.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: puf-paf

  1. #1
    EvilBONG
    Guest

    puf-paf

    kajete nqkoi nachin da si schupish glavata s qk koz po nqkakav nov nestandarten nachin pisna mi da pushim na :
    cigari
    bongove
    luli
    kofi
    krushki
    qbalki
    kofpompi i t na t
    kajete neshto novo interesno i efikasno

    p.s. s kolko dupki trqbva da e PERFEKTNIQ bong

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    151

  3. #3
    Guest
    bez spam po vajni temi molq vi !

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    To ima li veche na kakvo da napravish
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  5. #5
    sa she ti kaja kak trqbvat ti nqkolko neshta za osashtestvqvane na ideqta
    nujni sa qk koz, more i golqma gumena lodka znachi vlizate do krysta v vodata obryshtate lodkata naobratno podigate q i vlizate pod neq kato vnimavate da ne namokrite koza i posle pushite pod lodkata celiq pushek se sabira vytre kato posedite 5-10 min (moje vytre da si napravite i zatapkata s cigara ) garantiram che shte ste super zle ))
    p.s. metoda e izprobvan nqkolko pyti i deistva bezotkazno nqma da spomenavam kak vi gledat i tiq koito sa okolo vas kato obyrnete lodkata sled kato ste pushili

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Kyustendil
    Мнения
    11
    Абе ЕвилБонг ти си бил мноо тъпо парче деа!Сам си праиш теми и си отговаряш пак сам! А иначе метода с лодката е за такива тапири кат тебе!По-добре в джакузиту да си пафкаш да си пукаш и две пички да ти лижат ташаците под водата!Е вервай ми лаиката ти влиза все едно дърпаш за последно!Ама нали знаеш по-добре бело!!! [/b]
    Наркотиците убиват бавно,но аз за никаде не бързам! Колкото повече-толкова по-добре!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    в скейт парка
    Мнения
    330
    това с лодката е лудостт обаче няма къде да се пробва
    skate or die
    ride and fly
    fuck you haters
    long live skaters

    .. TO ako hip hop-a nee
    ima li za kvo da se jivee !?

  8. #8
    Guest
    Не е в начина на пушене а в мястото и настройката...

    ПРобвай да се напушиш качи се в някой тролей сам и наблюдавай хората...

    Или пък най е яко да правиш готини неща докато си напушен , удоволствието е 100кратно -> СЕКС, ДУШ, ВКУСНА ХРАНА, НЯКОЯ ИГРА (СТРАТЕГИЯ) примерно... незнам

  9. #9
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    mn qk na4in s mlqko, slaga6 prqsno mlqko da vari6 s koz vutre i kato se prevari6 si piiva6 dobre mlekce i si gotov
    razbiva6to e
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    тва с лодката е мно яко .. но мисляче същото ще е ак сте в една не особено голяма стая ..яко нагармяване и се седи там 20-30 минути , че и повече ..е тва ще е мно яко ! не съм го пробвала , но звучи мно здраво !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    тва с лодката е мно яко .. но мисляче същото ще е ак сте в една не особено голяма стая ..яко нагармяване и се седи там 20-30 минути , че и повече ..е тва ще е мно яко ! не съм го пробвала , но звучи мно здраво !
    Еее,аз тфа съм го праила...Беше в мазе.Бяхме 4ма човека,но въпреки тфа няаше къде да се стъпи!Стояхме 15 мин,като излезнахме,'секи беше в другото измерение!Ебати бруталната подводница,няам думи!!!Пофещите,които не са го пробвали,непременно да го пробват!!!Горещо го препоръчвам.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Пробвайте с 1 кофа
    Захлупващ я, правиш една дупка на дъното, после като дърпаш пускаш дима в кофата и запушваш дупката с пръст до следващото пълнене
    След това някой доброволец да дръпне през дупката

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си