама не. Замислете се, че въпросните момичета може да са страдали по същия начин след като сте ги зарязали. Просто ви е дошъл реда И това е добре, защото следващия път преди да направите някоя глупост ще мислите навреме и ще оценявате навреме това което имате.
    Пък в случай, че ви простят ще си кажете ей на тя ме обича, значи ще си правя същите простотии щото тя пак ще ми прости
    Съжалявам ако съм обидила някой но си е така.
    Най-добрата защита - усмивката!

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от frozen
    Не е защото са злобни жените, а защото вие трябва да мислите преди да направите нещо! А повечето си въобразяват, че като са с някоя жена значи видиш ли вече тя му е вързана, може да се отнася както си иска. Да ама не. Замислете се, че въпросните момичета може да са страдали по същия начин след като сте ги зарязали. Просто ви е дошъл реда И това е добре, защото следващия път преди да направите някоя глупост ще мислите навреме и ще оценявате навреме това което имате.
    Пък в случай, че ви простят ще си кажете ей на тя ме обича, значи ще си правя същите простотии щото тя пак ще ми прости
    Съжалявам ако съм обидила някой но си е така.
    Да, и тая тема не е за тука ревльовци

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Свищов
    Мнения
    296
    Колкото и да обочаш някого,ако той не ти отвръща със същото,няма смилсъл да се унижаваш и да изпадаш в самосъжаление.

  23. #23

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    12
    еми човек като я обичам ще продължавам да се унижавам колкото пъти трябва само и само да я спечеля... ОБИЧАМ Я ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Свищов
    Мнения
    296
    хехех,още колко ще ги обичаш,да не ти пука,така е било писано."Всяко зло за добро"
    Listen Trance and be Cool!
    Чалгата води до деградация и е еквивалент на радиация.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Seen that. Нямаш шансове. Поплачи си малко над темата и порастни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си