.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: The Sims 2

  1. #1
    Guest

    The Sims 2

    Здравейте! Обичате ли The Sims 2? Ако обичате тази игра ми кажете дали ви се е случвало следното - преди няколко дни инсталирах експанжъна Glamour Life и пуснах играта. Играх известно време и когато реших да вляза в друго семейство играта заби. Това не ми се е случвало само веднъж. Реших да преинсталирам играта като този път я взех от друго място, но пак се случи същото. Кажете какво да направя? Помогнете ми! Много ви моля!

  2. #2
    Guest

    Re: The Sims 2

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте! Обичате ли The Sims 2? Ако обичате тази игра ми кажете дали ви се е случвало следното - преди няколко дни инсталирах експанжъна Glamour Life и пуснах играта. Играх известно време и когато реших да вляза в друго семейство играта заби. Това не ми се е случвало само веднъж. Реших да преинсталирам играта като този път я взех от друго място, но пак се случи същото. Кажете какво да направя? Помогнете ми! Много ви моля!


    a na mene igrata ne6te da mi tragne.zapisvax q ot diskove,svalqxa q ot datata i pak ne iska da tragne,molq vi kajete ot kvo moje da e i kak da q pusna?mn vi blagodarq predvaritelno

  3. #3
    Avotorkata
    Guest
    e mi neznam men mi drugova no s tozi ptoblem ne moga da se opravq

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си